scholz
28.9.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Německé volby: Klíč budoucího vývoje v Evropě

Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA

troskaPodporujme demokratické síly u našich západních sousedů

německých spolkových volbách 2021 sice nevyhrálo (nebudou mít většinu) HARD levicové trio s extrémistickými prvky jako jsou Zelení, postkomunistická Levice (obdoba naší KSČM) a sociální demokracie (v Německu se nazývá SPD), ale přesto má celá Evropa zaděláno na nemalý problém.

Zelení v příští německé vládě-extremismus na vzestupu

Je jedno, zda bude vládu sestavovat socialistická SPD nebo středová CDU/CSU, bohužel téměř s jistotou se dá očekávat účast Zelených ve vládě (velkou koalici CDU/CSU a německé SPD obě strany odmítají).

Gender proimigrační multikulturalistická politika Zelených s extrémistickými požadavky směrem

k plnění Green Deal (Zeleného údělu), jakobínská neústupnost k jakémukoliv rozvoji jaderné energie zapříčiňující nárůst cen energií v Evropě nebo militantní prosazování klimatické neutrality devastující průmysl v Evropě (na automobilovém je naše ekonomika závislá) v kombinaci s omezováním osobní svobody jednotlivce útokem na svobodu pohybu (další zákazy individuální automobilové dopravy) vše pod pláštíkem dobra ve jménu zhoubné klimatické agendy je jen malá část programového zaměření této extrémistické formace, která je v dnešním evropském i našem mainstreamu prezentována jako „moderní“.

Jedinou záchranou v rozpočtové kázni se může stát třetí koaliční partner FDP (Svobodná demokratická strana), městští liberálové, kteří chtějí obsadit ministerstvo financí.

A proč by nás mělo zajímat sestavení příští německé vlády oproti jiným vládám v Evropě?

Důvody jsou v zásadě dva, jednak je Německo jediným ekonomickým tahounem v Evropě (v překladu němečtí daňoví poplatníci stále ještě platí dluhy jiným), druhým důvodem je naše nezanedbatelná ekonomická závislost na výkonu německého hospodářství.

Od předpokládané rudo-zeleno-liberální vlády (tzv. Jamajky) se na rozdíl od vzniku HARD levicové německé vlády nedají sice očekávat tvrdé střety, ale jak v EU strukturách, tak na mezistátní úrovni bude ke sporům s předpokládanou zeleno rudou koalicí docházet rozhodně častěji než za éry Merkelové.

Náš postoj: Podpora disidentů v Německu

I když velká část německých občanů (cca 41%) volila levicově liberální marxismus (Zelené+německou SPD), neměli bychom zapomínat na většinu německých voličů, kteří se nenechali zlákat levicovou propagandou. A už vůbec bychom neměli brát ze zřetele, že mnoha miliónová menšina volila konzervativní pravici (AfD). Bavorsko, Sasko a zbytek bývalé NDR, tam dokonce většina obyvatel volila svobodu (CDU/CSU,FDP,AfD).

Proto všechny německé občany házet do jednoho pytle nebo dokonce vyvolávat vzpomínky na negativní stránky německé historie v první poloviny 20.století není férové.

Je třeba si uvědomit, že v Německu jsou milióny občanů, kteří si nebezpečí nových ideologií moc dobře uvědomují, ale podobně jako ve 30.letech minulého století jsou zastrašováni ze strany militantních levicových skupin a politických neziskovek spolu s tvrdou cenzurou. Je zde snaha tvrdě trestat a kriminalizovat jakékoliv kritické názory na zhoubnou klimatickou agendu nebo obhájce rodinného života zasazujícím se o zdravý vývoj dětí.

Cenzura v médiích a na sociálních sítích dnes dosahuje v Německu neuvěřitelných rozměrů. Zákony o předsudečné nenávisti nebo „antidiskriminační“ zákony jsou jenom malým příkladem totalitních praktik levicového tažení proti občanskému projevu svobody. To vše probíhá v souběhu s neuvěřitelně agresivní zelenou propagandou ze strany hlavních médií okupovaných redaktory se zeleno rudým viděním světa.

Připočteme-li mediální masáž a vymývání mozků na univerzitách hlavně humanitního zaměření (gender obory a podobné), jsou spolkové volby 2021 v Německu ještě malým zázrakem.

Pro zajímavost jsem jednu z prvních kapitol ve své knize Mračna nad Evropou (hlavní postavy jsou mladí lidé z Německa) věnoval univerzitnímu prostředí. Dotaz většiny čtenářů směřoval, zda je situace na univerzitách v Německu tak hrozná. Bohužel jsem musel odpovídat kladně (zprávy od některých lidí mluví o ještě horších podmínkách).

Naším historickým úkolem a vůbec celé střední Evropy je těmto občanům v Německu nyní pomoci. Na oplátku pomoci, kterou poskytovali našim občanům v době komunistické diktatury před rokem 1989.

Upozorňovat na pronásledování konzervativně smýšlejících lidí, na příklady cenzury, vylučování občanů z pracovního procesu jen na základě nesprávných názorů, útoky levicových skupin, atd.

Pomoc by měla vycházet jak od občanů, tak z vlády. A naše vláda by měla tuto linii politické solidarity uplatňovat bez ohledu na politickou příslušnost jak na bilaterální úrovni, tak v EU strukturách.

Autor je nezávislým kandidátem hnutí Trikolóra/Svobodní/Soukromníci ve Středočeském kraji

  • Atraktivní kniha nyní v prodeji.

TROSKAKNIHA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 169 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)