veit-696x391-1
17.8.2021
Kategorie: Společnost

Německo: Předsedkyně hamburského parlamentu zakázala klobásy a šunku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedílnou součástí tzv. “zeleného údělu” je výrazné omezení konzumace masa a postupný přechod  na bezmasou stravu. Maso by mělo být nahrazeno hmyzem, který již s posvěcením EU vstoupil i do mnoha evropských supermarketů a do roku 2030 mají být právě produkty z hmyzu hlavním zdrojem živočišných bílkovin. Chovy masných zvířat se mají postupně redukovat (aby nám náhodou svým prděním krávy nezvýšily uhlíkovou stopu) a ceny masa raketově porostou tak, aby byla tato poživatina co nejméně dostupná. Počítá se samozřejmě i s omezováním domácích chovů.

 

V souvislosti s tím tak přichází první vlaštovky, které mají budoucnost bez masa nastínit. Jde například o výrobu masa umělého, které se už “s kuřecí příchutí” prodává v Asii a hovězí by zase rád prodával Bill Gates. Stále častěji pak dochází k omezování nabídky masa v různých jídelnách a restauracích. Němci samozřejmě nezůstávají v tomto ohledu pozadu a to i za tu cenu, že nebudou prodávat ani typickou klobásu, na niž byli mnozí Němci v jídelnách zvyklí.

.

Po koncernu VW, který zavádí v jídelně výhradně vegetariánskou nebo veganskou stravu (to vše samozřejmě ve jménu klimaalarmismu a uhlíkové neutrality), táhne svým příkladem i hamburský parlament.

Předsedkyně hamburského parlamentu Carola Veitová (SPD) radikálně omezila výběr stravy poslanců. V minulosti se sendviče s klobásou, šunkou a sýrem prodávaly během přestávek na schůzích výboru státního parlamentu, ale nyní je pro zástupce lidu k dispozici pouze vegetariánská strava.

Poslanci dostávají pouze taštičku plněnou jablkem nebo jiným ovocem, müsli tyčinku a rohlík se salátovým listem a sýrem nebo bezmasou pomazánku. Jedlíci párků a lidé, kteří nechtějí jíst sýr, mají smůlu.

“Celá ta věc zavání velmi striktně jako zdravotní výchova,” řekl zklamaný poslanec za zavřenými dveřmi. Obává se, že tento druh levicově zeleného vzdělávání by se mohl v budoucnu výrazně zhoršit, podobné praktiky se mohou objevit v německých jídelnách a brzy možná i v německém maloobchodě.

.

Městské kancléřství na radnici obvinění odmítá spíše pokrytecky: Aby ospravedlnili svůj protimasový verdikt, říkají, že každý může jíst vegetariánsky: “Pokud se nechcete obejít bez masa nebo klobásy, můžete si přinést sendviče z domova.”

Tiskové oddělení Parlamentu uvedlo: “Máme dojem, že nové nařízení je velmi dobře přijato. Taštičky jsou téměř vždy pryč.”

Předseda parlamentní skupiny AfD Dirk Nockemann k počinu soudružky Veitové prohlásil – se satirickým podtónem –, že “bez levicově zeleného paternalismu a zákazů neuteče ani den”. Teď chce Veitová “vyhladovět i masožravé staré bělochy”.

Poslanci jsou v hamburském parlamentu jistě velmi dobře placeni, takže si jednoduše budou nosit jídlo s sebou. V tom až takový problém nevidím. Nicméně, tyto snahy, kdy se lidem striktně vnucuje dokonce už i to, co mají jíst, se zcela jistě rozšíří i do dalších jídelen. A vlastně i do restaurací, neboť drobní živnostníci jsou postupně likvidováni a korporace se vegetariánské stravě přizpůsobí.

.

U běžných strávníků to jistě půjde tím stylem, že ceny masa porostou tak závratně, že flákota bude pro většinu lidí luxusem, který si dopřejí jen velmi vzácně. Přesně tak, jak to plánuje i agenda 2030. Ovšem opět mi do toho nezapadá islám, neboť si neumím představit, že by se kdy muslimové vzdali svých rituálních porážek a masa. Paradoxně právě tento fakt může tyto plány globalistů narušit.

Nebo se snad dá Gates na výrobu celých umělých krav (ovcí) s umělou krví, aby si je muslimové mohli i halal podřezat?? A bude to vůbec ještě pro muslimy halal?? Pochybuji. Předpokládám, že tento nápad přijmou asi tak stejně nadšeně, jako LGBTQ sňatky…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 563 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
66 komentářů
  • texas
 1. texas
  • texas
    • texas
  • texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)