rachel-park-hrlvr2ZlUNk-unsplash
27.4.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Nemáte čas jít na nákup? Objednejte si rozvoz potravin od hudebníků!

Sdílejte článek:

Času je málo a člověk 21. století si velmi dobře uvědomuje, že právě čas je to nejcennější, co má. Snaží se jím tedy neplýtvat na zbytečné činnosti, raději ho tráví věnováním se rodině nebo svým koníčkům. Čím dál více věcí, které dělat nemusíme, outsourcujeme na druhé. Platíme si uklízečky, jíme v restauracích, a dokonce ani nemusíme chodit nakupovat. Rozvoz potravin je ve větších městech poměrně běžnou záležitostí.

Rozvoz potravin Praha nabízí vícero společností, jedna mezi nimi ovšem vyniká. Jde o e-shop Přivezemenákup.cz. Právě v něm se spojili hudebníci, jež covid připravil o práci, a tak se vám klidně může stát, že vám nákup přiveze hudebník uznávané filharmonie. Možná přihodí i nějakou tu skladbu, pokud ho požádáte.

Šéfdirigent se postaral o svůj soubor

Martin Šanda je šéfdirigentem souboru Bohemian Symphony Orchestra Prague, který doprovázel takové hvězdy, jako jsou José Carreras, Vanessa Mae a Michael Bublé. Poslední koncert však soubor odehrál 12. března roku 2020, od té doby nebyla práce.

Šéfdirigent se však rozhodl postarat o svůj tým. Nejdříve se nechal zaměstnat jako kurýr, aby pronikl do oboru, a pak s Františkem Zemjánkem založil Přivezemenákup.cz. Hudebníky ze svého souboru zaměstnal jako kurýry. Rozváží třemi dodávkami s potiskem firmy PřivezemeNákup a vlastními auty. Podle Martina Šandy je hloupost brát si leasing na firemní auta, když si mohou zaměstnanci prací raději vydělat na leasing, který mají na auto vlastní.

Proč zrovna online samoobsluha? Protože v době covidové dávala smysl. Pomohla, aby obchody nebyly tolik přeplněné, umožnila nakoupit i lidem, již museli být v karanténě. Služba však bude fungovat i po konci covidového období. Potenciál rozhodně má, zájem o rozvoz potravin v Česku stoupá. Spousta lidí si ho oblíbila právě v posledním roce – ať už z důvodu karantény, nebo bezpečnosti. Setkat se s kurýrem je daleko bezpečnější než jít do obchodu a potkat stovky lidí.

Po Praze doprava zdarma, a třeba i s bonusem

Služba PřivezemeNákup nabízí online prodej potravin s rozvozem nejen po Praze, ale i po celém Středočeském kraji. Do odlehlejších lokalit v rámci zachování čerstvosti není možné objednávat chlazené a mražené výrobky, jinak žádná omezení nejsou. Doprava po Praze je s kódem uvedeným na webových stránkách společnosti úplně zdarma.

Nabídka potravin je opravdu bohatá od cukrářských a pekařských výrobků přes ovoce až zeleninu až po nápoje. Kromě potravin si lze objednat také drogerii, potřeby do domácnosti, dárky a kytice, krmiva pro domácí mazlíčky a vybavení pro děti (výživu, kosmetiku, pleny atd.). Služby rozvozu potravin často využívají právě maminky s malými dětmi, pro něž je komplikované se s dětmi vydat na nákup a pak se ještě tahat s těžkými taškami.

A využívají hudebníci ve svém novém zaměstnání svůj hudební talent? Převážet s sebou drahé nástroje by bylo problematické, ale pokud budete mít zájem, můžete třeba pustit hudbu z mobilu a k tomu si s hudebníkem zazpívat.

Přáli byste si i vy, aby vám nákup přivezl hudebník? Nakupte na PřivezemeNákup.cz!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 197 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...