ramadan
15.10.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Německý ministr vnitra zvažuje zařadit muslimské svátky mezi státní svátky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Ne, není to hoax, dezinformace ani ruská propaganda. Ale proč jen muslimské a ne třeba židovské svátky? Vždyť židé byli a jsou historicky s německou a evropskou civilizací spjati mnohem více.

Zastánci multikultury mají stále plná ústa nacizmu, holocaustu a koncentráků, pokud jde o nálepkování jejich odpůrců, ale ve skutečnosti to na mě dělá dojem, jako by jim židé byli ukradení, stejně jako lidé všech ostatních náboženství…, tedy kromě islámu. Přitom „multi“ znamená „mnoho“, nikoli „dva“ (německá + muslimská kultura), takže kdyby se to vzalo poctivě, musel by pan Thomas de Maiziere zvážit podobnou myšlenku u všech náboženství (nebo alespoň těch významnějších…) zastoupených v německé společnosti. Ovšem to se neděje.

Takže místo skutečného multikulturalizmu, kterým se „sluníčka“ tak ohánějí, tedy situace, kdy v jedné zemi pospolu a rovnoprávně žije mnoho různých etnických a náboženských skupin, při čemž žádné z nich nejsou privilegované na úkor ostatních, je snaha vytvořit dichotomii „my“ a „oni“. Tedy my, většinová „xenofobní“ společnost, jež se musí kát ze svých staletých „dědičných hříchů“, a oni, tedy muslimové, kteří nejvíc „trpěli pod bělošským jhem“, a proto je potřeba jim maximálně ustupovat a „odškodnit“ je. Ale co potom holocaust? Neměli by Němci ještě mnohem více, když už mají tuhle sebemrskačskou potřebu, podobným způsobem „odškodnit“ zmíněné židy?

Navíc, právě navození situace „my“ a „oni“, tedy nikoli mnoha, ale dvou „konkurenčních“ kultur z pravidla vede k napětí, nevraživosti, v horším případě k nenávisti, násilí a občanské válce.

Opět mě to nutí zopakovat příměr mezi sourozenci. Tedy: vláda = máma a jednotlivé menšiny = její děti. Pak situace v Německu a dalších „multikulti“ zemích mi připadá, jako by islám a muslimové byli v postavení nejmladšího sourozence, pověstného „maminčina mazánka“, který je rozmazlován a protežován na úkor nikoli jen a pouze sourozence nejstaršího (původní obyvatelstvo), ale i na úkor ostatních sourozenců (buddhisté, sikhové, židé/judaisté, taoisté a další…).

A jestli se „multikulturní fronta“ tohle snaží občanům prezentovat jako nějakou „rovnost“ a „nediskriminaci“, tak nutně musí dříve nebo později těžce pohořet, protože časem i malé děti pochopí, že o nějaké rovnosti a spravedlnosti vůči všem různým kulturám a skupinám nemůže být řeč. A následky, které to bude mít, resp. Odpovědnost za ně, padá jednoznačně právě na ty, kteří propagují princip „Někteří jsou si rovnější“ a vydávají ho za „spravedlivou a tolerantní společnost“!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.