2
24.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Nejprve to měli být inženýři a lékaři ze Sýrie … teď už dorazila první loď plná migrantů dokonce z Bangladéše

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HS

Před rokem a půl nás deník SME informoval o migrantech následovně: “Ve skutečnosti lidé, kteří se na tuto cestu vydají, patří většinou mezi střední vrstvu. Měli znalosti a peníze na to, aby unikli ze své vlasti, kde jsou pronásledováni, a nakonec i několik tisíc dolarů pro pašeráky. Běžný negramotný rolník v subsaharské Africe tyto peníze nemá a nikdy nebude mít. Rovněž nemá ani kontakty, aby se dostal přes poušť a prošel si tímto vším.

Často utíkají vzdělaní lidé, kteří doma pracovali jako lékaři či učitelé, nebo vlastnili obchody. Tito lidé nemíří do Evropy, aby zneužívali sociální systém, chtějí zde pracovat v oblasti, kterou znají, a ve které se doma nemohou realizovat. Většina z nich ovládá alespoň jeden světový jazyk na lepší úrovni než průměrný našinec.”

V podobném duchu se nesly informace ve všech maistreamových médiích. Mělo se jednat o lidí prchajících před válkou v jejich zemi. Syřany a Afghánce však vystřídali černoši z Afriky a nejnověji dorazila k břehům Itálie Kalábrie loď plná Bangladéšanů.

Podle agentury ANSA , si uprchlíci s sebou přinesli i vši a svrab. O žádné válce v Bangladéši však z dostupných zdrojů není nic známo. Otázkou tedy zůstává, kdo zorganizoval bangladéšskou výpravu na cestu do Evropy.

Analytici z celoevropského think-tanku GEFIRA více než dva měsíce analyzovali pohyb lodí nevládních organizací specializujících se na pomoc uprchlíkům. Mapovali denní příjezdy afrických migrantů do Itálie a lodě, které je převáželi přes Středozemní moře. Stali se svědky monstrózního podvodu a porušení zákona. Vypadá to tak, že nevládní organizace spolu s pašeráky, mafií, italskou pobřežní stráží a zástupci Evropské unie úzce spolupracují na převozu desítek tisíc Afričanů do Itálie a dále do Evropské unie.

Celkem bylo sledovaných 15 lodí, které patří buď nevládním organizacím, nebo které mají pronajaté. Jezdí pravidelně mezi italskými přístavy a libyjským pobřežím, kde naloží “lidský náklad” a jdou zpět do Itálie, kde v přístavu migranty vyloží. Odtud je italské orgány pošlou na sever, do Francie, Holandska, Německa, Rakouska, Švýcarska a Skandinávie. Jedná se o organizace jako je Moas, Mladí zachránci, Stichting Bootvluchting, Lékaři bez hranic, Save the Children, Proactiv Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye a Life Boa.

Mainstreamová média však nadále předstírají, že se nejedná o organizovanou akci, ale o spontánní přesun lidí prchajících z oblasti válečného konfliktu. Kromě rozčílení některých místních politiků se však dosud nenašel jediný opravdu vlivný politik Evropské unie, který by už konečně vyzval k zavření hranic. Naopak, všichni natahují čas, dokud infiltrace Evropy cizími etniky dosáhne bodu, odkud už není návratu.

ZDROJ: hlavnespravy.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.