angelamerkel-eu-symbol
24.3.2020
Kategorie: Politika

Německá kancléřka mi nahání velký strach

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Nacházíme se na začátku obrovských globálních změn – a jediné co nám ještě chybí, to je obrovská celosvětová krize a až pak budou národy akceptovat nové uspořádání světa a nový světový pořádek.

 


Toto vyslovil David Rockefeller již v roce 1994 během zasedání hospodářského výboru OSN a tutéž výpověď zopakoval v Rottach-Eger v roce 2005, když se tam konala Bilderberger konference. David Rockefeller, který se dožil 102 let, patřil dlouhá léta k těm, kteří z pozadí dirigují a režírují běh naší přítomnosti.

Tím pozadím je Skull§Bones, mimořádný elitární spolek, jehož členové se již téměř 190 let setkávají utajeně před veřejností a osnují plány, které se po jejich realizaci týkají nás všech. Je to najelitárněšjí spolek svého druhu na světě, který sleduje pouze vlastní zájmy a dělá pro ně absolutně všechno! Z tohoto spolku jsou prezidenti USA, senátoři, a to tak republikánští, tak demokratičtí, nejvyšší soudci, nejmocnější finanční magnáti, mediální králové, nejvyšší velitelé ozbrojených sil USA, atd. Táhnou společně nitky moci Republikánů i Demokratů ve Washingtonu. V Skull & Bones není mezi nimi žádná různost politických názorů. Vždy jde jen o moc, vliv a velké peníze. Na spolek jsou vázaní i Bilderbergerovci.

Mimochodem i Barack Obama, když ještě nebyl prezidentem řekl: “Velkou krizi bychom nikdy neměli nechat nevyužitou.”

Takové výpovědi o významu velkých krizí poukazují na to, že “Velcí” tohoto světa je umí dokonale využít pro své cíle. Pak ale lze oprávněně vyslovit i domněnku, že jsou schopni je i vyvolat.
To se domnívá i moje kolegyně, svobodná žurnalistka, Němka Renate Sandvoss. Vyslovila i to, co je názvu tohoto článku.

V dalším cituji to, co řekla v souvislosti s korona krizí:

  • Korona-hysterie se hodí perfektně na to, aby Berlín masivně omezil práva občanů. Bude to trvalý stav?
  • Korona umožňuje, že si zvykneme na to, že stát nás za jistých okolností může všechny zavřít do domácího vězení a my neprotestuje.
  • Korona umožňuje, že ulice ovládají všude policisté a případně i vojáci a my to akceptujeme.
  • Korona umožňuje, že se nemíme nikde shromažďovat (ve Francii to pomohlo Macronovi ochromit protesty žlutých vest).
  • Korona pravděpodobně umožní, že všichni lidi se nechají očkovat, někteří proti vlastní vůli a dokonce umožní i to, že si nechají implantovat čipy.
  • Korona se může stát perfektním alibi pro rozpad a zda krizi finančního systému, tak aby zůstaly skutečné důvody utajené.
  • Korona vyvolává strach a tento strach je nakažlivější než samotný virus. A to se zdá být úmysl, protože pokud má člověk strach, tak nechá dělat se sebou cokoli a i cokoli uvěří, co řeknou “autority”.
  • Koronavirus je mutací starého známého influenca viru, na který umírá každoročně ve světě až do 500 000 lidí – a to není nikde zmíněno ani slůvkem.

Nyní zemřelo v Německu několik desítek lidí na koronu a všude v zemi vládne panika. Proč teď?

Kancléřka, která to podporuje a lidi neuklidní, mi nahání strach. Tato žena táhne Německo dolů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 682 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.