invazeislam960
22.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Nejlepší obrana proti nájezdníkům je pozvat si je domů?

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

A pak zamknout porculán aby ho nerozflákali. To člověka napadá když vidí že i v Praze budou betonové zátarasy aby nedejalláhu nějaká zradikalizovaná dodávka nenajela do nevěřících psů. Konečně začíná být Praha světová, a i jiná česká města budou zmodernizována také. V Německu už tomu tak je, a ozbrojenci leckde hlídají i mateřské školky. Prostě se zastrašit nedáme, jen semkneme půlky. A pozveme si více muslimů, to je pro bezpečnost to nejlepší.

Merkel, s největší pravdepodobností věčná kancléřka, nikdy nepřizná že něco zvorala, a nájezdníci budou do Eropy proudit vesele dál. Do Česka, ač se jim tam zatím moc nechce, chodí dnes jen coby turisté protože jejich zasloužená eura od Němců jim u nás koupí více radosti. Ale možná že jim Brusel přiklepne stejné dávky všude, a Česko se tak zařadí do zdravého jádra.

Potom se pak může i v Česku stát že některý z nich také z ničehož nic zešílí, a něco provede. To se pak okecá jako že měl psychické potíže, a vbrzku se to ani lidé nedozví, protože po německých volbách začne větší pořádek, a cenzura začne fungovat jak se patří a sluší.

Takže přijde zase ta doba kdy si budeme sdělovat informace v parčíku, a ohlížet se jestli nějaký bdělý hate – free občan neposlouchá.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.