12.3.2015
Kategorie: Politika, Společnost

Nemaš televizu? Zaplať, cype!

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 12|03|2015

Nemam televizu. Mam taky velky placaty monytor a tam se pušťam filmy, co sem si kdysik nakupil na devedečkach, nebo nakradl na jutubě. Nemam ani radyjo. Na co bysem ho tež měl? Normalizačni hudbu posluchat nemusim a předžvykane plejlisty uchylnych programovych ředitelu radyjovych stanic mě nezajimaju. To, co poslucham ja, se pušťat boji, to, co posluchaju oni, mě zas nebavi. Nemam ani auto. Teda to firemni nepočitam, bo enem idyjot by se dneska pořidil vlastni a platil tym vydřiducham nehorazne daně.

Nemam ledničku, bo piva chladim ve sklepě a vlastnictvi mražaku mi připada uchylne, když mražak maju naproti v obchodě. Proč bych měl přesunovat věci z jejich mražaka do mojeho? Abysem platil eletryku? 

Nepotřebuju vlastnit věci, bo každa věc, keru mate, vam bere kusek vaši svobody. Kupite si ledničku, a pak ju musite myt a odmražovat. Kupite si poličku, a pak ju musite utirat od prachu, nehledě na to, že na tu poličku si musite pořidit jakesik věci. Uznejte sami, že prazdna polička vypada tak nějak blbě. A ty věci, kere si na ňu kupite, vam zase beru svobodu, bo zas se o ně musite starat. Buty mam jedny a až se rozbiju, kupim si jine. Nechapu lidi, co maju dvoje buty. Džiny mam tež jedny a bundu tež. Triček mam teda vic, bo se mi nějak nahromadily. Furt mi kdosik kupuje jakesik trička. Jenže take tričko dneska par roku vydrži a tak se nove trička hromadi na hromadce a čekaju, až se ty před nima rozbiju a přide na ně řada.

00TVPROPAGANDA

Taky řad věci mi připada normalni. Mam rad stare anglicke přislovi – “Pokud to neni rozbite, neopravuj to”. A tak mam pračku, kera skřehota už patnacty rok, ale furt pere. A dokud se nerozbije, tak přece nekupim jinu enem proto, že skřehota. Susedova stara tež skřehota, a zatim ju neměni. Plno lidi dneska vyměnilo svoje stare enem proto, že skřehotaly, a pořidili si jine, kere skřehotaly ještě vic, ale jinak.

A do teho přide jakysik idyjot z Televize česke, že pry bych měl automatycky platit za něco, co nemam. Bo ta jeho tlusta prdel by asi potřebovala lepši gatě, kere by seděly v lepšim ředitelskem křesle a vozily se v lepšim ředitelskem autě, bo to dva roky stare už je moc stare.

To by mě zajimalo, jak je možne, že takeho uchyla okamžitě neodvolaju z funkce a nezavřu do blazinca. Při te jeho logice by daň z nemovitosti platili i ti, keři žádnu nemovitost nemaju. Silnični daň by platil aji chlop bez řidičaka a povinnu činžu by měl platit aji kdejaky bezdomovec.

Tuž co? Připada vam to uchylne? Pokud tym nahoře ne, pak jiste je jen jedno. Že ti nahoře su eště větši uchylaci než ten, kery taku blbost vypustil z huby.

Ladislav Větvička, platce alimentu, přestože je bez penysu

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 119 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.