stolberg2NEMECKOPOLICIE
21.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Hosté Merkelové a cikáni rabovali v oblasti postižené ničivými povodněmi

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dalo se to ostatně očekávat a je jen s podivem, že již pravda vyšla najevo. Jako první se nebála prozradit pravdu belgická média, kde se o rabování ze strany jejich “obohacovačů” psalo již den po povodních. Nicméně je logické, že totéž se bude dít i v Německu. A opět mi nedá připomenout, že právě povodně zneužil německý mainstream na promigrační propagandu….

Podobných katastrof, jako byly povodně v Německu a některých okolních zemích, může využít skutečně jen lidská hyena. A to nyní urážím hyeny. Ostatně, většina “Novoněmců” do země nepřijela proto, aby se integrovala a už vůbec ne proto, aby vyjadřovala byť sebemenší soucit s problémy káfirů. Lze naopak předpokládat, že mají z neštěstí a zmařených životů stejnou radost jako při teroristických útocích. Jistou menšinu z Rumunska pak raději nekomentuji….

V současné době bylo zahájeno trestní řízení proti pěti osobám za tři trestné činy v souvislosti s nahlášeným rabováním ve Stolbergu u Cách, který byl povodněmi vážně poškozen.

Policie v Cáchách označila národnost podezřelých za iráckou, libanonskou a třikrát rumunskou. Policie také jasně uvedla, že důvodem, proč vyslali do oblasti více policistů, nebylo rabování. Prý tam policisté již byli kvůli krizové situaci a budou tam i nadále.

Policie žádá případné svědky podobných incidentů, aby okamžitě zavolali na tísňovou linku, aby policie na místě mohla rychle zasáhnout. Potenciální nebezpečí pro všechny může být minimalizováno. Podle  zpráv policie velmi rychle reagovala na hlášení o vloupáních a místo činu monitorují i vrtulníky.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 455 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
68 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)