injekceockovani
19.5.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Neinformovanost způsobuje nemoci a očkování jsou velice nebezpečná

Sdílejte článek:

JANE K.

Množství úmrtí na koronavirus nahání lidem strach

Dr. Andrew Kaufman, další britský lékař, profesor psychiatrie a molekulární biolog, varuje před statistikami mrtvých, které jsou nám předkládány k uvěření. Tyto statistiky nejsou pravdivé a celková úmrtnost v současné době není zvýšena oproti jiným rokům, přesně jako to říká David Icke. Ten skutečný důvod smrti je moderní medicína, což je určitě pravda, protože na příklad AIDS nejsou zdaleka tak nebezpečné, jak jsou nebezpečné léky proti tomuto syndromu (AIDS není nemoc, je to syndrom, neboli skupina příznaků, které se často vyskytují zaráz. Jak moc je to v tom případě diagnozovatelné, zbývá vědět).

 

Dr. Kaufman zkoumal způsoby, jakými byl vyhodnocen koronavirus a zjistil, že absolutně není možno těmito technologickými postupy odhalit existenci nějakého viru. O tom už bylo rovněž jednáno. Na testování je používán genetický materiál z plic, který je znečištěn jinými látkami, včetně nejrůznějšími přídavnými genetickými částicemi, kdoví odkud. Tento vzorek je srovnáván se vzorkem, který byl kdysi předtím prohlášen za důkaz výskytu jiné vážné chřipky a který je rovněž znečištěn vším možným. Takže jsou srovnávány dva nevhodné materiály, což je naprosto nevědecké a neprofesionální.

V současné době vydalo CDC (Centrum for Disease Control) v Americe nové návody na vyplňování úmrtních listů. Dříve záleželo na důvodu úmrtí, dnes je toto nepodstatné. Jakmile je podezření, že zemřelý mohl mít v sobě COVID-19, musí to být uvedeno jako důvod úmrtí. Není třeba takového člověka testovat, podezření stačí. Jistý mladý člověk zemřel při autonehodě a důvod smrti byl uveden „koronavirus.“ Jeho rodina protestovala, ale na nic jim to nebylo. CDC je financován farmaceutickým průmyslem, výrobci lékařských potřeb a podobnými firmami. Takže skáče podle toho, jak oni pískají. Bohužel, toto video již bylo rovněž odstraněno, takže na ně nemohu udat adresu.

Neinformovanost způsobuje nemoci

Dr. Rashid Buttar je toho názoru, že neinformovanost je hlavním důvodem pro mnoho nemocí. Nikdo nemůže dostat rakovinu, když má v pořádku imunitní systém. Ale když lidé musí povinně nosit roušky přes ústa a nos, to je vynikající způsob, jak imunitní systém vyřídit z provozu. Roušky zabraňují proudění kyslíku a bez kyslíku nemůžeme žít. Když nosíme povinné roušky, přívod kyslíku je podstatně omezen, což v našem systému vytvoří fysiologický stress. A díky stressu můžeme dostat jakékoliv nemoci, záleží pouze na jeho výši, která diktuje závažnost onemocnění. Video ZDE.

Dr. Buttar je toho názoru, že roušky na nás byly uvaleny záměrně, ABYCHOM onemocněli. Radí těm, kteří se bojí koronaviru, aby sundali roušky a šli ven, na slunce, na čerstvý vzduch. Slunce zabíjí bakterie a i viry a dodává nám tak potřebný vitamin D, pomáhá absorpci vápníku a je naprosto nutné pro naši imunitu. Nejvíce slunce vstřebáváme očima, takže ti, kteří nosí venku tmavé brýle si nejen přivolávají zhoršení zraku, ale ještě se zbavují imunity proti nemocem. Toto video bylo už bohužel staženo.

