hillary_clinton_testimony_to_house_select_committee_on_benghazi_cropped
29.11.2016
Kategorie: Politika

Němeční Zelení financovali Clintonovou

Loading...
Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Víte, kde končí Vaše daně? Ano, tuším jaká destinace Vás napadne jako první. Ale mohou být ještě exotičtější místa.  To se právě provalilo v sousedním Německu. Podle čerstvé zprávy deníku Welt, citované u nás na Parlamentních listech, poslalo německé Ministerstvo životního prostředí manželům Clintonovým 5 milionů dolarů na účet jejich nadace. Vyplývá to z nedávno zveřejněného seznamu dárců za třetí čtvrtletí letošního roku.

Informace vyvolala mezi německými daňovými poplatníky velice nevrlé mručení, alespoň na nemainsteramových webech a na sociálních sítích. Natolik silné, že se potrefené ministerstvo muselo ozvat. Proti výtkám, že financuje volební kampaň jednoho z presidentských kandidátů a tím se de facto vměšuje do vnitřních záležitostí USA se brání prohlášením, že částka byla poskytnuta na “globální projekt na obnovu ekosystémů v Indii, Keni, Mexiku a dalších zemích…”

No, tak určitě, jak by řekl nejeden fotbalový profesionál. Kde ty prachy skončily a na co byly asi použity  je samozřejmě jasné i hluchoněmému slepci. Zajímavější je ale nový pohled na financování téhle levicově – ultraliberalistické internacionály, který nám to pootvírá. Takže další kanál… Nebylo by divu. Ekoteroristi jsou všude, kde se vyskytnou, jakousi vlajkovou lodí levicového extrémismu. A tady šlo téhle internacionále o mnoho. Jak naznačuje i načasování platby. Opravdové, necinknuté průzkumy už tou dobou věštily “zasvěceným” průšvih. A tak se bralo výpalné všude, kde se jen dalo.

Němečtí  ekoteroristi se tak ocitli v “dobré a úctyhodné” společnosti. Někde mezi Katarem, Saudskou arábií a dalšími zřídly jejich milovaného islámu. Jo, strana, která vyznává feminismus, která požaduje kvóty na ženy ve vedoucích funkcích a bojuje proti odpornému sexismu pěkně vedle států, kde ženy nesmí řídit automobil. Co automobil, ony někde ani nesmí samy z domu. Jen s majitelem, páníčkem a v černém pytli….

Ale to víte. Když jde o hlavní cíl, musí jít drobné rozmíšky stranou. A tím hlavním cílem je přece likvidace té hnusné bílé civilizace. Jak bylo dohodnuto. Ekoteroristi a lidskoprávníci ji nejdřív oslabí a rozežerou zevnitř jak dřevomorka trámy a islám to pak dorazí….

Právě na příkladě Clintonové a její nadace se (alespoň na okamžik)  ukazuje celá ta globální síť a její propojení. Dosluhující Obamova administrativa, světové finanční elity, majitelé hlavních světových medií, jejich služebné celebrity a jimi vlastněné a spravované fondy na změnu světa v družném obětí se středověkými, vahábistickými feudály. No a samozřejmě, kdesi dole se motá i  jimi placená drobná, služebnická havěť na jedno použití. Zelení, lidskoprávní křiklouni a koupení politici.

Jaké poučení z toho plyne pro nás? Vždy sleduj stopu peněz! Ostatně, páni poslanci, nemá se za pár dní projednávat státní rozpočet? Mně by třeba docela zajímalo, kde a pod jakou krycí položkou se skrývá ta více než miliarda, co dostávají ročně “neziskovky”. Co se pod těmi vznešenými a úctyhodnými slovy o “občanské společnosti” a zřejmě také o “přírodě” skutečně nachází a komu ty prachy jdou. Nestálo by to za dotaz?

vylicil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč


Celkem za měsíc: 12 247,60 Kč
Vybráno 34.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 34 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
25 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.