doktor1
2.12.2021
Kategorie: Společnost

Někteří felčaři jsou na přes hubu

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Až se to naučí, pak budou vědět že ráj není na nebi, ale zemi a že mi všichni ho máme ve vlastních rukách.

Zkrácená verze, protože občas nerozumím. Pusťte si zdroj. Něco jsem přepsala, kdyby náhodou audio zmizelo z internetu.

Potřebuji si s vámi promluvit.

Sestra – Když tak si zavolejte.

Ne, když jsem volala, tak to nikdo nebral.

Sestra – Teď nikdo nevolá tak si zavolejte.

Teď vám mám volat když tady stojím? To myslíte vážně?

Já vám ale zavřu dveře.

Teď mi dveře zavírat nebudete.

Setra se otáčí na doktorka. Je tady bez roušky a že se nemůže dovolat.

Dobrý den, tři dny se m volám a je to akutní právě kvůli respirátoru a nikdo mi nebere telefon.

Doktor  Tady to zvoní furt a sem se bez respirátoru neleze a nic nahrávat nebudeš.

Ale já si hovor nahrávám. Teď mě odmítáte ošetřit?

Doktor – Neodmítám, ale sem se chodí s respirátorem.

Ale já mám vyjímku a to se vám snažím vysvětlit.

Doktor – Zvolejte a domluvte se.

Takže akutní případ odmítáte vyšetřit.

Tady na sebe ječí a všechno jsem nepobrala.

Doktor – Dejte mi pokoj.

Sestra – Vypadněte už toho mám dost.

Doktor – Vypadni. Ať jde do prdele kráva jedna zasraná.

Jak se vám líbí unikátní audio, kde je odhalena povaha některých zdravotníků až na dřeň. Ano, sestra tam žvaní něco o tom, že jsou v důchodu a klidně skončí. Pro takové lidi mám jen jednu radu. Klidně běžte do důchodu, žijte z penze a přestaňte si vydělávat další docela pěkné prachy když už na to psychicky nemáte. K čemu je člověku felčar co řekne o ženě že je kráva zasraná jen proto, že potřebuje ošetřit.

Kdysi jste pro nás páni doktoři byli něco jako bohové na zemi a teď některými z vás opovrhujeme. Měli byste si vzít příklad z doktorů, co pořád léčí a neřvou na pacienty oknem na ulici, neléčí po telefonu pomocí podivné telepatie kterou neumí a na dveře si nepíší neočkovaným vstup zakázán.

Já mám obrovské štěstí. Můj pan stomatolog ošetřuje všechny a neptá se na nic. Jen na to co člověka bolí. Doktorku která „léčila“ po telefonu jsem vyměnila za lékaře který léčí a neptá se ale vyšetřuje a ošetřuje. Vím, že takových opravdových doktorů je pořád strašně moc a já jim z celého srdce děkuji že se nezaprodali a pořád vědí, že jejich práce je poslání.

Doba, kdy se to dá do pořádku se blíží a myslím, že všichni ti co nám lhali, se začínají bát. Nejde jen utahovat šrouby a myslet si o lidech že jsou naprosto pitomí. Nejsou, jen se bojí a strach je špatný rádce. Jenže se blíží doba kde se lidé přestanou bát, protože nebudou mít co ztratit. Politici a vládci, být vámi začnu mít strach. Lidé vymění svůj strach za hněv a pak nastane to pravé peklo na zemi. Bohužel, odneseme to všichni, ale takoví jsou lidé. Neumí žít v souladu s morálkou, přírodou a láskou k životu. Až se to naučí, pak budou vědět že ráj není na nebi, ale zemi a že mi všichni ho máme ve vlastních rukách.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 848 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
94 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)