 

Začínají se vyskytovat případy, kdy lidé s rouškou přes obličej, kteří řídí auto, způsobí dopravní nehodu. Pochopitelně, jakmile dojde k nějaké stresové situaci, což je při řízení auta běžné, toto napětí spolu s nedostatkem kyslíku způsobí mdloby, člověk v bezvědomí do něčeho vrazí a zabije se. Přesně takový případ se stal zrovna teď v Anglii.

Opakování epidemie

Dr. Buttar považuje předpovědi dalšího zásahu koronavirem za pravdivé a pravděpodobné. Ten důvod, proč to media a politikové vědí dopředu je ten, že je to tak naplánováno. Napřed odstraní zákazy. Opět budeme moci chodit volně po venku a bez roušek, obchody budou otevřeny (aspoň některé z nich, snad) a vše bude skoro jako dříve. Jenomže zatím co jsme byli uvězněni doma, zatím co jsme museli všude nosit roušky, byli jsme pod značným stresem, aniž bychom si to uvědomovali. Takový stres sám snižuje podstatně imunitu a teď, když vyrazíme do ulic, náš imunitní systém zkompromitován a bez kontaktu s bakteriemi a viry, které jsou tam venku, pak podlehneme každé nemoci, která jde kolem. A pak budou lidé doopravdy nemocní.

A pak přijdou s očkováním a ještě více lidí onemocní. Mezitím zavedou 5G technologii, která byla celou dobu, co jsme byli zavřeni doma instalována po celém světě a obrovské množství lidí onemocní něčím, co bude prohlášeno za COVID-19. A pak řeknou, „COVID je zpátky, jsme nesmírně ohroženi.“ A zavedou nové očkování a to bude povinné pro všecky. A pak budou miliony na miliony umírat. Ne, to nebudou stovky, ani tisíce, ani stotisíce lidí – to budou miliony a po celém světě.

Očkování jsou velice nebezpečná

 

Dr. Judy Mikovits, PhD. varuje před očkováním, protože ta jsou všechna, do posledního, velice nebezpečná. Dnes existuje údajně asi 270 očkování a všecka jsou škodlivá. Na příklad očkování s názvem Fluozone způsobilo, že 23 starších osob, kteří se zúčastnili zkoušek, zemřeli na jeho následky. Mnozí zemřeli okamžitě, další krátce na to. Ona a její kolega, Dr. Resetti sledovali na molekulární bázi, jak tkáně z lidských a zvířecích zárodků spolu s aluminiem, které se ve všech očkováních nacházejí, jak narušují dětský mozek a všecky orgány a jak způsobují nejrůznější druhy rakovin. A vláda to všecko před námi utajuje. Video ZDE.

Další očkování, Gardasil, způsobuje opět rakoviny, leukemii, ale také lymfomy, těžké záchvaty a smrt. Je nesmírně jedovaté.

Očkování pro děti

V roce 1991 bylo v Americe rozhodnuto, že všecky dětské nemoci musí zmizet a k tomu účelu založili novou organizaci, kterou pojmenovali „Národní očkovací iniciativa“ (National vaccine initiative Act). A od té doby očkují novorozeňátka již první den jejich života, říká s lítostí ve hlase Dr. Buttar.

Toto je horší než zločin.

Každé očkování obsahuje rtuť a tato je pro lidský organismus velice nebezpečná. Je to ve skutečnosti druhá nejjedovatější látka, co známe. Rtuť je z lidského těla vylučována skrze žaludečně-střevní činnost. Když ale očkují děti hned první den po narození, jejich žaludečně-střevní činnost není plně vyvinuta až do jednoho roku života. Takže ta rtuť v nich stále zůstává a nesmírně škodí. Toto očkování je odůvodňováno tím, že má za úkol vybudovat imunitní systém dítěte. Ale imunitní systém se u novorozence začíná vyvíjet až v 6 měsících života, i když jiná literatura říká že až v jednom roce a ještě jinde jsou to dva roky. Řekněme, že je to půl roku – i to je dost dlouhá doba na to, aby dítě dostávalo očkování na povzbuzení imunitního systému, který ještě nemá, který ještě není funkční.

