126528123
15.11.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Křesťanské tradice končí, muslimka si stěžovala a radnice zakročila

Loading...
Sdílejte článek:

DAVID KRAUS

Mnozí možná znají ono pořekadlo, že Svatý Martin přijede na bílém koni. V německé Niederkasselu ale k tomu již příští rok nedojde. Za vše může prý necitlivý výrok představitele Sv. Martina, který údajně muslimce (v šátku) a jejím 3 dětem řekl, že se jedná o křesťanský svátek. Muslimka se prý cítila na události nevítaná (unerwünscht) a následně si muslimská organizace stěžovala na sociálních sítích. K incidentu údajně došlo, když Sv. Martin rozdával dětem vánoční perníky a cukroví v městské části Reidt.

Bez jakéhokoliv vyšetřování, či hledání pravdy se okamžitě spustila lavina devotních omluv od představitelů města (křesťanská CDU) a různých místních spolků. Prý je to svátek všech náboženství a všichni jsou vítáni a radnice prý přijme opatření, aby se něco podobného již neopakovalo.

Muslimka omluvu přijala a s uspokojením konstatovala, že do jejího města již nikdy Sv. Martin nepřijede.

Je zajímavé, že jakékoliv stížnosti z řad vyvolených menšin na rasismus, antisemitismus, xenofobii, homofobii atd. se berou vždy berou jako oprávněné. Ačkoliv se velmi často ukáže, že si to dotyční vymysleli. Nikdo také nepřihlíží ke kulturní zvláštnosti islámu, podle které mohou muslimové nevěřícím beztrestně lhát. To sice najdeme i v jiných náboženstvích jako hinduismus, nebo judaismus, ale je to naprosto cizí křesťanství. Má se za to, že to zakladatel islámu Mohamed převzal ze židovského Talmudu.

Němci se stali ve své zemi občany druhé kategorie, stejně jako Češi u nás. Nikdo z “elit” již ani nepředstírá něco jiného. S bílými se v Evropě v budoucnosti již zjevně nepočítá. Uvidíme, zda si to nechají ve svých zemích líbit. Vždyť my Češi zde žijeme již 1000 let!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 511,11 Kč
Vybráno 15.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 809 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.