koupg
6.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo má zase problém se sexuálními útoky na koupalištích

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KV 06|07|2016

Uniklý dokument z německého města Düsseldorf odhalil rychle se vyvíjející sexuální krizi na německých koupalištích. Kdo za to může? 

Dokument poukázal na rychle se rozvíjející sexuální krizi na koupalištích, kde jsou “uprchlíci” identifikováni jako viníci. Byl distribuován mezi specialisty, kteří se zabývají sexuální kriminalitou a ti to pak potvrdili německým novinám Bild. Ve zprávě se praví:

“Konkrétní sexuální zneužívání a znásilňování dětí na veřejných koupalištích je velmi závažné.”

V dokumentu se také uvádí, že  protesty proimigrantských “advokátních”  skupin, které téměř zešílely z toho a považovaly za rasistické nevpouštění imigrantů do některých uzavřených koupališť na konci loňského roku kvůli jejich “chování”, byly neodůvodněné.  Prokázalo se, že tito útočníci byly právě zejména imigranti. 

Policie přiznala zadržení těchto kriminálníků přesto, že oběti často neuměly nebo nechtěly identifikovat útočníky.

Německý Welt informuje i o postřezích Bertholda Schmitta, který spravuje  kolem 6 tisíc vnitřních, venkovních a školních bazénů v Německu. Sám si všiml problému se sexuálními útoky. “Tito ‘noví občané’, jak je nazýváme, mají tři hlavní problémy: Nemluví německy, nemají ponětí o německých a evropských pravidlech chování na koupalištích a pouze někteří jsou dobří plavci,”  tvrdí.

Pokud první dva problémy jsou problémem zejména pro Evropany, kteří byli oběťmi imigrantského násilí, poslední problém je nebezpečný právě i pro imigranty. Od začátku roku se utopilo v německých bazénech přes 20 z nich .

Dřívější podobná zpráva z ledna popisovala hororové zážitky pracovníků historických Wilhelmových lázní, kde imigranti páchali různé nepřístojnosti ve velkém. Prováděli  velkou potřebu do bazénu, onanovali v jacuzzi a sexuálně obtěžovali další návštěvníky lázní. 

ZDROJ: konzervativnyvyber.sk, welt.de

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.