senathlavaty
3.11.2017
Kategorie: Společnost

Nekonečný příběh senátora-nesenátora Hlavatého

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Miliardář Hlavatý byl senátor. V nedávných volbách do Poslanecké sněmovny kandidoval za ANO. I intelektuálně zastydlý troglodyt ví, že kandidující může být zvolen třeba z posledního místa kandidátky díky zakroužkování.

Pana senátora miliardáře Hlavatého zakroužkovalo cca 4850 voličů. Díky tomu se stal poslancem a automaticky přišel o post senátora. Přesně podle Ústavy, na kterou tento polyhistor přísahal. V momentě, kdy to zjistil, se několik dní mlčky kýval. Pak proklel všechny kroužkující. Nachcání na hroby jejich předků se zdržel pouze díky tomu, že v mládí absolvoval tehdejší teambuilding – Kurz tance a společenské výchovy ROH. Pořádaný zemědělským družstvem Lajka.

Na jím uvolněné místo senátora jsou vypsány doplňkové volby. Současný poslanec Hlavatý do nich jde, jelikož je to jediná možnost, jak obnovit rovnováhu Všehomíra a být opět senátorem.

Doplňkové volby budou něco stát. Miliardář Hlavatý soudí, že pokud by to měl někdo platit, tak těch 4850 kriminálníků, co ho zakroužkovalo. On nic nezpůsobil. To oni.

On poslancem být nechtěl. Na kandidátce do Poslanecké sněmovny byl, to ano, ale s tím, že chtěl prohrát. Že chtěl být poslední. Protože být poslední je mantra, kterou se v životě řídí a nikdy na tom neprodělal.

No, co dodat. 

Vzhledem k tomu, že o tom píšu tuším potřetí, už asi nic. Snad pouze jedna věc: Vydělat miliardy dokáže opravdu málokdo. Základní předpoklad k tomu takto neuvěřitelně zbohatnout je ten, že nejste mainstream. Musíte být vyjímeční. Extrémně vyjímeční. Musíte být buď v horní, nebo spodní úvrati. Musíte být buď génius, nebo naprostý idiot. Což myslím sedí.

Paulo Coelho kdysi řekl, že pokud osel začne hýkat, většinou nespí. Pan Hájek, který nepochází z opice ale z gekona k tomu dodal, že pokud osel hýká, většinou nespí nejen on, ale i ostatní kolem. Já bych to doplnil topografickou poznámkou, že pokud slyšíte hýkat osla, nebude pan miliardář Hlavatý daleko a bude vzhůru.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, kdy že budou Vánoce. Docela mne tou otázkou vyděsili. Doteď přemýšlím jak jim sdělit, že Vánoce letos přeskočíme.

Dnes bylo šedivo stejně jako včera. A jako bude zítra.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.