7
15.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Německá policejní komisařka: Importovali jsme si gigantickou kriminalitu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR 15|01|2016

Tania Kambouri, dítě řeckých imigrantů je v každém ohledu neobyčejná a odvážná žena. To, co napsala v obou svých knihách, které se staly v Německu bestsellery a co vyprávěla v německé televizi, je otevřenou kritikou německé vlády i její vrchního šéfa, ministra vnitra spolkové země NRW, Ralfa Jägera. 
Uvedu alespoň stručně něco z jejích smělých výpovědí a tvrzení, kterými komisařka Kambouri riskuje, jak Němci říkají Kopf und Kragen, to znamená vše: kariéru a případně i vlastní život. Již nyní musí vzdorovat různým tlakům a nátlakům.

Komisařka Kambouri, jejíž hlavní teze zní: “My sami (tím míní především vládu A. Merkelové) jsme si importovali nesmyslně a lehkomyslně obrovskou kriminalitu, která nás extrémně ohrožuje a náš život nejen znepříjemňuje. Zná velmi dobře všechny struktury profesionálního života policisty. 

Policejní kariéru začínala jako řadová policistka, když s kolegy chodívala na Streif – na policejní hlídku ulicemi velkoměsta Bochumi, kde žije množství přistěhovalců a v poslední době už i mnoho Romů. Už tehdy musela každý den zažívat v Bochumi, kde existuje tzv. paralelní společnost islámu, která žije ve svých vlastních čtvrtích, se svými zákony, jak ji tam muži, když vyšetřovala s kolegy trestné činy, absolutně nerespektovali. A to o to víc, že je mladá a velmi atraktivní žena. Ale ani jí mužští kolegové to nemají nijak jednodušší. Tvrdí, že její kolegové, kteří se musí konfrontovat s kriminálními živly při pracovních nasazeních v ulicích měst, nemají fakticky žádnou podporu od politiky a justice a nejednou se cítí bezmocní a zoufalí. 

Je pro ni nepochopitelné, že velká část politiků se zdráhá otevřeně říci, že kriminalitu cizinců z např. Orientu a severní Afriky velmi ovlivňuje kultura, ve které vyrůstali a islám. Ti velmi rychle zjistí, že německý stát a jeho justice jsou “demokraticky” benevolentní a brutálně to využívají. Zná mnohé mladičké pachatele z rodin migrantů, kterým otcové vtloukli do hlavy, že před policií a před Němci obecně nemají mít žádný respekt. Počet policistů se snižuje a situace s kriminalitou se v posledních letech extrémně zhoršila a bezpečnost obyvatel nelze v mnoha případech zaručit.

Německá policie je diletantsky koordinována v mnoha strukturách. Např. policejní hlídky musí nejprve dokumentárně zpracovat denně x trestných činů, které se v jejich revíru odehrály a až pak mají čas jít na další nové vyšetřování do terénu. Mezitím však pachatelé dávno z místa činu zmizí. A tak roste nejistota a strach občanů. Komisařka pokládá za velkou hloupost i to, že vedení německé policie je přesvědčeno, že když získá stále více nových policistů, kteří mají Migrationshintergrund (jsou z rodin migrantů), tak že se bude snižovat vybuchující kriminalita cizinců.

Ona sama pochází z rodiny migrantů a vůbec jí to neprospěje. Naopak policisté jako ona, jsou mezi migranty označování a uráženi jako zrádci, protože u nich platí deviza: My, migranti, musíme spolu držet proti Němcům.

Rozhořčeně mluví také o kriminalitě dětí cizinců – míní tím zejména romské děti – které jsou k ní od rodičů k tomu vedené (v Německu extrémně narostl počet Romů, zejména z Balkánu a většina z nich totálně zneužívá vysoké sociální zabezpečení státu). Jenže policisté o tom nesmí mluvit. Mají to zakázané. Totéž platí speciálně i o dětech z ubytovacích zařízení pro uprchlíky, z nichž mnohé kradou a prostituují. Ani o tom policie nesmí mluvit.

 Paní Kambouri mluví odvážně i o přikázaném padělání kriminálních statistik u migrantů. Mluví se o tom již dlouho, ale oficiálně se to popírá a vyvrací. Oficiálně se totiž tvrdí, že kriminalita v Německu, které se dopouštějí migranti a ti, kteří pocházejí z takových rodin, obnáší jen asi 25 procent. Mnozí z nich už ale mají německé občanství a se tak uvádějí ve statistice jako Němci. Komisařka prozradila, že minimálně 65 procent kriminality jde na vrub těch, kteří nepocházejí z německých rodin.

Tato odvážná žena má obrovskou podporu ze strany obyvatelstva a po vydání své první kritické knihy dostala a dostává záplavu dopisů od čtenářů, mezi nimi i od zaměstnanců justice, kteří jí píší o vlastních negativních zkušenostech s kriminalitou migrantů.

Německá vláda má nyní opravdu obrovský problém, protože něco velmi podstatného se mění v hlavách Němců a velmi k tomu i přispěla hrdinská žena, statečná policistka Tania Kambouri.

A co u nás, v ČR, napodobí někdo tuto hrdinku? Kdy najde někdo z naší policie odvahu promluvit a napsat knihu o podobných jevech – například i o kriminalitě ve vlastních řadách, ale i u politiků a o tom, co všechno se musí zamlčet a “přikrášlit? 

ZDROJ: Roman Bednár

bednar

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
24 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.