MIGRANTI
19.6.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Pedofilní uprchlík z Nigeru znásilnil devítileté děvčátko za bílého dne

Sdílejte článek:

HS

“Pojď sem, pojď sem, velmi rychle.” Pachatel byl vyrušen, holčičce se podařilo vyklouznout a utíkalo k Nicky, napůl nahé, zakrvácené a hořce plačící …


Na snímku přivolaní policisté zadrželi pedofila z Nigeru při bývalých ruských kasárnách na Lukovaer Straße v Roßlau poté, co ho chytili pozorní svědci

Policejnímu vrtulníku kroužícímu nad Dessau-Roßlau (Sasko-Anhaltsko) se naskytl minulou neděli na Letnice neobvyklý pohled. Policie pátrala 9. června intenzivně po sexuálním násilníkovi. Byl chycen přímo při činu – mladou ženou jménem Nicky. To změnilo její život ze sekundy na sekundu. Na Facebooku píše mladá matka o svých šokujících zážitcích z minulé neděle:

Když se svým přítelem šla z dvouhodinové procházky se psy do Dessau-Roßlau, uviděl párek malé dítě na neposečené louce vzdálené asi 30 metrů. Dítě mávalo rukama, zatímco nějaký muž klečel před dítětem a snažil se křečovitě natáhnout dítěti něco na hlavu. Když dítě uvidělo, že se někdo blíží, řvalo jako šílené: Pomoc, pomoc, neznám tohoto muže! 

Oba pejskaři se přiblížili. Muž byl vyrušen, dívka se dokázala osvobodit. Když mladá žena zakřičela: “Pojď sem, pojď sem, rychle utíkej,” vyběhla holčička k ženě. Až na krátké tílko bylo nahé a zakrvácené.

V naprosté panice běžela Nicky s holčičkou nahoru směrem k cestě. Odtud vytočil jeden muž číslo policie, svědkyně popsala – jak nejlépe uměla – co se právě stalo. Policie vyrazila na místo. Mladá matka se podívala na dívku. Ve své zprávě píše:

“Holčička se na mě podívala a plakala a plakala, a znovu a znovu mi ukazovala jaké má zakrvácené nohy a prsty, stále se mě se strachem ptalo, musím jít do nemocnice? Dostanu nyní injekci? “

Mezitím pachatel ujel na kole. Nikdo nevěděl, zda je ozbrojený nebo ne. Pak přijela policie, byl zaznamenán skutkový stav věci, místo činu bylo policií uzavřeno. Krátce na to přijela sanitka, aby poskytla zdravotní péči holčičce.

Nicky, která přichytila ​​pachatele přímo při činu se stále ptá: Jak se to mohlo stát? Na otevřeném poli. To musel přece každý vidět.

“Pachatel se ani neobtěžoval schovat se, byl tam vystaven jako na prezentačním stolku.”

Po jejím svědecké výpovědi se s přítelem vrátila domů: “Tam jsem se nervově kompletně zhroutila, běhala jsem po bytě a jen jsem plakala, ještě vím že jsem těžko dýchala.”

Z obavy zavolala matka pro Nicky sanitku. Když sanitka přijela svědkyni už bylo lépe. Do nemocnice jít nechtěla.

 

Ale musela být silná. Ten chlapík tam někde venku stále pobíhal. Mladá žena uspořádala úspěšné soukromé pátrání po pachateli. Spolu s přáteli se vydali hledat znásilňovače dítěte. Na Facebooku zveřejnila spolu se svým přítelem výzvu.

Přes WhatsApp se přátelé vzájemně neustále informovali, dokud si jeden z nich nevšiml muže na modrém horském kole.

Společně pachatele chytili.

Porce štiplavého spreje zabrala. Pak si ale ten chlap najednou poklekl. Přehraboval se v batohu. Všichni zpanikařili. Náhle se jejich zmocnil strach, že vytáhne hned zbraň. Dva svědci ho uchopili, srazili ho na zem a přemohli ho, zatímco jedna žena vzala batoh a odhodila jej stranou.

Policejní vrtulník už krouží nad jejich hlavami. Policisté jsou rychle na místě. Skupinka odvážných pomocníků odevzdá znásilňovače dítěte policii.

Všem se ulevilo. Ve zprávě od Nicky uvádí:

“Byla jsem ještě v šoku a adrenalin stoupal, jako všichni, kteří se toho zúčastnili, nemohla jsem napsat ani své osobní údaje, museli to udělat za mě. Ještě jednou se mě zeptali, jestli je to on, řekla jsem ano a přesto jsem ho chtěla ještě jednou vidět, ten šok, když jsem se mu podívala do obličeje způsobil, že jsem se opět nervově zhroutila a musela jsem strašně plakat. “

Šok je hluboký. Je vždy zcela jiné o něčem číst nebo slyšet jak zažít to sám. Mladá matka přichází k trpkému poznání:

“Tento den bude formovat můj život a moje dítě nikdy nebude pobíhat samotné po ulici !!! To mi nikdy nebylo jasnější než v tento včerejší den !!! “

V neděli na Letnice Nicky telefonovala s obětí a matkou dívky. Mají se přiměřeně okolnostem.

“Tyto rány se nikdy nezahojí, ale bohužel člověk to musí přeměnit, aby to bylo nejlepší … Ještě jednou 1000 krát děkuji všem, kteří se na tom zúčastnili !!! Bez vás by to nebylo možné !!!! Svět potřebuje mnohem více takových lidí, jako jste vy, “píše Nicky dále na FB.

Mezitím je facebooková stránka Nicky zaplněna. Lidé jí děkují za její občanskou kuráž a její nasazení, včetně její matky, Cornelie Duus.

Státní prokurátor vydal podle televize “MDR” zatykač na 27-letého muže z Nigeru za závažné sexuální zneužívání. Ten sedí ve vyšetřovací vazbě.

Uprchlík byl zaregistrován v okrese Wittenberg a měl vízum (Duldungstatus)

Podle informace deníku “MZ” (Mitteldeutsche Zeitung) byl násilník zaregistrován v okrese Wittenberg a měl “status strpení”. To, co dělal muž v Roßlau není známo. Vízum by mělo podezřelému 18. června vypršet. Status strpení neposkytuje cizinci oprávněný pobyt v Německu.

Pedofilie je v Nigeru velkým společenským tématem – a nyní už i v Německu: Většina dívek v Nigeru je nezletilá při vstupu do manželství – podle studie Ministerstva veřejného zdraví v Nigeru v roce 2012 má 75 procent dívek jen 15 let až 18 let při vstupu do manželství . Ve zprávě z roku 2011 z United Nations Children ‘s Fund (Dětský fond OSN) se Niger řadí na první místo v seznamu zemí, v nichž jsou nejčastěji “dětské svatby”.

ZDROJ a Epochtimes.de Pi-news.net Mz-web.de

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 287 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.