jarvrazda
27.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

“Nenávidíme bílé”: Černý gang řádil na jihoafrické farmě. Jedna mrtvá

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Čtyři černoši byli zatčeni po nájezdu na bílou farmu, při kterém byla zastřelena žena a její švagr svázán a zbit. Gang při útoku řval, že nenávidí bílé.

Čtveřice starších bílých lidí si užívala grilování na farmě v západní části země, když u nich náhle objevila pětice maskovaných mužů, z nichž jeden okamžitě vypálil ránu z pistole do srdce jedné z přítomných žen. Zbylí tři byli svázáni a zbiti, zatímco gang požadoval peníze a zbraně.

Záběry posledních chvil zavražděné z osudného večera

David Thomas (67), inženýr v důchodu, byl zatažen do tmy, kde mu černí několikrát praštili hlavou o zeď, u hlavy mu drželi pistoli, a říkali mu, jak nenávidí bílé.

Jedna z žen, Brenda, vyklouzla z pout a pokusila se utéci, ale byla chycena a znovu zbita. Bití přeživších se prý táhlo celé hodiny, zatímco gang v domě loupil a bral si, co chtěl. V jednu chvíli se Brendě podařilo uniknout podruhé, a po divokém útěku buší, kdy jí na každém kroku hrozilo uštknutí hadem, se nakonec dostala do bezpečí.

Policii ale přivolal druhý z mužů, Shaun, když gang nakonec odešel a zbité muže nechal ležet na zemi.

Útočníky se nakonec podařilo vypátrat díky autu, které ukradli. Kromě mrtvé ženy mohou zbývající tři bílí lidé mluvit o štěstí. Nájezd černých odnesli jen zbitím, bez vážných zranění. Tentokrát se na nich nikdo nevyřádil důmyslným mučením, ani neskončili rozsekaní mačetami. Na rozdíl od své přítelkyně, Heily (63), přežili.

 

 

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur), Roman Martínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 389,20 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.