Německo na prahu katastrofy. Žádný scénář pro nás nemůže dopadnout dobře

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN KOHOUT 08|09|2015

Prohlášení německé vlády, že přijme všechny “uprchlíky” ze Sýrie, znamená ono pomyslné překročení Rubikonu. Nadnárodní elity se rozhodly vsadit vše na jednu kartu a islamizovat a rozvrátit starou Evropu jedním rázným tahem. Po plíživé islamizaci Anglie, Francie, Belgie, Holandska, Švédska a Norska jde o pokus rozbít jedním mocným úderem i tradiční státy ve střední Evropě. Především pak Německo. Skoro to vypadá, že holocaust zapomenut nikdy nebyl a konečně mají Němci doznat úplné poroby a nevratné sociální proměny.

Jako němečtí sousedé se proto musíme ptát, co to pro nás Čechy znamená a jaké máme možnosti.

Nejprve si shrňme situaci: Do Německa letos přijde zhruba 1,2-1,5 milionu imigrantů. Většina z nich se bude vydávat za Syřany a v Německu zůstanou. Další rok lze očekávat prudký nárůst imigrantů na zhruba 7-10 milionů. Půjde především o černochy z rovníkové Afriky a Araby z Asie a severní Afriky. Vše doplněno Afgánci, Bangladéšany a dalšími národy. V naprosté většině se bude jednat o muslimy. Z toho plyne, že počet muslimů v roce 2017 dosáhne v Německu počtu nejméně 12 milionů. Tady zhruba 15 procent veškeré populace.

Většina z těchto imigrantů nemá žádné vzdělání, nejméně polovina z nich neumí ani slovo německy a je neintegrovatelná do německé společnosti. Naprostá většina z nich ostatně ani o práci nestojí. Arabové a černoši z rovníkové Afriky patří k nejlínějším rasám na světě (snad pouze s výjimkou Indů a Pákistánců), proto také jejich země vypadají tak, jak vypadají. Jelikož naprostá většina z nich jsou mladí muži připraveni bojovat za islám, velká část z nich se zapojí do radikálního islamistického hnutí a kriminality.

article-2203944-15078666000005DC-815_634x402.
To může v Německu vyvolat následující scénáře:

1) Německý stát začne pod tíhou imigrantské kolonizace kolabovat. Ostatně již vidíme kolaps například v oblasti veřejného zdravotnictví. Bude následovat de facto britský model. Vedle sebe budou v oddělených čtvrtích žít imigranti a Němci. Imigranti budou svá teritoria a nároky postupně rozšiřovat až dojde k ozbrojenému konfliktu mezi imigranty a bílými Němci. Sociální stát se postupně rozpadne a skokově naroste kriminalita. Někdy kolem roku 2020 vše přeroste do velkého vnitroněmeckého konfliktu.
Co to bude znamenat pro nás? Výrazný problém pro naši národní bezpečnost, protože za humny bude mít de facto občanskou válku. Lze očekávat místní přelití konfliktů na české území především ze strany agresivních přistěhovalců. Velký problém pro českou ekonomiku, která se orientuje ve velké míře na německý trh. Pravděpodobný příliv skutečných válečných uprchlíků, tedy bílých Němců. 

2) Imigranti povstanou proti etnickým Němcům již někdy v roce 2017-8. Budou vyzbrojeni nadnárodními elitami a anti německými kolaboranty (německá pravda a láska). K podobnému muslimskému povstání dojde současně i ve Francii, Anglii, Beneluxu a Švédsku. Německo se ocitne ve víru rozvratu podobnému za 2. světové války. Co to bude znamenat pro nás: regulární válku, které budeme jen těžko ušetřeni. Muslimové nepochybně zaútočí i na nás. Z toho poplyne válečná ekonomika se všemi důsledky.

3) V Německu se objeví pod tlakem imigrantského teroru silná nacionální opozice, která vstoupí do otevřeného střetu s imigranty a establishmentem. Pokud zvítězí, dojde k obnově německého nacionalismu a tedy i ke vznášení starých teritoriálních požadavků vůči ČR. Pro Němce je totiž typické, že jsou schopni útlak dlouho snášet, pak ale začnou revoltovat a projeví vůči nepřátelům velkou krutost a bezohlednost. Co to bude znamenat pro nás? Na hranicích budeme mít nepřátelské Německo. Sice oslabené soubojem s imigranty (a jejich etnickou čistkou), ale ambiciózní a bojem zocelené.

Variantu, že dojde k plné integraci všech imigrantů a vzniku jakési nové multikulturní německé společnosti jsem vyloučil. Je to evidentní pitomost a seriozní člověk o ní nemůže uvažovat.

Co by měla naše země udělat a jak se na podobné varianty připravit? Začít s urychlenou modernizací armády a pravděpodobně obnovit brannou povinnost. Začít organizovat a cvičit domobranu a vyzbrojit české obyvatelstvo (právo držet zbraň by měli pouze bezproblémový etničtí Češi) . Eliminovat potenciální spojence imigrantů – to je pro imigrantská pátá kolona a problematické menšiny. Menšiny urychleně poslat do jejich vlastí a pravdolásku eliminovat ze státní správy, médií a bezpečnostních složek. Urychlit orientaci české ekonomiky na Východ. Poláky a Slováky považovat za primární spojence.

Jak vidíte, žádný scénář není pro nás dobrý. Pokud se ale dobře připravíme, tak obstojíme a naši zemi uhájíme!

Na závěr jedna otázka k zamyšlení a trochu humoru:

Nejprve humor: Mladá absolventka humanitní fakulty v Brně (Praze) začne pracovat v etno neziskovce “Afričan v tísni”. Píše domů, jak je to důležitá práce a jak ji všichni oceňují a chválí. Rodina na venkově pilně informuje celé okolí, jak se jejich dceři v tom velkém světě daří. Je na ní pyšná. Jedno dne ale dcera neziskovkářka pošle mamince krátkou zprávu: “Mami dostala jsem AIDS”. Za týden maminka z venkova odepíše: “Já se v těch Tvojich vyznamenáních a oceněních moc nevyznám, ale říkala jsem to sousedům a všichni Ti to moc přejí”.

Něco k zamyšlení: Celá ta imigrantská vlna je nepochybně záměrně vyvolaná a organizovaná. Kdo ji tedy organizuje a platí? Platí ji nejspíše bohaté ropné muslimské země jako Saudská Arábie, Katar apod., ale neorganizují ji. Za organizací stojí nepochybně uplacené EU byrokratické elity a americká administrativa a jednají podle pokynů nějakých nadnárodních “jelit”. Kdo myslíte, že za tím vším ve skutečnosti stojí?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 750,00 Kč
Vybráno 13.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
52 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.