biden2020
19.11.2020
Kategorie: Politika

Nejmocnějšího muže světa si vybrala mainstreamová média a prosadila ho

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Prezident Wilson tvrdil, že musí vládnout elitní skupina gentlemanů se vznešenými ideály, aby se zachovala spravedlnost a stabilita, za 1. světové války zřídil státní propagační agenturu, která velmi rychle totálně zmasírovala veřejné mínění, překvapující úspěch elitní propagandy ukázal na možnosti, jak lze řídit veřejný názor. Imaginární propagační agentura od té doby nabobtnala a pohltila většinu západních mainstreamových médií, důvodem nemusí být někdo v pozadí, ale přirozená lenost člověka a konzumní pohodlnost, pro ČT wipku je jasně jednoduší a bezpečnější papouškovat názory Dvořák a spol. než plodit něco vlastního.

Propagační agentura je nejen nutnou, ale i postačující podmínkou realizace Wilsonova záměru, totiž elitní skupina ušlechtilých pokrokových gentlemanů se rychle najde, média a univerzity jich mají nadbytek, ale jsou i další zdroje, většina adolescentních milovníků gangsterek dobře ví, že ušlechtilé ideály mohou mít i mafiáni. I velké pokrokové ideály, jak potvrzuje Buffalo Chronicle v docela půvabné angličtině mafiózního slangu – šéf filadelfské mafie Joseph Salvatore přezdívaní „Skinny Joey“ Merlino hobluje kolem vrchního retro ešelonu starých dobrých mafiánů, popisuje, co by mohlo být loupeží století: prezidentské volby 2020. Italsko-americká byznys komunita očekává vděčnost od příští administrativy, které pomohla oživit bývalý politický vliv.

Členové Merlinova gangu vyplnili 300 tisíc hlasů pro demokratického kandidáta, kartonové krabice s takto vyplněnými hlasy přepravila mafie do zákulisí kongresového centra ve Filadelfii a poté byly společně se skutečnými volebními hlasovacími lístky předloženy zpracování, za hlasovací lístky zaplatil Bidenův tým v hotovosti 3 miliony dolarů. Protože dnes už téměř všechna média v USA (a v celém západním světě) jsou součástí jedné propagační agentury, o skandálu se nikde nepíše, bossové mainstreamových médií zprávu v Buffalu Chronicle, což jsou věrohodné seriózní noviny, vyhodnotili jako fakenews. Ušlechtilý gangster, který světu zachránil na příští 4 roky vládu genderového a antirasistického pokroku se stal bossem filadelfské mafie v polovině 90-tých let po krvavé válce mafií.

O amerických volbách rozhodla mainstreamová média včetně ČT předem, vítězem mohl být jen Biden, komentátor ČT komentoval situaci v některých státech Unie, Trump vedl, ale pak lavina korespondenčních volebních lístků volební výsledek zvrátila. Sebepodezřelejší fakt svědčící o podvodu velkého rozsahu se v hollywoodském typu reportování, který se nastolil i v ČR, stane zcela normálním a akceptovatelným. Včera se objevila zpráva, že americká armáda ve Frankfurtu zabavila volební server španělské firmy Scytl, na němž se mělo manipulovat volebními výsledky amerických voleb, firma zprávu dementovala, v jejím prohlášení se praví, že firemní technologie vyhodnocování voleb aplikovaly výhradně její dceřinné společnosti v USA, ve Frankfurtu se nacházel pouze backup-server (záložní). Člověk nemusí být zrovna softwarovým specialistou, aby měl velké pochyby o integritě takového systému vyhodnocování voleb, českotelevizní propagandisté světového pokroku pochyby nemají. Důkazů o zfalšovaných volbách je tak mnoho, že ve státě aspoň s částečnou demokratickou citlivostí by volby musely být prohlášeny za neplatné a volilo by se klasickým transparentním způsobem znovu. Nejmocnějšího muže světa si vybrala mainstreamová média a prosadilo ho. Jak může v této situaci polovina obyvatel Spojených států, kteří volili Trumpa, akceptovat a mít důvěru v politický systém a jakou důvěryhodnost může mít americká demokracie pro okolní svět?

  • meras.cz
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 212 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)