nemeckogangislam
24.1.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo se připravuje na první statisíce rodinných příslušníků první vlny migrantů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK SVOBODA

Informační ticho, které obestírá povolební klima v Německu, vysvětlují korporátní média tak, že stále probíhají jednání o sestavení nové vlády. Šéfce vítězné Křesťanskodemokratické unie (CDU) a úřadující kancléřce Angele Merkelové se nepodařilo slepit koaliční kabinet se Zelenými a Svobodnými (FDP) z několika důvodů a patří mezi ně i neshoda zatvrzele pro-migračních Zelených s pragmatickými liberály o míře ponechání otevřených dveří dalším vlnám afro- asijské migrace. Svobodní ji chtějí regulovat potřebami pracovního trhu, Zelení svým slnuníčkářským každého vítaje cítěním a trojnásobná kancléřka podle direktiv nadnárodní finanční oligarchie.

Demografická přestavba Německa musí pokračovat

63-leté vůdkyni CDU komplikovali život bavorští Křesťanští socialisté (CSU) tvořící společnou frakci s CDU ve Spolkovém sněmu. Obě strany tvoří nerozlučné sesterské duo, i když v něm někdy skřípe. Konzervativní Bavoři si vynutili v březnu 2016 v důsledku dusivé váhy migračního tsunami 2015 pozastavení přílivu rodinných příslušníků přes milion vetřelců přijatých pod nálepkou uprchlíků z válkou pustošené Sýrie.

Po nepřekonatelných neshodách Zelených se Svobodnými as CDU / CSU se unavená, ale nezlomená Merkelová pustila do jednání o sestavení koaliční vlády s dosavadními partnery ze Sociálnědemokratické strany (SPD). Ta si postavila loni do čela fanatického eurokrata a donedávna předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze. Před Vánocemi vyvolal značný rozruch předložením děsivé vize přeměny Evropské unie na federaci, na jakési Spojené státy evropské , a to už do roku 2025 !

Od tohoto neochvějného stoupence demografické přestavby Evropské unie na centralistický superstát se nedalo čekat v Německu nic jiného než prosazování řízené afro-asijské masmigrace bez kvantifikovaného stropu. Bavorské křídlo tandemu CDU / CSU, považované za konzervativní, upřednostňovalo strop ve výši dvě stě tisíc uprchlíků ročně.

Na mínění občanů nezáleží

Průzkumy veřejného mínění ve Spolkové republice posílají úřadující vládě jasný odkaz o náladách proti rozšíření přistěhovaleckých mas o miliony rodinných příslušníků. Bulvární laděný Bild Zeitung pověřil provedením jednoho takového průzkumu institut INSA. Německo-jazyčná pobočka nadnárodní tiskové agentury Reuters potvrdila 5. ledna předešlé zprávy z německého tisku o výsledcích zjišťování názorů německé veřejnosti. ” Většina Němců odmítá příchod rodinných příslušníků uprchlíků ” uvedl v titulku koncem srpna server deníku Die Welt, v podobném znění začátkem listopadu server Cicero a koncem prosince i server deníku obchodních kruhů Das Handelsblatt.

Přesto vláda podniká rozsáhlé přípravné akce, aby se po skončení dvouletého moratoria mohla od března začít valit do Německa statisícová láva rodinných příslušníků přivandrovalců ze Sýrie a Iráku kategorizovaných jako váleční uprchlíci. Co na tom, že válka se tam prakticky už skončila a nastává čas na návrat uprchlíků. Rozsáhlé migrační toky z Asie a Afriky do Německa a do Evropské unie však podle představ OSN i Evropské unie neustanou. Komisaři v Bruselu budou při každé příležitosti a stále důsledněji doporučovat státům unie, aby se neprodleně otevíraly nejen milionům vetřelcům z Asie a Afriky, ale i následným vlnám jejich příbuzenstva.

Autor: Patrik Svoboda

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.