nezisk
26.11.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nejnovější nezisková subverze – Berlínský akční plán

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilV Německém a zčásti i francouzském tisku se začíná šířit nespokojené mrmlání. Města a obce v Sevrním Porýní-Vestfálsku se v posledních týdnech hromadně obracejí na zemskou vládu, aby jim nahradila výlohy na vydržování imigrantů. 

V součastnosti jim totiž zemské vlády pokrývají výdaje na shora, direktivně přidělené imigranty z necelých 30%. A bouřící se obce, kterým se rozpočty dostávají do červených čísel, teď požadují doplacení „dlužných” 750 mil €, které na imigranty každý rok vydávají (zde).

Nebude proto na škodu zabrousit do našich „luhů a hájů” a nahlédnout pod pokličku, jak je to s  financováním podobných aktivit u nás. Sledujme stopu peněz. Bude to velice poučné. Cestou se dozvíme spoustu nových a ne příliš známých informací, které před námi naše media s jakousi ostýchavostí tají. A začít můžeme rovnou v  městě hlavním, kde je vzrůstající počet „nových” a „exotických” cizinců asi nejvíce patrný.

Jedním z mnoha spolků, co tu má „migrační” agendu na starosti, je tzv. Integrační centrum Praha (ICP). (zde). Jedná se o jakousi „střechovou organizaci”, která řídí a koordinuje práci mnoha dalších neziskovek. Sami o sobě uvádějí, že: Jsme nezisková organizace, která usiluje o to, aby Praha byla metropolí všech – domovem pro všechny, kdo se tu rozhodli žít bez ohledu na jejich zemi původu..” Založeno to bylo 14. 3. 2012 hlavním městem Praha „za účelem efektivní koordinace integračních aktivit a navazování spolupráce mezi neziskovým sektorem, místní samosprávou a Magistrátem hl. m. Prahy.” Financování má pak na starosti Ministerstva vnitra České republiky, skrze Azylový, migrační a integrační fond (AMIF). Na období  1. 7. 2019 – 30. 6. 2020 je tu pro  Integrační centrum naplánováno pěkných 19 755 132 Kč…

Ale, jak již bylo uvedeno, ICP je hlavně střechovou, řídící organizací. Podívejme se proto na jeho tzv. partnery. Aspoň na některé. Jedním z mnoha je spolek, nazývaný InBáze z.s. (zde). Z aktuální činnosti uveďme alespoň malou ochutnávku: Projekt „Výměna dobré praxe”, financovaný  v rámci Podpory bilaterální spolupráce z Fondů EHP a Norska. Spočívá v přebírání norských zkušeností s „integrací”. Spolupracují s norskou organizací Bymisjon Bergen na „začleňování” mladých migrantů. Říkají tomu „sdílení dobré praxe” a pochvalují si, že „Práce s mladými migranty je v Čechách i Norsku velmi podobná”. Což při znalosti současných migračních problémů Skandinávie může znít poněkud zlověstně. Ale pojďme dál.

Dalším ze zajímavých „partnerských” spolků je Sdružení pro integraci a migraci. (zde).  Organizace, která nám, jako většinové populaci a daňovému poplatníku, poskytuje netušené benefity. Tak třeba v rámci oblasti „Působení na veřejnost a advokacie” presentuje, že: „…se intenzivně věnuje práci s českou veřejností s hlavním cílem rozvíjet toleranci vůči cizincům a potírat existující xenofobii a rasismus. Pracovníci SIMI proto vystupují v médiích, účastní se diskusí, seminářů a konferencí zaměřených na danou problematiku a prezentují práci SIMI na různých festivalech a kulturních akcích. Přednášíme rovněž na základních, středních a vysokých školách po celé České republice…”  Ještě zajímavější je ale pohled na plátce a sponzory. Podívejte se sami. (zde) kdo všechno je za tohle dobro platí. Anebo platit musí.

Ovšem pravou perlou v portfoliu ICP je Organizace pro pomoc uprchlíkům. (zde). Pro tentokrát pomiňme její běžné, každodenní pro-uprchlické řádění, přesně takové, jaké podle názvu očekáváme. I aktivity jejího ředitele, známého obránce a propagátora migrace z afromuslimských zemí, JUDr. Martina Rozumka. Ale zaměřme se na horkou novinku. Před pár dny, 25. listopadu 2019 přijalo v Berlíně 30 evropských organizací a měst tzv. Berlínský akční plán nové evropské azylové politiky. Za nás to, tak jaksi v poloutajení,  podepsala právě Rozumkova Organizace pro pomoc uprchlíkům.

O co jde? Podívejte se a neuvěříte svým očím. (zde). Najdete tam vše, co jsme dosud jako šílené (a nezákonné) odmítali. Počínaje „revizí” Dublinského procesu, přes tzv. „sdílení odpovědnosti”, tedy přerozdělování migrantů podle kvót a dále tak zvaný „jednotný status uprchlíka” platný pro celé území EU, který v podstatě znamená, že uprchlík zaregistrovaný v jedné zemi se může po EU pohybovat kde chce a dostane se mu stejného zacházení.

K tomu pak další evergreeny neziskovek, jako zákaz kriminalizace pašování uprchlíků do Evropy, zákaz ochrany hranic a nakonec, v bodě 5 i neuvěřitelně drzý a neomalený požadavek na lepší financování tzv. „občanské společnosti” ze strany orgánů EU.

Čeká se prý jen na německé předsednictví EU, které by mělo přijít příští rok. Pak by se  ten Berlínský akční plán měl stát oficiální migrační politikou EU a jako takový vnucen členským zemím. Včetně dosud odolávající V4….

Tak si to shrňme. Ve všech státech EU, nás nevyjímaje, vedou neziskovky, placené z EU i domácích zdrojů,  skrytý, sabotážní boj proti suverenitě jednotlivých hostitelských států. A díky dlouholeté infiltraci státních orgánů a srůstání se státem je jejich rozkladné, subverzní působení mimořádně účinné.

Dovedli jste si někdy dřív představit, že jakási neziskovka, jakási OPU, podepíše za nás, za ČR dokument, kterým má v úmyslu měnit migrační politiku našeho státu? S tím, že když neuspěje „po dobrém”,  tak nám to stejně časem vnutí Německo silou?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 240 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů