pravyprostor.cz
21.7.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Nejoblíbenějších 5 typů pánských triček

Sdílejte článek:

Jak známe muže, jen málokterý by si mezi designem a pohodlím vybral kus oblečení, ve kterém by se necítil dobře. A jak známe ženy, málokterá by chtěla trávit čas s mužem, který by byl nevrlý kvůli oblečení, ve kterém mu je horko, škrtí ho, nebo dokonce kouše. Která trička jsou sázka na jistotu a budete je nosit rádi a opakovaně? Zeptali jsme se mužů za vás.

Jak si vybrat?

Při výběru neřešte jen to, jak vypadá, ale i materiál. Dokonce i střih nebo designové vychytávky nás někdy dokážou potrápit, byť díky nim triko vypadá zajímavě.

Zkuste si představit konkrétní příležitost, při které budete dané tričko nosit. Pokud si kupujete triko, ve kterém budete celý den sedět v kanceláři, vybírejte z prodyšných materiálů a vyhněte se záludným designovým švům a cvočkům. Ty totiž celý den na holé kůži opravdu cítit nechcete.

Pokud si kupujete triko, ve kterém chcete okouzlit dívku na romantické procházce rozpáleným městem, vyberte lehký materiál a vzor, který zamaskuje vaše případné orosení.

Pánská trička ideální pro všechny příležitosti najdete v internetovém obchodě Bolf.cz, kde na vás nyní čekají i příjemné slevy.

Která trička mají muži nejraději? Zjistili jsme to pro vás

1) Design a kvalita

Alespoň jedno dražší značkové tričko z kvalitního materiálu by měl mít každý muž. Jsou totiž příležitosti, ke kterým se jednoduše obyčejné tričko nehodí, a kdy je potřeba se tak trochu předvést. Nebojte se proto jednou za čas sáhnout hlouběji do peněženky a dopřát si prémiový kus oblečení.

2) Sportovní styl

Sport je milovanou součástí života mnoha mužů. Jakmile muž objeví benefity sportovního oblečení, není už cesty zpět a sportovní design se začne pomalu vkrádat i do jeho šatníku pro běžné nošení. Pozor ale, abyste ve stejném duchu sladili i zbytek outfitu. Vzít si ke sportovnímu triku třeba elegantní kostkované kalhoty je totiž nebetyčný módní přešlap.

3) Elegantní s límečkem

Je na vás, jestli triku a límečkem ponecháte toto pojmenování nebo mu budete říkat polokošile či polo. Jakmile si ho ale obléknete, automaticky se stanete přitažlivějším. Možná je to způsobeno tím, že polokošile dělá mužům širší ramena, nebo tím, že rukávy těsně obepínají paže, čímž opticky zvětšují bicepsy a upozorňují na ně.

4) Pohodlná klasika

Ať máte v plánu lenošit, jet na výlet nebo strávit večer s přáteli venku, bavlněné nebo lněné triko je dobrá volba. Ideálně s pestrým vzorem nebo s vtipným heslem, které každému napoví, že jste vtipálek. Záleží jen na tom, na co si troufnete a jak dobře vybrané triko sladíte s ostatním oblečením a doplňky.

5) Slim fit střih

Trička s tímto střihem, který těsně obepíná postavu, si oblíbili zejména štíhlí muži, nebo ti s vypracovanou postavou. S takovým trikem se totiž můžete pochlubit svým vyrýsovaným tělem i bez toho, abyste se svlékali. Pokud hledáte něco nezvyklého, poohlédněte se například po tričku s kapucí nebo hlubším výstřihem.

Tip na závěr

Velkou módou posledních dní jsou prodloužená trika, která sedí hlavně vyšším postavám.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 301 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.