gislam
4.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Sharia policie v akci

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

NM

“Sharia policie” v akci. Džihádisté založili v Německu biker gang, modelovaný podle Hells Angels.

Fundamentalističtí islámští vůdci založili v Německu biker gang, modelovaný podle Hells Angels, aby chránili muslimy před “narůstající nenávistí vůči islámu.” Nárůstem nenávisti vůči islámu je míněna opozice vůči islámskému teroru a proti šíření brutálních šaría zákonů. Jinými slovy, je to nová fronta, nová forma armády, která je připravena na džihád proti káfirům.

Gang, známý jako Němečtí muslimové, se v květnu zformoval pod vedením Marcela Kunsta, německého konvertity, který změnil své jméno na Mahmud Salam. Kunst je známý salafista – muslimský fundamentalista, jehož cílem je zavést právo šaría v Německu.

Vyjádření gangu na stránce Facebooku o nenásilí, zní takto:

Naše organizace byla založena pouze pro jeden účel: chránit a podporovat naše bratry a sestry od stále rostoucí nenávisti vůči islámu! Všichni nemuslimové, kteří čtete tento příspěvek, věnujte nám pozornost. Mohli byste změnit svůj názor na nás!!! Respektujeme každé náboženství a jak diktuje Korán, nenutíme naši víru nikomu! Nesympatizujeme s islámským státem a jsme proti donucení kohokoliv ke změně víry nebo k manželství!
ISLÁM NEZNÁ VRAŹDU ZE CTI, JAK SE TO LIDEM ČASTO PŘEDKLÁDÁ!!! Zvednutý prst v našem logu není z takzvaného islámského státu. Ve své víře symbolizuje, že existuje pouze jeden Bůh! Shromáždili jsme pro vás 40 příkazů z Koránu jako důkaz. DŮLEŽITÉ. Ten, kdo se dostane do šarvátky na silnici nebo jinde (kromě sebeobrany), bude z naší skupiny vyloučen bez další diskuse!!!

Německé úřady identifikovaly některé z dalších vůdců gangu, kromě Kunsta a policie vydala varování vedoucímu gangu, že žádná “domobrana” nebude tolerována. “Zatím nemáme žádné důkazy o tom, že jsou nebezpeční, ale jejich činnost sledujeme,” řekla Isabella Hannenová, mluvčí policejního oddělení Mönchengladbach.

Tento gang je však vnímán s těžkým podezřením ze strany místních obyvatel ve světle islámských civilních stráží, které v posledních letech představují hrozbu pro německé domorodé komunity. Jedna taková skupina, samozvaná šaría policie, začala hlídat německé komunity v roce 2016 v Berlíně, vyzývala muslimy a nemuslimy k dodržování práva šaría a dokonce předávala letáky v části města, kterou prohlásila za “šaría kontrolní zónu. Skupina zhruba sto islamistů také začala prosazovat zákon šaría násilnými prostředky v berlínské čečenské komunitě.


Zdroj: Pamela Geller, NM

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.