eu-vonderleyen-timmermans-101__v-original
17.7.2021
Kategorie: Politika

Největší evropští zločinci v Praze

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝHlavní město České republiky a naší byrokracie poctili svou návštěvou dva hlavní představitelé výkonné frakce světové mafie na našem kontinentu. Tedy nikým nevolení, s o to větší pompou dosazení, tedy předsedkyně Evropské komise Ursula van der Leyen a její místopředseda a otec paranoidního nepřátelství k autům se spalovacím motorem a všeobecný škůdce, proti němuž je kůrovec užitečným broučkem, Frans Timmermans.

Oba dorazili poté, co světu představili naprosto devastující plán Evropské komise na nejbližší období nazvaný tak romanticky Zelený úděl. Jejich návštěvu paradoxně doplnily záběry obrovské přírodní katastrofy, kterou jsou záplavy po drsných bouřkách v Německu, Holandsku a Belgii. K čemuž se samozřejmě okamžitě vyjádřili klimatologové. Jak už známe z obdoby klimatické hysterie, tedy z doby covidové, za skutečného odborníka je médii a politiky považován pouze ten, kdo s nimi ,,drží basu“. Takže lze těžko očekávat, že by byl dopřán hlas komukoliv, kdo by řekl, že povodně a záplavy tu byly vždycky, jen škody byly menší, protože lidé kdysi přírodu svazovali méně, stavěli obezřetněji a vodě poskytovali mnohem více možností, kudy mohla téct. Takže se neprotrhávaly přeplněné přehrady, nebyly zaplavovány domy pod poškozenými hrázemi, protože tam žádné nebyly, a když už někde stály, tak na vyvýšeném místě. Absentovaly podzemní garáže a místo plovoucích aut lidé vnímali pouze vyplavené stromy. Mimochodem, mám li dům u řeky, je riziko komplikací vcelku logické a větší, než když Vám stojí uprostřed polí. Takže devastaci Jižní Moravy tornádem lze považovat za mnohem větší a méně očekávanou katastrofu. Ne auta a elektrárny jsou nepřítelem přírody, tím jsou lidé, kteří ztratili instinkty.

Leyenová je všeobecně nebezpečný tvor. Za visáží křehké blondýnky je skryt naprostý demagog. Poté, co musela opustit německé ministerstvo obrany, které vedla a víceméně ekonomicky rozložila, byla kooptována do čela naprosto nejhorší evropské organizace, která byla povýšena na hlavního organizátora evropského života. Právě vznikem orgánu s obrovskou koncentrací moci byla dotažena idea tvůrce Třetí říše Adolfa Hitlera. Nic na tom nemění ani to, že v ní máme svého zástupce, protože právě Jourová je posledním člověkem, který by byl České republice užitečný. Jde o klasickou ukázku kolaborace podložené obrovským osobním prospěchem. Samotná předsedkyně Evropské komise jde ve šlépějích svého předchůdce Junckera, který ji v demagogii a agresivitě byl dobrým učitelem. Mysleli jsme, že po jeho odchodu z vedení EK a opuštění evropských funkcí Němcem Schulzem už nás nic horšího potkat nemůže. Jak hluboce jsme se mýlili. Leyenová se stala hlavní nákupčí anticovidových jedů, kterých i díky svému spříznění s farmaceutickým průmyslem v osobě svého manžela naprosto neoprávněně nakoupila tolik, že jím dokáže vylidnit Evropu. Nebo aspoň ohrozit zdraví mnoha lidí. Bez jejího souhlasu by ani neexistovala většina nesmyslných opatření, která jsou v Evropě koordinována. Takže je momentálně vyvíjen obrovský tlak na využití všech dávek jinak určených k vylití do pomyslného záchodu. Což by ve finále mohlo být užitečné, protože by se tyto preparáty konečně dostaly tam, kde se s nimi mělo začít, tedy ke krysám. Dost možná by se podařilo pomocí nich dokonale deratizovat podzemí.

Tentokrát však byla v Praze možná z jiných důvodů. Babiš je přes své podezřele vyčerpané dotace tlačen do kouta a ztrácí jakoukoliv snahu vzepřít se EU. Nedávno se sešli představitelé Visegrádu, přičemž Polsku i Maďarsku hrozí postihy ze strany Evropské unie, naopak Slováci ve čtyřce bývalých buřičů zastupují struktury EU a působí v roli možného donašeče. Leyenová tak mohla požadovat po Babišovi podporu namířenou proti Polákům a Maďarům. Kritici Orbána hovoří o tom, že si privatizoval Maďarsko. Možná na tom může být část pravdy. Ale upřímně. I kdyby Babiš ročně ukradl 20 mld korun, a přitom se za naši republiku rval jako lev, budiž mu ta provize přána. Stejně ji získal, navíc nás klidně prodává, což je podstatně horší. Orbán Maďarsko jen tak nedá. Češi si navíc hřejí na prsou dalšího hada, tedy Piráty. Ti nechají naši zemi s EU splynout bez jakékoliv obrany národních zájmů. Teď dávají Babiše k soudu, ale ten za katr patří z úplně jiných důvodů. O Pirátech mluvil příliš mírně.

Timmermans je koncentrované ideologické zlo. Patří k těm, kteří mají funkci a moc, které beze zbytku využívají k prosazení vlastních představ bez ohledu na důsledky a proveditelnost. On a Schwab jsou nebezpeční psychopati, kteří patří před mezinárodní tribunál. Odborníci se shodují v tom, že se Timmermansovy představy o ideálním životu na planetě rozchází s realitou stejně, jako kdybychom z již zmíněného kůrovce chtěli udělat správce evropských jehličnatých lesů. Návštěva těchto hlavních tváří Evropské komise tak znamená, že tlak na Babiše se stupňuje, a ten se nachází v sevření mezi styčnými plochami výkonného lisu. Nelze očekávat, že v této situaci bude mít dost sil bránit naše zájmy. Což se ostatně ukazuje agresivitou vakcínové propagandy a neochotou poskytnou prostor jejím kritikům. A přidáme li snahu zabývat se naším odchodem z EU pouze u tří skutečných pravicových subjektů, tedy SPD, Trikolory a Volného bloku, pak můžeme konstatovat, že jsme při pohledu na zabedněnost voličů ostatních stran tak nějak v ……. Však víte kde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 732,- Kč
Vybráno 36.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 662 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
82 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)