eu-executioner
15.3.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Největší nebezpečí jde z centra EU

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

„Západní liberálové nepoznali včas, že islám je silný, sebevědomý, nekompatibilní a průbojný společensko-právní systém, který je vůči liberalismu expanzivní a dostane-li k tomu příležitost, nemísí se s ním, ale vytěsňuje jej. Tam, kde islám posiluje, liberalismus ustupuje. Proč liberálové nepoznali svůj problém včas? Nepoznali to proto, že podstata islámu je evropské civilizaci příliš cizí,“ píše Marian Kechlibar a bylo by možné skoro dát mu za pravdu.


Skoro proto, že v knize „Střet civilizací“ vydané v roce 1996 její autor Samuel Phillips Huntington předpověděl, že budoucí konflikty nebudou konflikty mezi státy, ale mezi kulturami a civilizacemi. Ostatně tolik kritizovaný americký prezident George W. Bush, který vytáhl do války s terorismem vždy říkal, že nepřítel se musí zničit včas a na jeho území. Problémem každá americké vlády je ale to, že se nějak mylně domnívá, že když je nepřítel vojensky rozdrcen, (a to se v Iráku i Afghánistánu stalo) tak automaticky vypukne demokracie. A ona nevypukla skoro nikde a v Afghánistánu se Táliban téměř vrátil k moci.

Západní liberálové v EU jsou v podstatě fanatičtí levičáci, kteří chtějí „vybranou elitou“ řídit všechny národy Evropské unie. Proto do EU importují milióny lidí, aby se národní prvek v každé zemi potlačil. Jak ale ukazuje vzestup tzv. populistických stran, tak se jejich obludný plán zcela míjí účinkem. Kritika v EU sílí a „elity“ už se začínají bát. Skutečnost, že jakoukoliv kritiku tyto „elity“ a jim sloužící média pokládají za „protievropskou“ už je dokumentuje naprosté totalitní myšlení, neboť každá totalita na oprávněnou kritiku reagovala stejně. Doba politického levicismu zjevně vrcholí.

Jsme dnes a denně konfrontováni s tím, jak se západní část EU politicky a ekonomicky propadá a kdysi bohatá EU chudne přímo raketově. Zchudlý Evropan bude hledat viníka stavu. A ti jsou dva: Politici a migranti. Očekávat, že hladový a nespokojený Evropan bude pasivně přihlížet tomu, jak je cíleně zatlačován a ožebračován „elitami“ EU je naivní. Když půjde do tuhého, tak se dav nezastaví. A navíc už nyní jsou v EU vlády, které na negativní vývoj zatím reagují politicky, ale blíží se doba, kdy možná zareagují i vojensky.

Skutečnost, že Francie a Německo si hodlají postavit svou společnou armádu evidentně proti národům Evropy bude snad dostatečnou injekcí proto, aby národy resp. členské státy v EU začaly se svým vlastním vyzbrojováním.

Možná, že Rusko ohrožuje EU, ale daleko větší nebezpečí hrozí evropským občanům přímo z EU. Osa Brusel-Paříž-Berlín se nezastaví před ničím. A pokud něco nedošlo tzv. liberálním demokratům v EU, jak píše Marian Kechlibar, tak je to právě toto nebezpečí. V kombinaci s politickým islámem jde v Evropské unii politickou o kombinaci nejhorší a nejnebezpečnější od roku 1939, od roku zahájení druhé světové války.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 577 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.