VIRROUSKA
26.8.2020
Kategorie: Společnost

Němečtí patologové patologicky lžou

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMají to totiž momentálně v popisu práce. A zdaleka nejsou jediní. Situace ve světě koronaviru se dostává do další fáze. I přes mediální a politickou masáž Evropanům dochází trpělivost. Přestože je celoevropská společnost rozdělena na různé skupiny, momentálně se střetávají především orouškovaní s těmi, kterým došlo, že covid je jen předehrou k Gatesovým plánům mít možnost manipulovat s celou planetou. Covid-19 je zkušebním balónkem testujícím reakci lidí a miliardář už nyní prohlašuje, že příští pandemie bude mnohem horší. Jakou nemoc má v zásobě, to opravdu nevíme, ale na rozdíl od koronaviru bude jistě mnohem smrtelnější.

Vzhledem k vysokému věku hlavních představitelů Deep State a Kabaly je dost možné, že se snaha o další pokus ovládnout lidstvo uspíší. Nicméně covid ještě nevyčerpal plně svůj potenciál, takže se pomalu rozjíždí druhá vlna hysterie. Nyní je třeba lidem ukázat, že nemají právo oponovat nastrčeným elitám a dochází na tresty. Přestože většina z nás už nosit roušky odmítá a případné vakcinaci se bude bránit, připravují se různé formy postihů, které již například některým německým městům přináší stotisícové zisky v eurech do městských pokladen. A někdy jde o absurdní částky, které mají za úkol zpupné jednotlivce zničit a ostatní důrazně varovat.

Jsou tu však další průvodní jevy. Čistí se podnikatelské prostředí, kde silní skupují slabší, a ti postupně končí. Zaseknutá dluhová sekyry vydělá stovky miliard jedněm, druzí je budou splácet desítky let, navíc za něco, co vůbec nepotřebují, tedy za ekologické nesmysly, které nejsou k ničemu užitečné. Generace nynějších žáků a studentů díky záměrně kolabujícímu školství sice nezhloupne, jen bude mnohem méně vědět a umět, přičemž bude jednodušší ji ovládat. Nenáročnost studia a jednoduchá možnost dosáhnout naprosto nepoužitelného vysokoškolského diplomu bude vyvážena nároky na studenty elitních škol provozovaných těmi, kteří si budou vychovávat vlastní nástupce, samozřejmě pocházející z předem vybraných rodin či prostředí. A později pracovat v zájmu dotyčných elit.

Strach je třeba budovat. Jestliže se ozvalo plno lékařů včetně těch ohledávajících zesnulé, kteří tvrdí, že covid není nijak dramatické onemocnění a neumírá se na něj, pak český Seznam přinesl přenesenou informaci, ve které nám němečtí patologové tvrdí, že na coronavirus se umírá ve velkém a mají pro svá tvrzení důkazy. Pokud jsou to takové, jakými nás média masírovala například 8 let starými záběry z italské nemocnice či vylhané statistiky z jara, není se čeho obávat. Ostatně Seznam je spolu s ČT, Novou, Primou-CNN a Bakalovým mediálním domem šiřitelem mnoha lží, takže nás jeho nadšení na přepisování tragikomických článků a jednotlivých osudech postižených covidem ani nemůže překvapit. Co tvrdí němečtí patologové, to nás fakt přesvědčuje úplně stejně, jako slova Merkelové a jejích poskoků o krásách migrace a jejímu prospěchu pro evropské země. Takže vůbec. Německá propaganda byla vždy prolhaná a rozhodně se nemění k lepšímu. A pokud ji někdo bere za důvěryhodnou, pak je to jen proto, že víra v ni může něco hodit. A pokud tomu dotyčnému ne, pak je třeba vzít v potaz úroveň jeho inteligence a znalostí.

Problémy má i vláda. Je před volbami a cokoliv může ovlivnit jejich výsledky. Třenice epidemiologů o to, kdo bude více drsný a tvrdý, odsunuly hvězdu posledních týdnů Maďara. Otázkou zůstává, co mu zlomilo vaz. Zda li neposlušnost, hloupé žvásty o horších časech s drahými hodinkami na ruce, či snad ambice někoho jiného, třeba někoho z Karlovy university. Čím větší ego a touha po tom zaujmout, tím větší bahno vypouštěné z úst. A také pach peněz vznášející se nad posty, ze kterých lze kázat slovo Boží, samozřejmě v pozměněné podobě. Jisté je, že nás čeká ještě mnoho zajímavostí, nad nimiž budeme kroutit hlavou. Pravda je ohebná a jen těžko budeme moci okamžitě říct, kdo ji má. Někdy i sebevětší spekulace mohou být v důsledku realitou a slova nastrčených odborníků prostou fikcí. Média jsou natolik nevěrohodná, že je brát v potaz má cenu stejnou, jako věřit pohledu do křišťálové koule či vytváření prognózy z kávové sedliny zvané lógr. Proto je třeba zapojit mozek a dát na vlastní úsudek. Jenže, kolik lidí to ještě umí?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 045 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)