DROGYDEALER
11.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo se stává královstvím pro drogové dealery z Afriky

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Kolín, Berlín, Hamburk, Mnichov, Stuttgart, Hannover, Frankfurt, … nejen největší německá velkoměsta, ale i středně velká města mezi 100 000 až 400 000 obyvatel jsou stále více zaplavovány drogovými dealery zejména z Afriky.

 

Odkdy němečtí politici, především Zelení a Levice, částečně SPD, jakož i jejich “nezávislá” média (např. Berliner Zeitung, Tagespiegel, …) začali diskriminovat vlastní policii tím, že ji obvinili z toho, že při kontrolách osob a při jiných policejních zásazích diskriminuje ty, kteří nejsou bílí, je německá policie maximálně znejistěná. Policisté se obávají toho, že je snadno lze označit za rasisty a nebo neonacisty.

To vše způsobilo zavedení antidiskriminačního zákona berlínským Senátem, kde vládne koalice SPD, Zelení, Levice.

V Deutschlandfunk se k tomu vyjádřil Benjamin Jendrol, mluvčí policejních odborů Berlín:

“Většina drogových dealerů je z Afriky. Ve smyslu nového zákona mohou policii kdykoli pohrozit s trestním oznámením, že byli při kontrole diskriminováni, přičemž na základě některých takových udání se může stát, že policisté dostanou příkaz, aby určité kontroly nedělali. To bude mít za následek, že stále více policistů nebude chtít dělat prevetivní zásahy, ale jen zcela nezbytné zásahy. “

To vše mazaní afričtí drogoví dealeři samozřejmě vědí a velké znejistění policie i využívají.

Jinými slovy – co Jendrol nemohl říci přímo – policisté se začali obávat afrických kriminálníků, kteří od Senátu dostali možnost dělat z nich rasisty.

Zákon platí teprve dva měsíce, ale obchod s drogami již z toho těží nebývalým způsobem.

V jeho smyslu musí policisté velmi precizně vše dokumentovat a dokazovat, že při zásazích proti delikventům, kteří nemají bílou pleť se nedopustili ničeho, co by mohlo být co jen nejmenším náznakem rasismu.

Například v Mannheimu (300 000 obyvatel) – jak jsem se dozvěděl od mého policejního informanta – byl ještě donedávna relativně malý obchod s drogami. To se najednou před několika týdny extrémně změnilo. Do města přišly dva silné drogové africké gangy.

A jeden z nich – vše urostlí a agresivní mladí muži z Gambie – obsadil pro své obchody několik části Mannheimu, mimo jiné Centrum.

Polizeipräsidium Mannheimu nařídilo vytvoření velké policejní skupiny s krycím jménem Rauschgift (Drogy), kterou tvořilo několik desítek policistů a jejich úkolem bylo sledování a pozorování členů drogového gangu, přičemž více jejich sledovali v civilu a navazovali s nimi jako potenciální zákazníci kontakty za účelem odhalení jejich trestných činů.

Za normálních okolností – před zavedením nesmyslného berlínského zákona – by celá věc byla proběhla rychle a efektivně.

Nyní, když jsou policisté zastrašováni vlastními politiky, tak to trvalo více než 6 týdnů, než došlo k policejnímu zásahu. Přičemž, jak mi bylo řečeno, policisté měli dokumentováno již více než 100 deliktů nedovoleného obchodu s drogami a přitom identifikovali několik desítek dealerů.

A až pak se konečně odvážili zatknout pouze šest z nich a oznámit to prokurátorovi, který požádal Hlavní soud Města Mannheim, aby vydal na ně zatykač. Mezi časem jsou všichni již v Mannheimské věznici.

Navzdory velké opatrnosti a korektnosti policistů při jejich akci se policisté, kteří dealery zatýkali, musí obávat, že právníci dealerů je obviní z rasismu.

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 528 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
politicon.cz
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.