126528123
15.11.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Křesťanské tradice končí, muslimka si stěžovala a radnice zakročila

Sdílejte článek:

DAVID KRAUS

Mnozí možná znají ono pořekadlo, že Svatý Martin přijede na bílém koni. V německé Niederkasselu ale k tomu již příští rok nedojde. Za vše může prý necitlivý výrok představitele Sv. Martina, který údajně muslimce (v šátku) a jejím 3 dětem řekl, že se jedná o křesťanský svátek. Muslimka se prý cítila na události nevítaná (unerwünscht) a následně si muslimská organizace stěžovala na sociálních sítích. K incidentu údajně došlo, když Sv. Martin rozdával dětem vánoční perníky a cukroví v městské části Reidt.

Bez jakéhokoliv vyšetřování, či hledání pravdy se okamžitě spustila lavina devotních omluv od představitelů města (křesťanská CDU) a různých místních spolků. Prý je to svátek všech náboženství a všichni jsou vítáni a radnice prý přijme opatření, aby se něco podobného již neopakovalo.

Muslimka omluvu přijala a s uspokojením konstatovala, že do jejího města již nikdy Sv. Martin nepřijede.

Je zajímavé, že jakékoliv stížnosti z řad vyvolených menšin na rasismus, antisemitismus, xenofobii, homofobii atd. se berou vždy berou jako oprávněné. Ačkoliv se velmi často ukáže, že si to dotyční vymysleli. Nikdo také nepřihlíží ke kulturní zvláštnosti islámu, podle které mohou muslimové nevěřícím beztrestně lhát. To sice najdeme i v jiných náboženstvích jako hinduismus, nebo judaismus, ale je to naprosto cizí křesťanství. Má se za to, že to zakladatel islámu Mohamed převzal ze židovského Talmudu.

Němci se stali ve své zemi občany druhé kategorie, stejně jako Češi u nás. Nikdo z “elit” již ani nepředstírá něco jiného. S bílými se v Evropě v budoucnosti již zjevně nepočítá. Uvidíme, zda si to nechají ve svých zemích líbit. Vždyť my Češi zde žijeme již 1000 let!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 001 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
56 komentářů