svoboda1018
13.7.2019
Kategorie: Společnost

Největší ochranou před nespravedlností je svoboda slova

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

eva-hrindovaPoslední dobou se nám čím dál více otevírají různá Overtonova okna. Znamená to, že je společnost postupně připravována na akceptaci něčeho, co by normálně nebylo možné. V souvislosti s čím dál silnějším umlčováním nepohodlných názorů, se ta okna otevírají víc a víc dokořán. Pedofilie, vyhnání Němců ze Sudet, akceptace islámu, tolerance deviací, omezování rodičovských práv…

Nepřijatelné názory se propagují a jejich kritikové se umlčují. Je docela dobře možné, že časem nikdo nepotrestá pedofila, který bude obtěžovat dítě, protože přece patří k diskriminované menšině. A celý proces legalizace zla bude dovršen.

Může tomu něco nebo někdo zabránit? Vidíme zcela jasně, že na Západě už se podařilo obrátit roli viníků a obětí. Tommy Robinson, který celý život sledoval agresivitu islámu a bojoval za jeho potlačení, je dnes nazýván chuligánem, rváčem a recidivistou. Jen proto, že si dovolil narušit politicko-korektní slovník a zlo nazýval zlem, bez ohledu na to, že pachatelé zla jsou chráněni lidskoprávními aktivisty. Kdyby v Británii hájili svobodu slova, nikdy by se nic takového nemohlo stát.

Nejen, že by Tommy Robinson neseděl ve vězení, kde mu reálně hrozí smrt. Ale také by nemohly muslopedofilní gangy tolik let brutálně zotročovat pubertální bílé dívky. Britské represivní složky by s odpornými pedofily zametly okamžitě a žádné gangy by nemohly tolik let pohodlně fungovat. Média by bila na poplach a celá společnost by odporné praktiky muslimských přistěhovalců odsoudila a politici by přijali opatření.

Ale to se nestalo – represivní orgány byly ke konání donuceny až po dlouholetém nátlaku, a to teprve tehdy, když jeden mainstreamový deník konečně situaci popsal a zveřejnil. Přesto ale Tommy sedí ve vězení, je to odplata za jeho neochotu „držet hubu“ a neustále upozorňovat na lhaní a zametání problémů pod koberec. Svoboda slova ve Velké Británii? Ani náhodou – proto mnoho lidí bude ještě trpět a mnoho lidí ještě zemře… Je to válka, ke které by nedošlo, kdyby svoboda slova byla svatá a chráněná!

Jak je tomu u nás? Máme ještě čas mnohé zastavit, ale každým rokem to půjde obtížněji. Máme manipulativní a lživá veřejnoprávní média – stejně jako na Západě. Máme armádu dobře placených a všehoschopných aktivistů, kteří tlačí svou agendu levicového liberalismu ochrany menšin více než úspěšně – stejně jako na Západě. Máme slabé politiky, kteří se bojí omezit moc aktivistů a bojí se udělat pořádek s veřejnoprávními médii – stejně jako na Západě. Nemáme ale stále se zvětšující armádu voličů z řad cizinců, kteří budou přizdisráčské politiky držet u moci. To je naše výhoda, kterou bojovníci za svobodu na Západě nemají. My totiž nemáme silnou islámsko-migrantskou komunitu, která si zvládne bez problémů navolit své politiky. Británie je ztracená, ale my máme díky absenci silných komunit cizinců šanci.

Stačí jen zvolit politiky, kteří nebudou mít problém sáhnout na penězovody uřvaných a ulhaných aktivistů. Máme ještě čas, protože nemusíme bojovat s menšinami, které se pomalu a jistě stávají většinami. Jen mít ty politiky, kteří se toho nebudou bát.

Témat, které leží na stole je víc než dost. Je třeba zabránit tomu, aby se přepisovala historie a kvůli tomu vznikaly nové nespravedlnosti. Sudetští Němci byli odsunuti právem a není možné to měnit. Je třeba zabránit tomu, aby se vymývaly mozky našim dětem a jejich dětství bylo nepřiměřeně sexualizováno. Je třeba zajistit to, aby se sexuální úchylky vrátily zpátky tam, kam patří – do ložnic a do ordinací specialistů. Je třeba zabránit tomu, aby se omezovala rodičovská práva a stát přebíral odpovědnost za výchovu dětí a tím likvidoval biologická pouta mezi rodiči a dětmi. Je třeba zabránit tomu, aby se islám maloval jako menšinové náboženství, které musíme chránit a podporovat.

Je třeba zabránit tomu, aby byla omezována SVOBODA SLOVA. Protože jen díky omezování této svobody mají zlotřilci a lumpáři pohodlnější životy. VŽDY. Bez svobody slova, která vnáší do veřejného prostoru i nepříjemná témata, která se mohou leckoho dotknout, totiž není spravedlnosti.

Raději budu žít ve společnosti, kde má každý šanci na spravedlnost upozornit než v zemi, kde jsou chráněny jakési adorované menšiny bez ohledu na to, jakým zdrojem nespravedlnosti jejich ochrana je. Ve společnosti, kde není svoboda slova, totiž nakonec není proti svinstvu chráněn NIKDO!

Autor: Eva Hrindová 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jan Janát 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 955,00 Kč
Vybráno 34.15%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 461 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.