14.10.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Německý ráj pro imigranty se mění na peklo pro Němce

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETER KRÁLIK 14|10|2015

Spolkový ministr vnitra Thomas de Maizière (CDU) vidí velký počet neregistrovaných uprchlíků v Německu jako “závažný” problém. Řekl to pro německou stanici ZDF a její časopis Heute.de. Gatestone Institute 1. října zveřejnil zprávu o uplatňování islámského práva šaría v uprchlických táborech v Německu.

“Chodí si, kde chtějí, nerespektují německé instituce, objednávají si taxi, mají překvapivě hodně peněz, brázdí po Německu stovky kilometrů. Dokonce jdou do stávky, protože se jim nelíbí hotel, dělají problémy, protože se jim nelíbí jídlo, zcela dostali pod kontrolu azylové zařízení.”

Slova německého ministra vnitra podporuje i nejnovější studie Soeren Kern s názvem “Šaría v německých uprchlických táborech”. V ní Gatestone Institute monitoruje a dokumentuje muslimský teror v uprchlických táborech vůči křesťanům či jezidům.

0,,17229543_303,00

Soeren Kern svou zprávu shrnul do těchto bodů:

  • Křesťané, Kurdové a jezidové v uprchlických táborech jsou napadáni muslimy s rostoucí frekvencí a zuřivostí.
  • “Utekl jsem před íránskou tajnou službou, protože jsem si myslel, že v Německu bych mohl konečně žít svou víru bez pronásledování. Ale v uprchlickém táboře nemohu projevit, že jsem křesťan, jinak bych čelil hrozbám a násilí … Pro ​​ně jsem jen zvíře. Chtějí mě zabít. “- Íránský křesťan v německém uprchlickém táboře.
  • “Musíme se obejít bez iluzí, že všichni ti, kteří sem přicestovali, jsou aktivisté za lidská práva. … Dostáváme zprávy o agresi, včetně vyhrožování stětím, o konfliktech mezi sunnity a šíity, ale nejvíce ohroženou skupinou jsou jezidové a křesťané. Ti křesťanští konvertité, kteří neskrývají svou víru, čelí se 100% pravděpodobností, že budou napadeni a vystaveni perzekucím “- tvrdí Max Klingberg, ředitel frankfurtské Mezinárodní společnosti pro lidská práva.
  • “Pozorujeme, že Salafisté se objevují v azylových domech převlečení za dobrovolníky a pomocníky, záměrně hledají kontakt s uprchlíky a zvou je do svých mešit, aby se přidali k jejich islámské věci.” – Tvrdí Hans-Georg Maassen, šéf německé tajné služby.
  • Policie naléhavě žádá Merkelovou, aby mohla imigranty třídit podle vyznání a umisťovat je tak do zvláštních zařízení. Merkelové vláda však namítá, že taková segregace by šla proti multikulturním hodnotám Německa. Výsledkem je peklo v uprchlických táborech.
  • “Převážnou část migrantů, kteří se sem přišli, nelze integrovat.” – Tvrdí Heinz Buschkowsky, bývalý starosta berlínské čtvrti Neukölln.

Vzhledem k tomu, že důsledky nekontrolované imigrace jsou více než zřejmé, veřejné mínění se obrací proti německé vládě. Imigrační krize nakonec může Merkelové způsobit její vlastní Waterloo.

Zprávu Gatestone Institute potvrzují i ​​slova ministra vnitra Německa na Heute.de, který volá po tom, aby imigranti uznávali německý právní systém.

Německý ráj pro imigranty se tak mění na peklo pro Němce; ti podle slov zemského ministra vnitra v Sársku úplně ztratili přehled, kdo přichází do jejich země a v jakém počtu. Mluvit dnes proto o syrských uprchlících je přinejmenším zavádějící, protože registrace téměř neprobíhají a prohlášení o tom, že je někdo ze Sýrie, má jen deklarativní formu někde v uprchlickém táboře před úředníkem.

ZDROJ: Peter Králík 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
18 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.