islamdominant
8.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Někdo může urážet, někdo nesmí …

Sdílejte článek:

RADIM FIALA

Vypadá to, že sluníčkáři a globalisté a jimi ovládané státy EU chtějí stále více stíhat občany za to, že se chtějí bránit proti nenávistnému islámu. Český policista má být stíhán za kritiku islámu, stíháni jsou i čeští občané za vyjádření na facebooku, policie dělá razie. Takže se zdá, že místo toho, aby justice a státní moc stíhala ty, kteří šíří nenávistnou islámskou ideologii a napadají a vraždí lidi, tak stíhá občany, kteří mají z nenávistné islámské ideologie a jejích agresivních projevů oprávněné obavy. Také vidíme dvojí metr: někdo může urážet, někdo nesmí… Co myslíte Vy?

Například český policista přirovnal islám k rakovině, psal o muslimských migrantech jako o nepřizpůsobivé parazitické entitě, jako o stvůrách. „Je zjevné, že islámskou víru na světě vyznává více než miliarda osob, přičemž náboženských radikálů, kteří islám pokřiveně interpretují, je pouhý zlomek z tohoto počtu,” napsali žalobci na příkaz nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana v dovolání.

Nevím, co je špatného na tom, když někdo přirovná islám k rakovině. To je podle mě legitimní vyjádření názoru. A podle mě pokřiveně interpretují islám žalobci, kteří podali dovolání, protože z posvátných islámských textů je naprosto zřejmé, že islám prosazuje nenávist k nevěřícím, jejich porobení a zotročení či podřadné postavení žen. Islám je podle mého názoru proti našim ústavním svobodám.

Také argument, že něco vyznává více než miliarda osob není přece žádný argument. Ve své době politická náboženství (termín používaný například politickým myslitelem Ericem Voegelinem či Hansem Maierem) nacismu a komunismu vyznávaly desítky či stovky milionů lidí.

Samozřejmě urážet osoby kvůli jejich víře an sich je špatné. Ale na druhou stranu je nutné dát do kontextu, co tyto osoby dělají a co hlásají. Vidíme dvojí metr. Soud potrestal syrského přistěhovalce za bezdůvodný fyzický útok na manžele jen podmínkou. Za komentáře na facebooku hrozí několikaleté vězení natvrdo. Naprosto odsuzuji výzvy k násilí, ale přece je naprosto jasné, že společensky je mnohem nebezpečnější fyzické napadání než nějaké komentáře na facebooku.

Vidíme dvojí metr i jinde. Na sociální síti politik ODS Lang loni na adresu Zemana mimo jiné napsal, že “je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini”. Poslance, kteří pro zdanění církevních náhrad hlasovali, Lang označil za „proradná prasata“, která je dovoleno a nutné zabíjet. Soud rozhodl, že nejde o trestný čin. A podle soudu není trestný čin, když Pavel Novotný z ODS napsal, že si přeje, aby poslanec KSČM Zdeněk Ondáček visel.

Myslím, že kdyby napsal, že si přeje, aby všichni muslimové viseli, byl by Novotný odsouzen hned. A kdyby pan Lang napsal, že je nutné muslimy podřezat jako svini, předpokládám, že by byl brzy odsouzen. Vidíme tady podle mě jasný dvojí metr naší justice.

Také víme, že zátahů koordinovaných Europolem proti lidem píšícím takzvané „nenávistné příspěvky“ na internetu se zúčastnily policejní jednotky z Itálie, Francie, Řecka, Norska i Británie. Podle Reuters byli v akci také policisté z Česka. Operace cílila na příspěvky na sítích, které podporují „rasismus a xenofobii“, uvedl mluvčí Europolu. Víme, že dnes za „rasismus a xenofobii“ bývá sluníčkáři označována jakákoli kritika imigrace a islámu.

Navrhujeme uzákonit časově omezený mandát soudců na pět let s možností obhajoby, a přímou hmotnou odpovědnost soudců za prokazatelně chybné rozsudky. Ostatní strany ale naše návrhy blokují.

Zdá se, že místo toho, aby justice a státní moc stíhala ty, kteří šíří nenávistnou islámskou ideologii a napadají a vraždí lidi, tak stíhá občany, kteří mají z nenávistné islámské ideologie a jejích agresivních projevů oprávněné obavy. Také vidíme dvojí metr: někdo může urážet, někdo nesmí…

Co myslíte Vy?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 652 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)