migrace-nemecko-650x473
30.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Horor ve Frankfurtu a hrůzná ohavnost ve Freiburgu jakou nepamatují

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Ve strašidelném Německu včera shodil ve Frankfurtu muž afrického původu osmiletého chlapce s matkou pod rychlík. Chlapec zemřel. Šokovaní lidé jej pronásledovali a na nádraží byl zadržen. Ve Freiburgu řeší proces jaký nepamatují…

Hrůzostrašné Německo: Včera dopoledne na nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem shodil muž(40) původem z Eritree matku s dítětem pod vysokorychlostní vlak! Ve Freiburgu řeší případ hromadného znásilnění mladé dívky jedenácti převážně žadateli o azyl a v Dusseldorfu museli během měsíce třikrát vyklidit celé koupaliště a to proto, že toho kulturního obohacení je prostě moc, agresivity ještě víc a Němci se už jednoduše bezpečně nemohou koupat ani na tom koupališti.

Osmiletý chlapec na místě zemřel a matka přežila jen zázrakem v úzké mezeře mezi kolejnicemi. Poté “muž” neúspěšně napadl dalšího člověka a lidé tuto kreaturu následně pronásledovali a společně s policií ji i dopadli. Dle dostupných informací je vůbec neznal. Někteří svědci této odpornosti, když viděli zemřít malého kluka, tak potřebovali lékařskou pomoc. Ale kdo pomůže všem Němcům v zemi, kde prostě zdaleka není bezpečno a například ve Freiburgu řeší případ hromadného znásilnění, jaký prostě nepamatují.

Myslím, že se toho děje v Německu mnohé, co jeho původní obyvatelé nepamatují. Je mi z toho smutno, ale jak se cítí rodiče dívky, kterou na podzim hromadně znásilnilo jedenáct odporných zbabělců, z nichž bylo osm Syřanů, Alžířan, Íráčan a Němec, tak to si představit nedokáži.Měli ji hodit extáze do pití, jeden ji vylákal ven před klub, odtáhl ji do křoví, a když ji znásilnil, tak zavolal kamarády a tato hrůza trvala až tři hodiny přes zoufalé prosby oběti, aby ji nechali.

Ona si nese duševní následky dodnes, možná si je ponese celý život a před soudem, který je momentálně jedním z nejsledovanějších v Německu vypovídala ze speciální místnosti na kameru, aby ty “lidi” nemusela vidět, protože by se dle psycholgů zhroutila. Německo se zhroutilo a jestli ne, tak se zhroutí brzy, ale do Česka to bohužel daleko nemají, tito afričtí a arabští hosté paní Merkelové.

“Nálada ve venkovních bazénech je stále agresivnější.””Každý rok se zhoršuje.” “Je to děsivý vývoj.”…Peter Harzheim (Předseda svazu provozovatelů německých bazénů). Pro ředitele lázeňské společnosti Rolanda Kettlera jsou tyto incidenty agrese noční můrou. To, že jsou agresivní incidenty ze strany Afričanů a Arabů na německých koupalištích pro pana ředitele lázeňské společnosti Kettlera noční můrou nemám pochyb, ale neomezil bych ty noční můry Němců pouze na koupaliště, ale mohou je mít z celého “svého” Německa. Já je mám z toho, aby jsme nikdy, nikdy jako Němci neskončili.

V Dusseldorfu opět a tento měsíc již potřetí zasahovala policie a bazén s 1500 návštěvníky byl potřetí vyklizen. Starosta bude přijímat opatření a je situací zděšen. Zatím platí, že od neděle vás tam pustí na koupaliště již jen s pasem, či občankou. Tentokrát na koupališti v Rheinbadu asi 60 mladých Afričanů ohrožovalo návštěvníky, plavčíka, zabrali tobogán jen pro sebe a podle videa vlastně celý bazén. Přišlo mi, že vidím video odněkud z džungle a ne z veřejného bazénu pro všechny. Pro všechny? Dle videa určitě ne. Podle médií se “pokusili převzít kontrolu nad bazénem”.To je hezky řečeno a bylo na ně pouze šest pracovníků bezpečnostní služby, než přijela policejní jednotka.

Podle policejního mluvčího jde o muže severoafrického, či arabského původu, jak řekl po zásahu na stejném koupališti v minulém týdnu, když otce jedné rodiny obklopil dav asi 400 těchto lidí a i s rodinou je musela z koupaliště zachránit policie. Děsivá to představa, že otec vezme děti na koupaliště a obklopí vás dav dle videa né zrovna tolerantních lidí. Popsal bych ty lidi jinak, ale doba je taková opatrná, nechce li být člověk vymazán.

Myslím, že berlínský zastupitel Luthe má pravdu, když říká, že je to celoněmecký problém a že by na německých plovárnách měli asistovat policejní jednotky.V Kehlu to již udělali a ještě bazén oplotili ostnatým drátem.

Když čtu ty hrozné, strašidelné a sebedestrukční zprávy z Německa, tak mám někdy pocit jestli by jsme neměli ostnatým drátem oplotit naši zemi, protože co se děje v sousedním Německu je strach nahánějící.

To, co provedli sami sobě, svým dětem a budoucím generacím je hluboce odsouzeníhodné.

Zabili jste Německo.

Autor: Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 18 855,00 Kč
Vybráno 53.87%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 212 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
politicon.cz
149 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.