20.11.2013
Kategorie: Společnost

Největším neštěstím Miloše Zemana, je on sám

Sdílejte článek:

MIROSLAV VÁCLAVEK 20|11|2013

„Rum je v poli nezbytnou věcí v jakékoliv roční době, stejně jako víno. Působí, abych tak řekl, dobrou náladu. Za půl esšálku vína a čtvrt litru rumu budou se vám lidi prát s každým.“ Účetní šikovatel Vaněk; Jaroslav Hašek, Dobrý voják Švejk

 

 

Prezidentské angažmá pana Miloše Zemana, se mi začíná jevit jako jedno velké Ein kessel buntes. Jeden veselý výstup střídá druhý a na občana se z Hradu počíná valit nepřetržitá řeka zábavy, produkovaná jak jím samotným, tak jeho poskoky a lékařským konziliem včetně.

 

Což je vždy příznakem posledního stádia moci, úplně stejně jako tomu bylo v dobách předlistopadových s Miloušem Jakešem a režimem, který představoval.

 

Nechápu, jak v něm někdo mohl a může spatřovat potencionálního diktátora a nebezpečného pučistu, když se jedná o pána, který je evidentně již zcela neškodný a nachází se někde daleko od nás, ve světě svých přeludů.

 

On za to nemůže, oni ho prostě jenom vezmou, naloží do limuzíny a přivezou.

 

Tam pana prezidenta počastují buď lahví samohonky, jako na sovětském velvyslanectví v dopoledních hodinách, předcházejících jeho následnému nesmrtelnému provazochodeckému výkonu nad říšskou korunou a ostatními insigniemi království českého, nebo ještě něčím ostřejším a on poté zcela v intencích diagnózy štábního šikovatele, počne pronášet své repliky jako Felix Holzmann.

 

Jak jinak nazvat návštěvu vinopalny, kterou vlastní, před výkonem trestu v káznici uprchlý Vladislav Jarošek, svého času předák jedné z buněk obskurní sekty financované Lukoilem, vydávané za politickou stranu, která ve svém názvu nese jméno otce zakladatele, což by se dalo i v tomto kontextu nazvat nomen omen.

 

Nabubřelé tirády, které tehdy podmalovány troubením lesních rohů myslivecké družiny vycházely z úst pyšného otce na adresu jeho dítka, v nichž bylo možno zaslechnout slova o poctivém podnikateli, který ke štěstí a rozlehlé haciendě přišel, tak lze přičítat snad pouze tomu, že se pan prezident omylem napil Nemrzolu, namísto slivovice Zemanovka, kterou pachatel rozsáhlého daňového úniku, skrývající se nyní před spravedlností ráčil pálit, nepochybně pouze k účelu boje za práva občanů.

 

 

Vrchol onoho mutěnického estrádního představení a blahoslavení, lze zajisté spatřovat v závěrečném prokletí všech tunelářů, kdy jim pan prezident, jako správný revolucionář popřál smrt, aniž by tušil, že právě spáchal svoji osobnostní, politickou i hodnotovou sebevraždu, protože je to totéž, jakoby nechal vytrubovat halali, ku slávě Babinského, nebo nějakého jiného lotra mexického.

 

O Leninovi řekl Winston Churchill, že jeho neštěstím bylo, že se narodil a že zemřel, čímž narážel na fakt toho, že poté co připravil o život miliony lidí a odebral se do věčných lovišť, jej vycpali a do dnešního dne vystavují, jako medvěda na Konopišti.

 

O panu prezidentovi bych řekl, že jeho neštěstím je, že vůbec vešel do politiky a že do téže řeky vstoupil podruhé.

 

Umění odejít, je umění z největších.

 

Umění vejít, není o nic menší.

 

Možná právě toto, je příčinou toho, že uvnitř moci, se nacházejí ti, kdož tam vstoupili.

 

Pane prezidente České republiky, odejděte.

 

Jestli jste dříve mohl být považován za krále, pak dnes, již jen za šaška.

 

Jestli jste dříve mohl být považován za postavu, pak dnes, již jen za postavičku.

 

Jestli jste dříve mohl být považován za politika, pak dnes, již jen za ztělesnění jejího úpadku.

 

Jediné čím ještě můžete této zemi prospět, je vaše abdikace.

 

K tomu vám dopomáhej Bůh.

 

 

Miroslav Václavek,  Šumperk

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 61 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...