migrnemecko2
15.2.2020
Kategorie: Politika

Němci si pokoj prostě nedají

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Snaha zaplevelit Evropu migranty nadále pokračuje. Přestože kriminalita výrazně stoupá i v zemích, kde se ještě před pár roky nemusela obrazně ani zamykat auta, EU, a především Německo nadále vymýšlejí, jak naplnit plán dokončení devastace Evropy. Ostatně naši západní sousedé formující se do vedoucí síly na našem kontinentu usilovně bojují za likvidací hodnot systematicky na více polích a možná psychická nemoc jejich kancléřky jim nebrání v šířené zla za hranice své země.

Blíží se okamžik, kdy bude Německo předsedat Evropské unii. A s touto situací vrcholí též snaha vyměnit nefunkční systém přerozdělování migrantů již na hranicích EU, tzv. Seedorfův plán, který však Berlín ještě přitvrdil. V první řadě nevěřme části dokumentu, ve kterém se počítá s navracením těch migrantů, kteří by nesplnili normy potřebné pro udělení azylu. Jak všichni jistě dobře víme, v podstatě se nikdo nezajímá o to, co jsou příchozí zač. Existují dvě podstatné náležitosti, které musí dotyčný splňovat. Musí být muslim a mladý plodný muž. To je pro strůjce změn v rozložení evropské společnosti nejdůležitější, protože jen tak bude naplněna jejich představa likvidace stávající bílé rasy. Ano, jsme svědky vzestupu rasismu, jehož obětí je především bílý muž a nástrojem k jejich likvidaci jsou reprodukční orgány našich a mladíků původem z islámem ovládaných zemí. Ač si to většina lidí neuvědomuje, bílí Evropané jsou předurčeni na porážku.

Seedorfův plán také ukončuje přerozdělování migrantů dle kót a volí jiný způsob. V přijímacích centrech budou dotyční rozdělováni dle nových pravidel. Měřítkem má být to, která země je jak ekonomicky silná a zároveň bude rovnou určeno, který stát bude příchozím vyplácet sociální dávky, Kdo bude tím bohem, který bude určovat, kdo a kam půjde, to už se nikdo nezmiňuje. Navíc se automaticky počítá s tím, že migranti skončí na dávkách. Jak to zahýbe s naším systémem, kde není ani na důchody stávajícího počtu seniorů, to už nikdo neuvádí. Také Klokánkům chybí pro běžný provoz pár milionů, které však mizí v jakýchsi propagačních pomocných programech určených migrantům či místním například v Tunisku či přes Člověka v tísni v Moldavsku. Představa, že bychom místo budování důchodových pilířů nebo péče o své děti, které neměly moc štěstí, přepláceli línou verbež, která díky Lékařům bez hranic překoná Středozemní moře a pomocí Němců skončí u nás, je prostě nepřípustná.

Evropská unie už dopředu shání peníze na své utrácení. Zelený úděl pro Evropu se stává jedním ze zdrojů peněz, neboť extrémně zdraží život na kontinentu. Peníze nemizí, pouze se přelévají, takže by se dalo očekávat, že jejich zvýšený výběr zaplátuje díry v národních rozpočtech. To je omyl. Národní státy mají postupně ztrácet na významu a blíží se doba vytváření evropského rozpočtu, který bude nad státními zájmy a bude odsávat potřebné peníze do bruselské centrály, která je bude přerozdělovat zpět. Byla by naivní představa, že rovnoměrně. Už nyní pociťujeme velmi výrazné zdražování potravin, nájmů, energií. Vše má své důvody a rozhodně mezi ně nepatří nějaká neúroda, nedostatek elektřiny či podobné příčiny. Aspoň prozatím. Prostě dochází peníze a je třeba je někde vyšťourat. Brzy dojde k zdaňování všeho, o čem se nám ani nezdá. Už nyní stoupnuly ceny masa, zeleniny a ovoce, lihovin, tabákových výrobků. Je otázkou času, kdy se roztáčející spirála dotkne pečiva, mléčných výrobků, vajec. Potenciál má i snadno zdůvodnitelné navyšování u pohonných hmot, holt zelený úděl si to žádá.

Přestože se Evropa měla skvěle a mohla se mít ještě mnohem lépe, fanatici pokračují v teroru namířeném proti nám. Neúnosně vysoké daně, ceny energií, potravin a bydlení mají pouze poskytnout prostředky pro naplňování jejich plánů. Je až s podivem, že se nejen že vůbec nebráníme, ale mnozí z nás chodí někam demonstrovat za to, aby to bylo ještě horší. Naše vláda balancuje na špičce jehly a snaží se aspoň částečně zachovat České republice jistou nezávislost, byť se jí to moc nedaří. Osoba kontroverzního premiéra, neschopné ministryně financí a koalice se stranou, která má za úkol rozfcat i to, co nemá, to nemůže dopadnout dobře. Ale aspoň jistá snaha zabránit masovému přílivu migrantů je prostě pozitivním aspektem vládnutí Babiše. Možná jediným, ale vnímatelným. Ostatně volba Stanislava Křečka ombudsmanem to potvrzuje, protože opozice neochotná přijmout protiislámsky orientovaného státního úředníka poukazuje na její ochotu podvolit se německému a eurounijnímu diktátu. Ochota je slabé slovo. U Pirátů, Topky a STAN jde přímo o nadšení.

Blíží se předsednictví Německa v EU, a to ukáže, jak potřebné je udržet blok Visegrádské čtyřky v oblasti přijímání migrantů. Na Slovensku to vře a veš Čaputová nasazená Sörösem do slovenského kožichu rozhodně situaci společně s mafiánem Kiskou neulehčují. Maďaři a Poláci tuto situaci ustojí, byť jim naše statečná Jourová vyhrožuje skoro až anexí. Také Rakousko je kousnuté a mladík Kurz i přes koalici se Zelenými drží částečně směr z předchozí vlády. Salvini v Itálii čelí trestnímu stíhání, které má za úkol odstavit jej od možného návratu do italské vlády. Přesto jeho popularita stoupá a soudce, který by jej skutečně za obranu Itálie před migranty odsoudil, by musel v blízké budoucnosti očekávat defenestraci. Dánům a Norům již částečně také dochází trpělivost. Němci přesto nadále kují pikle a snaží se urvat, co jde. Devastace Evropy je v plném proudu a tempo se zvyšuje.

Budeme li u nás nadále preferovat proeurounijní strany, čeká nás postupná infiltrace veškerých zákonů, směrnic a liberálních nápadů, které postupně udělají z České republiky Česko, poté, kraj ve středu Evropy a nakonec muslimský okres podléhající německému ímánovi. Jste li zhruba padesátníci a mysleli jste si, že se toho již nedožijete, velmi se mýlíte. Půjde li to tímto tempem dále, je to otázka deseti let. Tak hodně štěstí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 955,00 Kč
Vybráno 48.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 612 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.