Matteo-Salvini
4.8.2019
Kategorie: Politika

Německá nenávist vůči Salvinimu

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Nezná míru ani slušnost. Jenom naivka může uvěřit, že geny nenávisti stavitelů Osvětimi se v jejich vnucích specializují na planetární lásku. Německá vláda bez zábran a hystericky proti italské vládě zvolené demokratickou cestu, u GrosseKoalition je to spíš mocenská uzurpace a strach poddaných, které stabilizují berlínský režim. „Itálie otevře přístavy lodím neziskovek, aby mohly podle potřeby zachraňovat ve Středomoří“, nehorázná slova politického kašpara, ministra vnitra Seehofera.

Německá ekonomická moc je obrovská a německý režim udělá všechno proto, aby Itálii srazil na kolena. Němci přijali 180 imigrantů, které za posledních 11 měsíců dovezly do Itálie jimi placené lodi neziskovek, zcela protiprávně, porušující normy mezinárodního práva, které ignorují stejně jako berlínská vláda.

Tyto lodi dovezly do Itálie tisíce imigrantů, země je má živit a být vystavena dalším problémům spojených s přítomností těchto ilegálů v zemi. Němci přijali z vyloděných ilegálů 180 lidí, ale několik stovek imigrantů z minulých let transferovali zpátky do Itálie, kde se vylodili a podařilo se jim dojít do Německa. Povolení italské vlády si Seehofer zapomněl vyžádat, jednoduše nechal imigranty letecky přepravit na italská letiště.

Evropská unie tím nejpodlejším způsobem uvrhla Itálii do hrůzných problémů, na jedné straně nedovolí zemi, aby blokovala přístup do Itálie lodím, které převážejí imigranty ze severní Afriky, Evropská unie těmto lodím žehná a přímo či nepřímo je financuje. Statisícům ilegálů musí čelit Itálie samotná, jejich odsun blokuje evropská justice, země Evropské unie, které nutí Itálii, aby nechala přístavy otevřené, se nepodílí na kontingentech příchozích.

Německé útoky proti Itálii trvají několik měsíců. Na Sea Watch 3 byli přítomni dva němečtí televizní žurnalisté, jejich reportáže potvrdily podezření, že berlínská vláda má záměr živit chaos ve Středozemí, aby uvedla italskou vládu do problémů, které by vedly k jejímu pádu. Obzvlášť Salvini německý režim dovádí k zuřivosti. Podle německého anti mainstream informačního serveru Journalistenwatch, byla celá aféra s Carole Rackete, včetně jejího manévrování proti italské pobřežní hlídce v lampedusském přístavu, protiitalskou propagandou organizovanou německou veřejnou televizí. Vyprovokovat italské veřejné činitele za každou cenu, a pak jim pomocí italské levičácké justice, která je napojena na Brusel, svázat ruce a prezentovat to veřejnosti jako jejich neschopnost.

Podle listu Guardian, s velkou pravděpodobností se to dělo s podporou německé exekutivy Angely Merkelové. V Německu něco podobného bez požehnání mocenského centra není možné, v tomto ohledu dnešní Německo předčí stalinský Sovětský svaz 1935. Německá společnost je kompletně zglajchšaltovaná a zastrašená. Tezi o tom, že německá administrativa se na akci podílela, vyslovil i Merkelovou nedávno zlikvidovaný prezident úřadu na ochranu ústavy Hans-Georg Maassen.

Salvini odpověděl Seehoferovi na svém facebooku: „Přístavy zůstanou zavřené, nejsme uprchlickým lágrem pro celou Evropu“.

Autor: LC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 8 372,00 Kč
Vybráno 23.92%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 024 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
117 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.