ctv
15.2.2018
Kategorie: Společnost

Nejlepší fake news vyrábí ČT!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JOSEF HAVRÁNEK

Nemám rád to pouťové vlastenectví, přihlouplé fandovství, ale – Komu čest, tomu čest! Ostatně, stačí si jen naladit 168 hodin Nory Fridrichové, Newsroom (l.Rosí), pořady vymývače mozků Moravce, blekotu Borka, atd.,atd….


Nechápu, proč se v souvislosti s těmi fake news pořád jen píše o Sputniku a Aeronetu, když máme v České republice, tolik profesionálních mystifikátorů, proč pořád jen závistivě koukáme za státní hranice?!

Uznávám, časem jsem evidentně zpohodlněl, už mě definitivně opustila mladická zvídavost. S těmi údajně tolik vlivnými ruskými weby – Sputnikem, Aeronetem se míjím – v životě jsem na ně nekliknul.

Možná je to také tím, že jsem podvědomě uvěřil vyhlášenému estétovi – pornoherci Jandovi z Evropských hodnot, který pořád tvrdí, že jde o vyloženej eklhaft… a to je přeci ohledně prasáren skutečnej expert!

V každém případě se po takovém žánru nepídím. Jsem v podstatě nenáročný divák, posluchač a rovněž vlastenec. V případě těch neustále diskutovaných fake news, si úplně vystačím s Českou televizí a s Českým rozhlasem!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
94 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.