MIGRANTS-55
23.4.2018
Kategorie: Společnost

Německý stát se nechává očividně vodit za nos

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PIP/NB

Mannheim: údajně nezletilí problémoví „uprchlíci“ jsou všichni dospělí…

Město Mannheim má velký problém s nezletilými bez doprovodu, kteří se nahrnuli do země díky kancléřčině politice. Právě v tomto městě si „traumatizovaní uprchlíci“ plnými doušky užívali privilegia coby „nezletilí“. To se jednoduše dospělí, plnovous nosící muži, vydávali za nezletilé. Státní orgány neměly očividně žádný zájem tyto údaje o věku přezkoušet. To by přece nahrávalo do karet pravicovým populistům. Tak se mohlo stát, že např. třicetiletí muži byli uznáni nezletilými. Podle německého práva je např. třináctiletý ještě právně nepostižitelný. Tak bylo těmto „zemi kulturně obohacujícím“ dáno volné pole působnosti v trestné činnosti. A tito úředně uznaní „mladiství“ toho bohatě využívali.

Mladí muži z celého mannheimského okolí cestovali pilně do tohoto města. Vloupání, loupežná přepadení, krádeže, bitky, tělesná napadení obtěžování mladých žen a odpor proti policii jim dělaly velké potěšení. Vždyť tito od zeleno-rudých politiků hýčkaní „pokladové“ musely být okamžitě po zadržení policií puštěni na svobodu, kde jak hlásila státní rozhlasová stanice SWR, okamžitě páchali další trestnou činnost.
 
Policisti se museli cítit pěkně tahaní za nos. Tito za mladistvé uznaní se naučili velice brzy, že jsou coby mladiství ochráněni od trestního stíhání a užívali tato privilegia v hostitelské zemi plnými doušky. Policisté dostali podle výpovědi SWR instrukce o fingovaných věkových údajích nepochybovat.  Po pár týdnech nešlo takto nastolené poměry dále zametat pod koberec. Obyvatele Mannheimu rozčilovaly stovky trestných činů. Dokonce mannheimský soc-demo starosta Peter Kurz hovořil o „selhání státu“ a psal rozhořčený dopis na baden-württemberskou zemskou vládu. Z malé kriminality takzvaných mladistvých se stal velice rychle opravdový teror proti místnímu obyvatelstvu. Tito „mladiství“ ztratili velice rychle respekt vůči německým zástupcům zákona. Welt-Online napsal v prosinci 2017 toto:
 
Mannheimský starosta Peter Kurz vyzval kvůli opakovaným trestným činnostem migrantů ministerstvo pro vnitřní záležitosti, aby jednalo. Obyvatelstvo to považuje za selhání státu, když mnozí pachatelé trestných činů, jejichž identita k tomu ještě není objasněna, nejsou za své činy postihováni. „Základní důvěra, že stát dokáže své lidi ochránit, již neexistuje“, zdůraznil mannheimský starosta Kurz.
Teprve nyní se začalo jednat. Vysílač SWR upozorňoval s odvoláním na zpravodajství Mannheim24, že údaje o věku migrantů jsou jednoduše vymyšlené.
 
Mannheim 24 psal: Nyní vychází na povrch, že většina údajně mladistvých mužů ze severní Afriky, kteří již měsíce páchají trestnou činnost ve městě Mannheim, nepatří vůbec mezi mladistvé! Jak uvedl 13. dubna pro Stuttgarter Nachrichten viceprezident městské kriminálky Andreas Stenger: všichni ze sedmnácti dosud přezkoušených dlouhodobých pachatelů udali falešně svůj věk. „všechny osoby se cíleně dělaly mladšími“, řekl Stegner. Osoby jsou ve věku 18 až 28 let. Dva z nich dokonce udávali, že je jim 11 a 13 let“.
 
To se zase němečtí úředníci pěkně sekli. Dospělí muži z Třetího světa ukázali, jak může žít člověk v Německu pohodlný život a zároveň páchat kriminální činnost, aniž by se musel obávat jakýchkoli konsekvencí.  Umění spočívá jen v tom, oblafnout naivní a důvěřivé Lepšolidi.
Mimochodem – město Kandel – kde dospělý rádoby azylant z Afganistánu, který se vydával za patnáctiletého a později zabil německou dívku Miu, je od Mannheimu vzdáleno jen 50 km. Prošel-li by mu věkový údaj, existovala by možnost, že by za svůj čin obdržel je směšný trest pro mladistvé.
 
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.