1fe40f24-e429-4128-9c29-15afa1269a6f-2060x1236
11.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Běžence o lidské sexualitě proškolí nový sexuální web!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EVA VALERIE MAXOVÁ 11|03|2016

Německo si uvědomuje, že běžence z muslimských zemí je nutno integrovat i v oblasti lidské sexuality a vztahů. Proto byl spuštěn speciální web, který migranty zaujme, poučí a potěší zároveň.

Podle posledních zpráv z médií čeká na odchod z Řecka směrem dál do Evropy 42 tisíc běženců. Ti všichni si věří, že se ocitnou v zemích, kde jistě bude líp, a kde budou sociální dávky, bydlení a vše ostatní  na velmi slušné úrovni čekat na každého, nehledě na skutečný důvod odchodu z jeho země.

Německo, které nastupuje novou éru ve své historii, už pár měsíců prožívá kulturní a náboženské obohacení, včetně sexuálního, tedy něco, čehož chtějí být země V4 ušetřeny, a co jim Němci, kteří vidí uprchlickou invazi v barvách nejčernějších, tiše závidí. Otázkou je, jak dlouho.

Bájné slovo integrace bude z úst politických představitelů, stojících za kancléřkou Merkelovou, zaznívat stále častěji.  Pokud má být jedním z hlavních důvodů přijetí více než jednoho milionu pologramotných jedinců, převážně muslimského vyznání, jejich postupné zapojení do německého hospodářství a osazení nepopulárních pracovních míst, zní to velmi optimisticky.

 Pokud si ale bez obalu připomeneme, jakým způsobem, s jakou vervou, z jakých oblastí, s jakou jazykovou vybaveností , kulturními  a náboženskými zvyky, a na jaké vzdělanostní úrovni do Evropy migranti přicházejí, víra v jejich plnohodnotnou integraci do evropského prostředí je téměř nulová.

Nevím, jestli je spíš k smíchu nebo k pláči dnešní informace, že německá automobilka Porsche v rámci speciálního integračního programu jazykově a obchodně vzdělá 15 migrantů, kteří by se měli později zapojit do pracovního procesu v této společnosti. Integrace je možná, vidí to tak i Uwe Hück, předseda Obecné pracovní rady, který říká:„…uprchlíci do Německa přišli. To musíme přijmout. K omezení záplavy uprchlíků potřebujeme mír. Ale jsme na míle daleko od míru v krizových regionech. Proto musíme uprchlíky integrovat tady a teď, musíme jim dát práci a vyhlídky do budoucna.“

Uwe Hück v integraci a Německo, které velkoryse přijalo uprchlíky, věří: „Musíme se stát mistry v integraci… Abychom zajistili prosperitu a bezpečnost, potřebujeme integraci, protože integrace znamená stabilitu. A každý, kdo je proti integraci, je také proti stabilitě v Německu. Ale integrace není jednosměrná ulice. A naopak pro mě to znamená: Uprchlíci se musí naučit německy a musí přijmout naši kulturu. A integrace také znamená projevit vzájemný respekt a toleranci…“ Nádherný doklad německého integračního optimismu. Vivat Germania!

Perfektní. Automobilka Porsche v současné době integruje deset mužů a pět žen z Eritreji, Pákistánu, Iránu, Iráku, Afghánistánu a Sýrie, kteří mají povolení k pobytu. Z více než 1 milionu stávajících běženců je číslo 15 opravdu bomba!

Zatímco se první patnáctka integrovaná v Porsche bude učit němčinu a základy obchodní činnosti, zbytek migrantů, hlavně mužů z muslimských zemí, může navštívit nově zřízené webové stránky Spolkového centra pro zdravotnictví a osvětu, kde se mohou přes jednotlivé kapitoly proklikávat lidskou sexualitou a problematikou vztahů muže a ženy.

„Zanzu – moje tělo ve slovech a obrazech“ je web zajímavý pro osamělé večery mladých muslimských mužů, kteří prý vnímají evropské ženy jako laciné a snadno dostupné sexuální objekty. To se ale musí rychle změnit! Proto se budou v rámci sexuální výchovy chlapci sami sebevzdělávat! Texty jsou mimo jiné v arabštině, jsou tu i piktogramy pro negramotné a komentář si lze i pustit. Autoři, zcela jistě nezisková organizace, myslí opravdu na všechno.

