5c1cc771dda4c881388b4569
22.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Německá ministryně pro integraci vyškrtla vánoční přání z oficiálního dokumentu. S přáním k Ramadánu však problém neměla

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Pro pochopení mentality lidí, jako je německá ministryně pro migraci, uprchlíky a integraci, Annette Widmann-Mauz, si musíme pustit starší video, na kterém německá kancléřka Merkel se znechucením bere svému slavícímu kolegovi z ruky německou vlaječku, a odnáší ji pryč.

Je to celá skupina obyvatelstva, která podlehla systematickému vymývání mozku o německé vině, bílé vině, křesťanské vině, a která tak moc nenávidí svůj vlastní druh, že je připravena celý náš evropský svět nechat zničit. Vše, co je naše, odmítají, vše, co je cizí, nadšeně přijímají.

Proto není překvapením, když ministryně Widmann-Mauz je schopná muslimům popřát k jejich svátku Ramadán, ale jak dojde na tradiční evropské a křesťanské vánoce, s přáním šetří. A nejen to. Záměrně jej vynechá.

Na oficiálním přání jejího ministerstva k Vánocům to nemohla lépe zdůraznit než textem, že “Bez ohledu na to, čemu věříte, vám přejeme čas pro rozjímání a dobrý start Nového roku”. Nemohla na kartičku dát “Veselé vánoce”, protože by tím vyjádřila nějaké přání křesťanům, a proto přeje všechno všem. S Ramadánem si ovšem takové servítky nebrala.

A to je pro tyto lidi typické.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 600,00 Kč
Vybráno 7.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 134 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.