jarvrazda
27.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

“Nenávidíme bílé”: Černý gang řádil na jihoafrické farmě. Jedna mrtvá

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Čtyři černoši byli zatčeni po nájezdu na bílou farmu, při kterém byla zastřelena žena a její švagr svázán a zbit. Gang při útoku řval, že nenávidí bílé.

Čtveřice starších bílých lidí si užívala grilování na farmě v západní části země, když u nich náhle objevila pětice maskovaných mužů, z nichž jeden okamžitě vypálil ránu z pistole do srdce jedné z přítomných žen. Zbylí tři byli svázáni a zbiti, zatímco gang požadoval peníze a zbraně.

Záběry posledních chvil zavražděné z osudného večera

David Thomas (67), inženýr v důchodu, byl zatažen do tmy, kde mu černí několikrát praštili hlavou o zeď, u hlavy mu drželi pistoli, a říkali mu, jak nenávidí bílé.

Jedna z žen, Brenda, vyklouzla z pout a pokusila se utéci, ale byla chycena a znovu zbita. Bití přeživších se prý táhlo celé hodiny, zatímco gang v domě loupil a bral si, co chtěl. V jednu chvíli se Brendě podařilo uniknout podruhé, a po divokém útěku buší, kdy jí na každém kroku hrozilo uštknutí hadem, se nakonec dostala do bezpečí.

Policii ale přivolal druhý z mužů, Shaun, když gang nakonec odešel a zbité muže nechal ležet na zemi.

Útočníky se nakonec podařilo vypátrat díky autu, které ukradli. Kromě mrtvé ženy mohou zbývající tři bílí lidé mluvit o štěstí. Nájezd černých odnesli jen zbitím, bez vážných zranění. Tentokrát se na nich nikdo nevyřádil důmyslným mučením, ani neskončili rozsekaní mačetami. Na rozdíl od své přítelkyně, Heily (63), přežili.

 

 

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.