e72458a73ce55de39752ea2b79934ba0-620x464
28.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Vysokoškolský učitel chtěl více pomáhat uprchlíkům. Ti mu rozbili hlavu na kaši …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MWN 27|03|2016

Levicový profesor se rozhodl uvést do praxe svoji vlastní tezi politiky “otevřených dveří” a ubytoval i živil chudého muslimského uprchlíka ve svém vlastním domě. Nicméně, když se po nějakém čase neobjevil v práci, jeho kolega pojal podezření, které by mělo být ponaučením pro každého, kdo spustí stavidla své progresivní “multikulturní” víry.

Vysokoškolský učitel matematiky z Celle, města poblíž Hanoveru v Německu, se pošetile chopil propagandy, že muslimští žadatelé o azyl potřebují více západní pohostinnosti a tolerance. Mehdi Hushmand byl populární nejen se svými studenty, ale stal se také aktivním dobrovolníkem v pomoci uprchlíkům.

Mehdi, 55-letý migrant, sám z Íránu, sympatizoval s vlnou muslimských žadatelů o azyl, kteří přišli přes hranice. Začal jim přinášet jídlo a jinou pomoc do uprchlických center, ale pořád cítil, že není dostatečně aktivní. Takže, když se spřátelil s mužskými uprchlíky, dokonce nechal některé z nich bydlet s ním v jeho domě.

Celle Heute píše, že když se Mehdi neukázal práci, jeden z jeho spolupracovníků ho šel zkontrolovat. Poté, co prohledal dům, našel něco, co vypadalo jako krvavá stopa vedoucí do sklepa. Když tam sešel, uviděl mrtvého kolegu Mehdiho, který ležel v kaluži vlastní krve.

Zavražděn byl právě imigranty, na kterých mu tak záleželo. Mehdi se pohádal s 58-letým afghánským uprchlíkem, neboť se mu nelíbilo jeho “halasné” chování v učitelově domě. Jím ubytovaný žadatel o azyl ale vzal kámen a velký kovový nástroj a rozbil hlavu učitele na krvavou kaši. S kumpány pak odtáhli zohavené tělo dolů do sklepa ve snaze zakrýt své hrůzné jednání.

Ačkoli podezřelý imigrant byl zadržen již minulý čtvrtek, německá policie váhala prozrazovat mnoho detailů, včetně afghánského původu muže, nebo jeho právní postavení. V celé Evropě stejně tak tají mnozí úředníci klíčové statistiky trestné činnosti migrantů v naději, že tak ochrání obraz muslimských imigrantů a vlastní levicovou agendu. 

Mehdi byl zavražděn proto, že jeho soucit, naivita a neznalost zaplatily za svůj styk s islámskou ideologií obsaženého v zemích s právem šaría. Je to svědectví o islámské brutalitě ve své nové zemi, které však levicová propaganda stále urputně nabízí svoje sympatie.

Dozvídáme se totiž, že uprchlíci prošli bezpočet zemí, protože jsou na útěku před terorismem a tyranií. Avšak to, co se neříká je, že mnozí z nich jsou stoupenci toho, před čím oni tvrdí, že jsou na útěku.

První znepokojující detail je, že tento uprchlík je z  Afghánistánu – ne ze Sýrie. To se shoduje s zprávami, že 4 z 5 uprchlíků nejsou ze Sýrie nebo dokonce válkou zničené země. Jako takoví, přistěhovalci ze severní Afriky, Asie a zbytku Středního východu, jen naskočili na uprchlickou krizi, aby jednoduše získali sociální výhody v Evropě.

Další šokující statistika je, že nebezpečně vysoký počet syrských uprchlíků, kteří tvrdí, že prchají před ISIS, jsou ve skutečnosti jeho stoupenci. Přibližně jedna třetina syrských žadatelů o azyl predikovalo na západě nějakou podporu pro ISIS, přičemž alespoň 13 procent otevřeně přiznalo, že jsou stoupenci této teroristické skupiny a shodují se svými islámskými pohledy. To znamená, že vítáme uprchlíky, kteří se domnívají, že šíření násilného džihádu i práva šária patří na Západ.

Zdatní muži opouštějí v Africe své rodiny, aby vykonali cestu do Evropy. To vede k domněnce, že buď nejsou v žádném skutečném nebezpečí nebo přijímáme miliony barbarských muslimských nájezdníků.

Bohužel, multikulturním levičákům se podařilo ohrozit nespočet původních obyvatel Evropy jejich emocionální propagandou. Nicméně, pokud nebudeme jednat rychle v pudu sebezáchovy a navzdory politické korektnosti, mnoho dalších naivů skončí jako pomýlený vysokoškolský učitel z Celle.
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
47 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.