ISLAMEU
30.5.2020
Kategorie: Společnost

Nejlépe rovnou konvertovat

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Dolnosaští biskupové poslali muslimům v zemi blahopřání k zakončení Ramadánu. Pro křesťana a v podstatě i pro ateisty z dopisu plyne poučení. Nejlépe rovnou konvertovat k islámu a všechno bude dobré a sveze se tím i světový mír. Český naturel pořád ještě oplývá něčím přirozeným, k vystřízlivění národa z evropskounijní ideologie, která je německy formovaná, by stačilo jednou týdně v sobotní novinové příloze publikovat vyjádření německých biskupů, antify, funkcionářů německých partají, mediálních poskoků atd. Národ by rychle pochopil, kam nás fašizoidní nadrasa, která zrovna trpí minderwertig komplexem a na tom založené adoraci všeho muslimského, hodlá zatáhnout.


Na prvním místě proč mají dolnosaští biskupové, nebo je to běžná praxe i u pražských biskupů, psát dopisy věřícím jiného náboženství když dooslavovali nebo dotrpěli, záleží od interpretace? Hlavním posláním biskupů je místo politických a ideologických blábolů šířit evangelium Ježíše Krista, minimálně jsou za to placení, i když třeba nevěří. Biskupové píší o paralele mezi Ramadánem a velikonocemi. Společně dokazujeme přítomnost boží na světě. Bůh nechť vyslyší vaše modlitby. Tedy podle biskupů celý svět nechť je muslimský, za to se muslim modlí. Čas postu je časem vzájemnosti a otevřenosti, postem dokazujete hloubku své víry, svět potřebuje vaše svědectví. Přítomnost nemuslima na večeři v Ramadánu je absolutně vyloučena.

Když už biskupové někomu píší tento typ dopisů, hlavním bodem by mělo být osvětlení faktu, že křesťanský hlavní svátek je na počest zmrtvýchvstání božího syna, tento fakt nemá v žádném současném monoteistickém náboženství paralelu, možná v egyptských mýtech. Bůh a člověk jsou spojeni hlubinným tajemstvím, jehož záblesky se odhalují v lidské duši. Člověk ve světle milosti boží a s nasazením všech sil, které mu přirozenost propůjčila, dojde k pochopení významu svého pozemského putování. Biskupské tlachání je dnes vedeno snahou zatemnit pochopení smyslu boží zvěsti. Křesťan není nicotným otrokem ve hře boží síly, jak je tomu v islámu. Křesťanská zvěst nemá paralelu, něco takového může tvrdit jen proradný heretik.

Podle biskupů společně dokazujeme léčivou přítomnost boží ve světě. Předně z biblické víry neplyne ani léčivá, ani neléčivá přítomnost boží. Víra znamená nekonečnou radost z vědomí boha, víra je jediným bodem v kosmu, který je pevný a Ježíš Kristus znamená přiblížení tohoto bodu lidské duši, a víc už nic. Tlachy německých biskupů jsou politicky podbízivé a směšné, nedá se říct, že se biskupové snaží vnutit levičáckému zběsile proimigračnímu režimu, oni jsou totiž jeho důležitou politickou komponentou. Jednoduše řečeno jsou to dovední političtí manipulátoři. V kterém islámském státě muslimové společně s křesťany a židy dokazují léčivou přítomnost boží? Proč biskupové, když už dopis psali, nezmínili pronásledování křesťanů v muslimských státech?

Klišé katolických farářů a biskupů o mezireligiózním dialogu není než čistokrevnou politikou. Čím větší procento muslimů v zemi, tím víc násilných činů proti ostatní populaci, nakonec si prosadí úplnou nebo částečnou legalizaci muslimského zákona šaria, jako je tomu v Duisburgu, Malmo, severních pařížských předměstích a jinde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 931 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.