ISLAMEU
30.5.2020
Kategorie: Společnost

Nejlépe rovnou konvertovat

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Dolnosaští biskupové poslali muslimům v zemi blahopřání k zakončení Ramadánu. Pro křesťana a v podstatě i pro ateisty z dopisu plyne poučení. Nejlépe rovnou konvertovat k islámu a všechno bude dobré a sveze se tím i světový mír. Český naturel pořád ještě oplývá něčím přirozeným, k vystřízlivění národa z evropskounijní ideologie, která je německy formovaná, by stačilo jednou týdně v sobotní novinové příloze publikovat vyjádření německých biskupů, antify, funkcionářů německých partají, mediálních poskoků atd. Národ by rychle pochopil, kam nás fašizoidní nadrasa, která zrovna trpí minderwertig komplexem a na tom založené adoraci všeho muslimského, hodlá zatáhnout.


Na prvním místě proč mají dolnosaští biskupové, nebo je to běžná praxe i u pražských biskupů, psát dopisy věřícím jiného náboženství když dooslavovali nebo dotrpěli, záleží od interpretace? Hlavním posláním biskupů je místo politických a ideologických blábolů šířit evangelium Ježíše Krista, minimálně jsou za to placení, i když třeba nevěří. Biskupové píší o paralele mezi Ramadánem a velikonocemi. Společně dokazujeme přítomnost boží na světě. Bůh nechť vyslyší vaše modlitby. Tedy podle biskupů celý svět nechť je muslimský, za to se muslim modlí. Čas postu je časem vzájemnosti a otevřenosti, postem dokazujete hloubku své víry, svět potřebuje vaše svědectví. Přítomnost nemuslima na večeři v Ramadánu je absolutně vyloučena.

Když už biskupové někomu píší tento typ dopisů, hlavním bodem by mělo být osvětlení faktu, že křesťanský hlavní svátek je na počest zmrtvýchvstání božího syna, tento fakt nemá v žádném současném monoteistickém náboženství paralelu, možná v egyptských mýtech. Bůh a člověk jsou spojeni hlubinným tajemstvím, jehož záblesky se odhalují v lidské duši. Člověk ve světle milosti boží a s nasazením všech sil, které mu přirozenost propůjčila, dojde k pochopení významu svého pozemského putování. Biskupské tlachání je dnes vedeno snahou zatemnit pochopení smyslu boží zvěsti. Křesťan není nicotným otrokem ve hře boží síly, jak je tomu v islámu. Křesťanská zvěst nemá paralelu, něco takového může tvrdit jen proradný heretik.

Podle biskupů společně dokazujeme léčivou přítomnost boží ve světě. Předně z biblické víry neplyne ani léčivá, ani neléčivá přítomnost boží. Víra znamená nekonečnou radost z vědomí boha, víra je jediným bodem v kosmu, který je pevný a Ježíš Kristus znamená přiblížení tohoto bodu lidské duši, a víc už nic. Tlachy německých biskupů jsou politicky podbízivé a směšné, nedá se říct, že se biskupové snaží vnutit levičáckému zběsile proimigračnímu režimu, oni jsou totiž jeho důležitou politickou komponentou. Jednoduše řečeno jsou to dovední političtí manipulátoři. V kterém islámském státě muslimové společně s křesťany a židy dokazují léčivou přítomnost boží? Proč biskupové, když už dopis psali, nezmínili pronásledování křesťanů v muslimských státech?

Klišé katolických farářů a biskupů o mezireligiózním dialogu není než čistokrevnou politikou. Čím větší procento muslimů v zemi, tím víc násilných činů proti ostatní populaci, nakonec si prosadí úplnou nebo částečnou legalizaci muslimského zákona šaria, jako je tomu v Duisburgu, Malmo, severních pařížských předměstích a jinde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 957 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.