VIRROUSKA
1.12.2020
Kategorie: Společnost

Nejsem rouškař ani chřipečkář

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Život a smrt patří k sobě a s tím nic neuděláme i kdyby jsme se před smrtí zavřeli na deset západů. 

Covid a zase covid. Jestli si někdo myslí, že covid končí, tak by měl nechat zbytky mozku v bazaru. Třeba je někdo koupí. Covid tu byl, je a bude. Nehodlá se najednou vypařit jen proto, že si to lidé přejí. S covidem se prostě musíme naučit žít, tak jako žijeme celá staletí s chřipkou. Já  nejsem z těch, co by popírali skutečnost, že tu je a přesto nejsou rouškař, ani chřipečkář.

Chřipka opravdu není žádná chřipečka, ale jak u koho. Já jsem s ní jednou skočila ve špitále a věřte, nebylo mi zrovna do smíchu. Ne, covid to nebyl. Tehdy se tomu říkalo chřipka. Moje sestra se jednou v životě nechala na chřipku očkovat a věřte mi, takovou jakou pak dostala by ona sama nepřála nikomu. Ke smrti měla docela blízko, ale zvládla to. Výsledek, už nikdy by se nenechala očkovat.

Jediný rozdíl mezi chřipkou a covidem je mediální masáž a politické zneužití lidského strachu o život. Rozpoutaná hysterie a nenávist daleko přesahuje rozumnou míru a z lidí se stali vyděšení potomci. Přitom by si měli vzpomenout na chřipku v roce 2015 nebo 2018. Prostě se na chřipku umíralo a umírá. Taková je pravda. Jen se o to dříve nikdo tak nestaral. Lidé dál žili, pracovali, scházeli se se a milovali. Na koho přišla chřipka tak zalehl do postele, dal si čaj a aspirin  a vyležel ji. Někdo ani to a dál chodil do práce a prskal kolem sebe bacily.

Kdo má chuť, měl by začít porovnávat údaji o smrtnosti za jednotlivé roky a zjistí, že se nenavyšuje, ale je v podstatě stejná. Pak přijde nějaká ta chřipka, úmrtnost stoupne a zase klesne. Jen nikdo nenosil roušky, nic z toho co se děje dnes se nedělo a obyvatelstvo získávalo imunitu přirozenou cestou. To je to, co nám sebrali a proto ho zde budeme mít tak dlouho, dokud se nenaštveme, nepošleme politiky do hajzlu a nezačneme žít normálně jak jsme to dělali vždy.

Život a smrt patří k sobě a s tím nic neuděláme i kdyby jsme se před smrtí zavřeli na deset západů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 693 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
politicon.cz
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.