605017_article_photo_italie-modena-15-05-17-protest-migrantu-chteji-penize-a-doklady_900x
13.11.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Skupina migrantů zaútočila na vesnickou diskotéku s mačetami

Sdílejte článek:

MIKE/VOE

Skupina afghánských a syrských migrantů vyzbrojených mačetami zaútočila na diskotéku v malé německé vesnici poté, co předtím byli dva členové skupiny z akce vyhozeni.

K útoku došlo poslední sobotu večer kolem 22 hodin v Trebbině – vesnici s méně než 10 000 obyvateli ve východoněmeckém státě Brandenburg. Poté, co dvěma z migrantů nebylo umožněno vstoupit na diskotéku, se skupina deseti mužů vrátila s mačetami, zaútočila na vyhazovače a pokusila se proniknout na diskotéku, hlásí Bild.

Podle vyhazovače, který pracoval u předních dveří, se ho migranti pokusili posekat svými mačetami do krku. Naštěstí se mu podařilo odrazit útok, než utekl dovnitř diskotéky. Migranti pak přistoupili ke dveřím, zatímco tři vyhazovači je drželi zavřené se vší silou.

Zatímco se muži pokoušeli otevřít dveře, jeden host ve věku 25 let byl zraněn střepinou z rozbitého skla, kvůli tomuto zranění musel později jít do pohotovostního sálu nemocnice.

Tom, vyhazovač, který útok odrazil, popsal noční události na Bild a řekl: „Odrazil jsem úder předloktím a odstrčil ho zpět. Padl na druhého, který také vytáhl mačetu. Sekundy jsme použili k ústupu a zavření dveří. Pak se snažili násilím otevřít dveře. Zjevně se chystali pomstít. Jinak by nepřinesli zbraně.“

Frank Seifert, majitel diskotéky, řekl, že dvěma z migrantů bylo „před dvěma týdny zakázáno vstoupit, protože šplhali přes plot. Nemáme nic proti žadatelům o azyl, ale kdokoli, kdo se nechová slušně, nemůže do podniku vstoupit.“

V roce 2017, diskotéka v Sasku byla nucena zakázat vstup žadatelům o azyl poté, co se migranti mezi sebou začali rvát, ukradli tašky a peněženky, a sexuálně obtěžovali dívky, reportovali Freiepresse.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 900,00 Kč
Vybráno 2.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 246 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.