Nikdy by mě nenapadlo, že prvním krokem pro integraci v nové zemi někdy bude sexuální výchova žadatele o azyl, včetně pouček o vaginálním, orálním, análním sexu a masturbaci. Integrační programy u běžných azylantů obvykle zahrnují jazykovou přípravu, otázku bydlení a nalezení práce. V případě muslimských běženců, kteří prý na školách neměli sexuální výchovu,  je prý tento krok nutný. Už to o něčem svědčí. Korán chování vůči ženám nevěřících ve 21. století opomněl. Hoši neví kudy kam.

Tento web je další z reakcí na sexuální obtěžování západoevropských žen právě běženci muslimského vyznání, mezi něž patřili často i Afghánci. Tomu se nelze divit, když si připomeneme něco z rozhovoru s novinářkou Lenkou Klicperovou, ze září 2014 (idnes.cz), kde popisuje postavení afghánských žen.

Podle novinářky je cizinka v Afghánistánu, nejlépe blondýna, snadným objektem pro únos, bílá žena je často na ulici osahávaná, okukovaná, právě proto, že  muslimské ženy musí chodit v burkách, méně v hidžabu.

Ženy v Kábulu chodí nejčastěji v burce, téměř vždy v doprovodu někoho z rodiny, nesmějí řídit auto, musí se starat o dům, děti, uklízet, vařit. Nic jiného neznají. Vdávají se v 16 – 17 letech, často jsou provdána malá děvčátka mezi 10 – 11 lety, ve 13 letech pak mohou mít první dítě. A pak jen rodí a rodí další děti a starají se o chod rodiny. Do školy chodí jen pár let, mladou nevěstu si ženich koupí, na svatbu může potřebovat až 25 tisíc dolarů.

Pokud tedy běženec do Evropy vstupuje ze země,  jako je Afghánistán, nelze se divit, že v evropských ulicích řádí při pohledu na bílé ženy, z jeho pohledu méně oblečené, jako černá ruka. S tím ovšem zvoucí Frau Merkel nepočítala, že hoši ze sociokulturně odlišného prostředí, navíc bez svých žen, budou mít velký sexuální problém, tlačící na jejich neklidnou mysl.

Podle odborníků sexuologů, najatých neziskovou organizací, přistěhovalce vychová, vzdělá a zklidní tento sexuální web, doplněný barevnými obrázky, zobrazujícími těla mužů a žen různých ras, intimní části lidského těla, sexuální praktiky a popisující další záležitosti včetně pornografie a sexuálního násilí.

Zarážející je, že web je ke shlédnutí  i v polštině, patří snad Poláci – migranti – mezi sexuálně zaostalé jedince?  Stejně jako je velmi zvláštní fakt, že na některých obrázcích je zachycen při pohlavním aktu pár, tvořený mužem černošské rasy a ženou rasy bělošské, zde dokonce blond vlasů.

Pokud si uvědomíme, jakým mužům je tato sexuální osvěta určena, nemůže pak jimi být tohle vnímáno jako pozdější návod, jaké sexuální partnerky si k uspokojení a pro vztah mají hledat?!

Podobné počiny, které byly v menší míře realizovány v Belgii a Skandinávii formou kurzů sexuální výchovy problém odlišného vnímání Evropanek muslimskými muži, nevyřeší. Nikoho z běženců nelze jakkoli přinutit, aby se dobrovolně vzdělal a co víc, informaci o tom, jak se chovat na území Evropy, přijal za svou. Nehledě na ochotu změnit vnímání ženy, k němuž je muslim od útlého věku ve své víře veden.

A to, jestli, a do jaké míry migrant – pologramotný muslim – pochopil a přijal na tomto webu uvedený text jako je např.: „Nikdo vás nesmí diskriminovat nebo na vás útočit kvůli sexuální orientaci. Partnera či partnerku si musíte vždy sami zvolit bez jakéhokoliv nátlaku. Jakékoliv sexuální vztahy musejí být vždy dobrovolné a se souhlasem druhé strany,“ tak to nikdy žádný integrační sexuolog z Německa, nebo odkudkoliv, nemá možnost ověřit. To ale německým integračním naivům, usilujícím o osvětu na poli muslimské sexuality,  zjevně nedošlo.

ZDROJ: Eva Valerie Maxová

eva-valerie-maxova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
22 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.