BABISCT
17.1.2021
Kategorie: Politika

Nějak to guru některých českých důchodců nezvládá

Sdílejte článek:

HELENA VLACHOVÁ

Současný premiér sází na starobní i invalidní důchodce. Chce jim jako populista dělat dobře, nicméně jeho snahy jaksi vyznívají vniveč. Jako příklad lze uvést očkování důchodců proti covidu19.

  • Motto “Nesluší bloudovi mnoho řečí, tím méně urozenému řeči lživé.” (Přísloví Šalomounova, Druhá sbírka, 17.7)

Současný premiér sází na starobní i invalidní důchodce. Chce jim jako populista dělat dobře, nicméně jeho snahy jaksi vyznívají vniveč. Jako příklad lze uvést očkování důchodců proti covidu19.

Chaos, chaos a zase chaos. Tak je možno vnímat aktivity současného premiéra. Chtěl by toho dosáhnout spoustu, ale chybí ke všemu potřebný potenciál. A čím víc se snaží, tím víc vyvolává pochybnosti o svém postu. Zda tam vůbec patří. Lidé, kteří se odkazují k Václavu Havlovi, nemohou osobnost, jakou disponuje současný premiér, přijmout. Nikdy se neměl objevit na české politické scéně. A protože jsou mezi námi lidé, kteří přijali původ Andreje Babiše, přijali jeho členství v KSČ i spolupráci s StB, nemůžeme být překvapeni, že se v čele naší země ocitl člověk, který svou funkci nezvládá. V časech prosperující ekonomiky se mohl chlubit tím, jakým dokonalým předsedou vlády je, ale v časech covidových můžeme vidět, jakého slabocha si část naší populace zvolila do čela naší země. Současný premiér se dokáže realizovat na sociálních sítích, kde za něj pracuje jeho PR, ale když vystoupí na veřejnosti, i MIioš Jakeš byl snad více reprezentativní.

Od 15. ledna se mohli senioři ve věku nad 80 let zaregistrovat online na očkování proti covidu19. I můj bratr tak učinil. Chtěl zaregistrovat naše rodiče, aby je uchránil. Jenže to nešlo. K dispozici bylo jen dva tisíce dávek, seniorů přesosmdesátiletých je více než čtyři sta tisíc. Jak se k tomuto problému postaví premiér naší země? Vždyť proklamoval, že chce ochránit ohroženou skupinu našeho obyvatelstva, jíž jsou senioři. A senioři nad osmdesát let jsou velmi zranitelní. Jenže slova jsou jen slova, ale skutečnost je skutečnost. Snad tímto blufováním, jaké současný premiér šíří, někteří senioři prozřou. Protože Andrej Babiš hlásá něco, co nemůže nikdy splnit. Jde mu jen o jeho vlastní zájmy, o manipulaci s myšlením některých lidí, kteří se manipulovat nechají. Ale ti, kteří jsou stále obdařeni selským rozumem, vidí, kam země pod vedením Andreje Babiše kráčí. Že to není žádné světlo na konci tunelu, ale tma. Tma, jež odráží veškerý chaos, jenž současná vláda pro zemi českou představuje…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 904 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.