skolanemecko

Německé děti jsou ve školách tyranizovány a rodiče uprchlíků se pobodali hned 1. den

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Děti uprchlíků mučí bílé německé děti a úřady to ignorují. Íráčané řešili u školy problémy s noži v rukou. Zasahovat muselo 18 policejních vozů! U našich hranic brutálně napadají gangy mladých migrantů náhodné kolemjdoucí a Norsko?
Pouhých šedesát kilometrů od našich hranic ve městě Amberg napadají gangy agresivních mladých žadatelů o azyl z Afghanistánu, Sýrie a Iráku zcela bezdůvodně a pro své pobavení náhodné kolemjdoucí. Zranili celkem dvanáct lidí, když je tloukli pěstmi, co mohli a pána dokonce shodili ze schodů, aby si trochu zkrátili svůj volný čas. Napadli i třináctiletého chlapce, nebo otce, který šel s pětiletou dcerou! Starosta Michael Cerny, který si tolik pochvaloval umístění uprchlíků do svého města má však hlavně obavy, aby lidé po tomto incidentu nezačali uprchlíky odsuzovat všechny.

Jistě, hlavně aby o těch chudácích uprchlících z války a všeho toho neštěstí neřekli něco ošklivého, a nebo snad dokonce, aby Němci nevyšli do ulic a udělali si pořádek ve městě sami. Když čtu den, co den o Německu, tak si myslím, že v ulicích by již měli být Němci všichni. Ty války a agrese před kterými migranti údajně prchli s nimi totiž přišli do německých měst.

Například na základní škole v Heidelbergu začal letošní školní rok tak, že se jej muselo zúčastnit i 18 policejních aut, protože se rodiče a příbuzní migrantů, původem z Iráku, multikulturně pobodali. S bodnou ranou však skončila i zasahující policistka. Bitka s noži pokračovala i za přítomnosti policie, protože tyto obohacující lidi nějaká německá policie příliš nezajímá. A co děti původních Němců? Ve školách zažívají teror a šikanu. Antiněmecký rasismus není na školách v Německu zdaleka ojedinělý. Krom toho, že děti migrantů nazývají ty bílé děti původních Němců prasožrouty, nebo židáky, tak je především i fyzicky napadají, psychicky týrají, mučí je a okrádají o značkové oblečení, nebo peníze.

Agresivní rodiče a děti uprchlíků hrozí mladým německým studentům dokonce smrtí a děje se to i na školách v Berlíně, Mnichově, Norimbergu, Hamburgu, nebo Darmstadtu. Náhoda to tedy není. Úřady na kritiku rodičů napadených dětí nereagují, protože tolerance k uprchlíkům je v Německu asi nutnost číslo jedna. Určitě, protože myslím, že i slovo původní Němec bude časem zakázáno, ale možná ani nebude muset být, protože žádní původní Němci už nebudou. Mimochodem úroveň vzdělání na státních základních školách po celém Německu velmi prudce klesá.

Velmi smutná událost se stala 11. září v Hannoveru, když policie objevila v podkroví tlící mrtvolu 61. leté paní, která bylá hodná, protože se dobrovolně angažovala a migrantům pomáhala. Stala se obětí loupežné vraždy a podezřelým je muž z Maroka, Faried A. (32). Není dne, abych si nepřečetl další kapitolu o kapitulaci Německa a jeho cestě do záhuby. Dokonce i kojence jako rukojmí si vzal migrant z Ghany na zahraničním úřadu městské správy ve Wismaru. Asi po pěti hodinách speciální jednotky kojence zachránili. Ano, ani ti kojenci nejsou v Německu v bezpečí. Takové je Německo dnes.

Norská společnost Statistick Norway prokázala, že děti migrantů páchají ještě více trestných činů než jejich rodiče. Somálci ve věku 15-35 let jich páchají 4.6 krát tolik a Íráčané čtyřikrát tolik. Norové původem z Maroka mají bilanci 3.2 krát tolik, turečtí Norové 2.8 krát a Norové původem z Pákistánu 2.4 krát více kriminálních činů. Gratulace do Norska, protože 70 %! veškeré kriminality v Oslo páchají právě migranti a je to jen pár dní, co z Norska deportovali až po dvou letech 15 radikálních islamistů napojených na Islámský stát! Policie musela čekat, než jim vyprší dočasné povolení k pobytu! Více jak sto “Norů” odešlo bojovat za Islámský stát. Obyvatele Osla tvoří ze 33% přistěhovalci ze zahraničí!

Obyvatel Osla to komentoval stroze. “Někteří z nich pocházejí z násilnických kultur a berou si jej sebou.” Ano, protože každá země, která přijímá migranty, s nimi příjmá i jejich kulturu, ač ti, co je vítají stále tvrdí a budouu tvrdit, že se migranti začlení, přizpůsobí, naučí se jazyk a zachrání ekonomiku i populaci. “Je to pro nás integrační výzva a na to musíme hledět více, než na kriminální statistiky.

Takového radního bych si skutečně nepřál a slova o integrační výzvě poté, co se děje v zemích, kde už mají mnoho nových obyvatel, mi znějí skandálně a drze, protože například ve Vídni páchají migranti více jak polovinu všech zločinů, v Berlíně je to téměř polovina, ač v obou městech ještě migranti většinu netvoří. Jednoho dne myslím, ale budou a kdo by tvrdil, že díky tomu klesne kriminalita je blázen, nebo lhář a vlastizrádce. Paní kancléřka Merkelová již více jak čtvrt roku při hymnách sedí. Myslím, že za rok 2015 a její pozvánku do Evropy pro snad všechny migranty světa by neměla sedět pouze při hymnách.

Na závěr napíši slova člověka, kterého já naopak považuji za vlastence a také člověka se zdravým rozumem, který k mé velké radosti založil Trikolóru a byl hostem paní Drtinové. Pan Václav Klaus mladší mě nadále dokazuje, že Česká republika pro něj je a bude vždy na prvním místě.

“Na svět se dívám českýma očima.” “Dochází k výraznému omezení suverenity České republiky.” “O tom jsem bytostně přesvědčen.” “Že jsem nacionalista?” “Nestydím se za to, svět bez Česka pro mě nemá smysl.” “Chceme se starat o to, co je ve prospěch občana a ne tamhle nějakého zeleného šílence z Austrálie, třeba.” “Ve chvíli až se schválí jednotná sociální dávka, tak samozřejmě naše klima je krásné, města také a jsme tam od toho kousek.” Já bych si snad jen dovolil napsat, že máme i krásná děvčata, ale možná to pan Klaus vynechal záměrně, aby je zbytečně nevystrašil, protože žena není pro muslima muži rovna.

Pro pana Václava Klause nemá svět bez Česka smysl a já mu to  věřím.

Já totiž stále věřím, že si Česko svou suverenitu, historii, kulturu i budoucnost uchová.

Zdroje: Jungefreheit: Hidelberg:Heile Welt  mit rissen….Wochenblick: Deutsche (61) von Marokkaner ermordet und unter Dach verscharrt……Express: Germany migrant attack: Vigilantes patrol streets of Amberg…..Bild.de: Migrant vzal kojence jako rikojmí…..Aktuálně: Klaus: Brusel ovládají lobisté, přiopilý Juncker je stafáž. Jourová udělala kulový…Breitbart: Immigrant behind 70 percent of violent crime in Oslo……Norway deports Islamic State- linked radical migrants.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 709 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů