antifademonemecko
22.9.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Němci nemají BLM, ale mají Antifu

Sdílejte článek:

IVAN DAVID

DAVIDZatímco všichni řeší „kolosální podvody“ u ruských voleb do Dumy, mediálně zcela zapadly kravály v Lipsku. Server RT píše: „Aktivisté Antifa postavili v sobotu v Lipsku barikády a střetli se s policisty u budovy policejního ředitelství. Požadují propuštění mladé radikální aktivistky obviněné z útoků na členy „krajní pravice“. 

Aktivisté ze Schwarzer Block (Black Bloc) a dalších levicových skupin nesli zapálené světlice, když pochodovali na policejní ředitelství. Budova byla poté zasypána petardami a bombami s barvou, které na zdech, stejně jako u jiných předmětů, zanechávaly červené skvrny. Podle reportéra Deutsche Presse Agentur bylo poškozeno nejméně jedno okno na velitelství. Policejní mluvčí Therese Leverenzová řekla pro MDR Sachsen, že na policisty byly také házeny zápalné lahve. Proti výtržníkům byla použita vodní děla a nejméně jeden podezřelý byl zadržen, uvedla policie. Nad městem křižovala policejní helikoptéra, když demonstranti postavili několik barikád a zapálili je. Barikády později rozebrala policie.
 .
Deník Bild uvedl, že demonstranti házeli kameny do kanceláří Commerzbank a Deutsche Bundesbank, stejně jako do bytového komplexu a restaurace s rychlým občerstvením. Mediální zprávy uváděly, že se pochodu zúčastnilo 5 000 lidí, zatímco policie uvedla, že do průvodu bylo zapojeno 3 000 lidí. Levicoví aktivisté požadovali propuštění šestadvacetileté studentky z Lipska, známé jako Lina E., která spolu s dalšími třemi obžalovanými stojí před soudem v Drážďanech. Skupina je obviněna z útoku na několik lidí s vazbami na pravicovou scénu v letech 2018 až 2020.
 .
Protože přece proti „krajní pravici“ se smí násilí používat beztrestně! Ničit kanceláře AfD, útočit na její funkcionáře i jejich rodiny, jejich děti vylučovat ze škol… A kdo jsou přívrženci „krajní pravice“? Inu, ve spolkových zemích bývalé NDR, zejména Sasku, podle mediálního mainstreamu prakticky všichni. Zkrátka – kdo nevolí lidovce, sociální demokraty nebo Zelené, inklinuje buďto ke krajní pravici, a to včetně voličů německých Svobodných (FDP), podezřelých z odporu proti Green dealu, nebo se mu stýská po komunismu a je nepřítelem svobody. Antifa je úderka „demokratických“ sil proti „Nazis“. Takové demokratické SA. Ty také kdysi prosluly útoky na shromáždění svých politických oponentů a jejich kanceláře, fyzickými útoky na komunistické a sociálně demokratické funkcionáře. Časy se mění, ale metody ne.
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 962 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)