Beze jména
10.6.2016
Kategorie: Ekonomika

Němci, kterým povodně zničily domovy, čelí osobním bankrotům. Povodňové fondy prý musely pomoci uprchlíkům

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM 10|06|2016

Hmotné škody z povodní v několika německých státech jsou obrovské. Na metr vysoká záplavová vlna zničila mnoha lidem nábytek, sklepy a auta, mnohé domy jsou neobyvatelné. Mnoho lidí ze zaplavených oblastí čelí obavám o holou existenci. Vyčíslení škod se očekává v rozsahu desítek milionů eur.

Mnoho obětem povodní v Německu tak hrozí osobní bankrot. Bohužel, stát jim vzkázal, že na povodňových kontech, kam si pro tyto případy němečtí daňoví poplatníci odváděli peníze pro případ právě takové katastrofy, která je nyní postihla, je jen málo finančních rezerv. V NRW nedostanou oběti povodní nic, v Saarlandu například pouhých 400 eur.

Jak je to možné? Kam se poděly peníze německých občanů? Povodňové fondy prý totiž musely přispět na uprchlíky. Na Merkelové politiku multikulturního obohacení. Na stany, na jídlo zdarma, na dopravu zdarma, na kapesné … pro africké a středněvýchodní žadatele o azyl.

Jenže nyní potřebují pomoci domácí obyvatelé, těžce zasaženi přírodní katastrofou. A najednou nikde žádné stany pro lidi bez domova, žádné jídlo zdarma, žádná MHD zdarma, nic… Domácí Němec si prostě musí pomoci sám, a když se mu to nepodaří, ať klidně zbankrotuje. Stát přeci buduje multikulturní socialistický ráj pro nové Evropany, nové voliče, kde je pro místní obyvatelstvo určena jen role plátce. Prostě neuvěřitelné.

Reportáž k tématu německé NTV si můžete prohlédnout zde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 369,00 Kč
Vybráno 15.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
43 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.