znasilmigrant
23.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Nejvyšší soud potvrdil rozsudek nad údajně ne zcela příčetným Afričanem, který znásilnil dívku na Litoměřicku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nejvyšší soud dnes potvrdil konečný rozsudek nad Afričanem potrestaným za znásilnění nezletilé dívky na Litoměřicku. Justice mu vyměřila čtyři roky vězení a ústavní léčbu. Tedy potvrdila původně zvýšený čtyřletý trest (připomínám, že původní verdikt odsoudil afrického násilníka na pouhé dva roky).

 

Abdalláh Ibráhím Diallo, jenž se údajně narodil v Libyi (někdy ovšem udával, že v Mali), neúspěšně žádal o azyl v Německu, kde byl třikrát trestán. Do Česka přijel vlakem. V červnu 2019 po poledni na silnici u obce Lukavec zezadu uchopil za rameno patnáctiletou dívku, povalil ji do trávy a znásilnil. Při odchodu jí odcizil mobilní telefon.

Za znásilnění a krádež mohl dostat až deset let, obzvlášť, když se jednalo o tehdy nezletilou oběť. Pouhé 4 roky dostal jen z toho důvodu, že od začátku se vše v jeho případě hraje na údajnou psychickou nemoc.  Jeho ovládací schopnosti byly podle znalců v době skutku snížené, ale nikoliv vymizelé. Byl tak souzen jako částečně nepříčetný.
.

K případu bych chtěla připomenout to, co mainstream záměrně zamlčuje. Afričan přišel do Evropy podobně, jako většina jeho soukmenovců, bez jakýchkoli dokladů a jeho identita je s velkou pravděpodobností vymyšlená. Tedy mohl by být sice původem z Libye, ale jisté to není (tam jsou černoši ovšem poměrně vzácní, v zemi žijí převážně Arabové). Ovšem pravděpodobnější zřejmě bude verze, která zprvu tvrdila, že je z Mali (což je vzhledem k jeho vizáži pravděpodobnější).

Také bych ráda připomněla, že se před časem zjistilo, že jméno, které udává, je jméno malijského fotbalisty. To samozřejmě dává tušit, že je jeho identita vymyšlená a on si jen “půjčil” jméno v Mali údajně známého fotbalisty.

.
Právě proto, že nikdo nedokázal, odkud Afričan skutečně pochází a jaká je jeho identita, nebylo ho z Německa kam deportovat, takže v zemi setrvával v režimu tzv. “strpění”, asi jako statisíce dalších kriminálních přivandrovalců bez dokladů.

.

Po skončení trestu tak nebude ani od nás nikam deportován, přičemž další miliony jemu podobných se po Evropě už pohybují či se sem teprve chystají. Samozřejmě, dnes již většina islámských bojovníků, mířících do Evropy ví, že se vyplatí ještě před vstupem do EU doklady zahodit a pak se vydávat za nezletilce, nově také za LGBTQ. Pak jsou nejen nedeportovatelní, ale mají k dispozici větší kapesné i lepší ubytování.

.

Údajný Abdalláh Ibráhím Diallo je jen jeden z milionů jemu podobných kriminálníků,  kteří se vydávají ze zemí třetího světa, aby obsadili Evropu. Jejich přítomnost zde je jasnou ukázkou neschopnosti evropských zemí ochránit své obyvatelstvo. I když já v tom spatřuji spíš záměr, neboť žádná ze zemí EU si fakticky hranice před vetřelci nechrání (maximálně tak před jinými Evropany v době covidové). U nás jde o první vlaštovku, v okolních zemích si už ovšem na podobné případy zvykli. Bylo by naivní si myslet, že nás se to netýká. Týká. Hranice jsou – jak ukázal i tento případ – prostupné a i to Německo jednou “přeteče”.

.
Na závěr připomínám, že už za pár týdnů proběhne sociální summit EU, na němž bude přijat Evropský pilíř sociálních práv. Ve stejnou dobu se má schvalovat i jednotný Migrační pakt EU, který nyní klade důraz na “solidaritu”. Co to pro nás znamená snad netřeba zmiňovat…
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 892 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)