salviniit
30.6.2020
Kategorie: Politika

Německo: Itálie nesmí čerpat z Fondů obnovy se Salvinim v čele

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Začátkem týdne se v Římě setkali dva ministři zahraničí, italský Luigi Di Maio a německý Hieko Maas. Projednávali spolu situaci okolo koronaviru a řešili několik dalších záležitostí. Podle italského tisku se německý ministr zahraničí Maas na tajné schůzce setkal s nejvyššími představiteli italského průmyslu. „Němec řekl velké NE možnosti, že by snad mohl Matteo Salvini spolu s Giorgia Meloni usednout v Palazzo Chigi, tedy v sídle ministerského předsedy Itálie“.

Zdroj ZDE.

Italský tisk spekuluje, že jde určitě o diktát německé kancléřky Merkel, opravdové šéfky Evropské unie. Podle kancléřky by vláda těchto dvou anti-evropských centristicko-pravicových politiků ohrozila pomoc Itálii ze strany EU z balíčku Fondů obnovy po koronavirové pandemii. Na chudáka levicového promigrantského současného premiéra Conteho je tak vyvíjen tlak a on prchá před italskou většinou a Hnutím pěti hvězd.

Pochopitelně, v Itálii se naprdli, říkají, že jde o vydírání a podle soudu mé skromné maličkosti mají recht. Naši drazí sousedé totiž bez uzardění křičí, že pokud si Italové zvolí do čela Salviniho, nedostanou z obřího měčce peněz zvaného Fondy na obnovu od EU ani prd.

Německo, původce dvou obzvlášť drastických světových válek, si drze diktuje podmínky jinému státu. Zatraceně, tihle skopčáci se už ani nesnaží předstírat, že Evropskou unii řídí nějaká Evropská komise. Jen za pár dní bude přitom Německo předsedat Radě EU a když si vezmeme, že Evropskou komisi, tedy vládu EU, řídí Němka, tak ano, drahý čtenáři, je zcela politicky vhodné prohlásit, že jsme v prdeli.

Pochopitelně Evropská unie (rozuměj Německo) se právem bojí Salviniho. Ten se netají protiunijními názory a tohle je jen další ťafka, díky které nejspíš bude chtít vyvést svou Itálii z tohoto nereformovatelného marxistického spolku.

Ještě před několika měsících bych se asi vztekala, že si jiný stát otevřeně dovoluje zasahovat do svobodných voleb jinému státu. Němci obyčejným Italům i bohatým podnikatelům tvrdí, že pokud jim má EU pomoci zvládnout krizi po koronaviru, nesmí volit toho, kdo by nejvíc v jejich očích prospěl Itálii. Nesmí volit nesmírně populárního Salviniho. Nesmí dát hlas patriotismu, svobodě a evropské kultuře. Musí si odhlasovat, že chtějí levicovou vládu, která jim tam dál bude ve velkém vozit drahoušky migráčky a ti tam budou dělat bordel, zapalovat auta, znásilňovat a napadat policii. Tohle všechno musí zkrátka skousnout, protože jejich velká bruselská matička EU chce zničit Evropu, evropské hodnoty, evropskou populaci a evropský blahobyt. Zcela v souladu se zrádcovským projektem EU zvaným Euromed.

Itálie je nucena hlasovat proti sobě.

A já se obávám, že se najde dost takových, kteří se budou sice cítit v pasti, ale poslušně odevzdají hlas, kterému Merkel v Německu blahosklonně přikývne.

No a pak nám zaprdění Čecháčci s Havlem na triku tvrdí, že je to Putin, kdo pro zkrácení dlouhé chvíle manipuluje volby v zahraničí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 457 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...
politicon.cz
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.