Až teprve v šesti měsících (nebo 1 rok, či 2 roky) je imunitní systém malého dítěte schopen zareagovat, když přijde cizí látka do jeho tělíčka a toto ji skutečně rozezná jako cizího vetřelce a je schopno se začít bránit.

V těchto očkováních jsou také nejrůznější škodlivé a jedovaté látky, diskutované již dříve: formaldehyd, glyphosate (Roundup), nikl a ty všecky tam jsou na potlačení imunitního systému, aby nezabral, a aby očkování mělo dost času působit. A pak jsou tam přísady opačného zaměření, na vydráždění imunitního systému – jaké vydráždění imunitního systému, když to malé dítě ještě žádný nemá?

Dále očkují dětičky proti hepatitidě B. Hepatitida B se vyskytuje pouze u tří druhu lidí: u prostitutek a jim podobných, u těch, co používají injekčně vstřikované drogy a u zdravotního personálu, který tyto lidi ošetřuje. Jaká je šance, že malé novorozeně je jedním z těchto typů lidí? No prostě žádná! Tak proč potom očkování?

Moje osobní rada budoucím maminkám

Nenechte si nikdy dělat zkoušku na pohlaví dítěte. Počkejte až se narodí, pak to budete dobře vědět. Tato zkouška používá ultrazvuk a ten je pro lidský organizmus nesmírně škodlivý. My, dospělí, to jaksi sneseme, nakonec rentgenují nás a taky se přesto dostaneme. Ale ten malý lidský zárodek je nesmírně citlivý a působit na něho něčím tak škodlivým jako je ultrazvuk, mu může uškodit mnohdy na život. Neznám statistiky tohoto se týkající a možná ani žádné ještě nejsou. Je to příliš nová hloupost lékařské vědy, aby mohlo být něco takového zkoumáno a dokumentováno. Ale vím z technického oboru, že výrobci zařízení, které používalo ultrazvuk (ohýbačky plechu, mnohé tvářecí stroje), si libovali, jak vylepšili toto zařízení, že už se jim netaví ovládací knoflíky. O operátorovi se nezmínili.

Jak moc pomocní a znalí jsou lékaři

Dr. Buttar se zmiňuje o statistice, která byla zveřejněna v Žurnálu americké lékařské asociace (AMA) v roce 2004, kde důvody pro úmrtí v zemích třetího světa byly vyhodnoceny následovně:

  1. infekce,
  2. nedostatek vody,
  3. nedostatek hygieny.

V civilizovaném světě jsou trošku jiné příčiny úmrtí:

  1. srdeční nemoci,
  2. rakovina,
  3. iatrogení nemoci
  4. nervově-degenerativní nemoci.

Určitě si řeknete, co asi jsou ty iatrogení nemoci. Tento záhadný výraz byl vymyšlený zdravotnickou profesí na zastření skutečného významu – iatrogení nemoci jsou ty, které jsou zaviněny lékaři samotnými, nemocnicemi, zdravotnickým personálem a farmaceutickými léky. A tyto čtyři shora zmiňované vlivy jsou zodpovědné za 92% veškerých úmrtí, jak tady dnes jsou. Zbývajících 8% je tvořeno všemi ostatními nemocemi, plus přírodními neštěstími, vraždami, sebevraždami, nehodami, stářím a vším ostatním.

Povinné očkování a Bill Gates

Jerry Day se rovněž obává povinného očkování. Říká, že všecka očkování obsahují ještě další přídavný materiál, který mění naše DNA. Pak jsou tam často látky, způsobující neplodnost, rakovinotvorné přídavky a dokonce i RFID (radio frequency ID) radiové identifikační složky, které umožňují naše sledování. Všechna očkování obsahují látky, které zastaví imunitní systém k tomu účelu, aby očkování mělo možnost fungovat. Ale když je imunitní systém zastaven, pak jsme nesmírně ohroženi. Video ZDE.

Ale žádné strachy, každé očkování obsahuje ještě látky na vydráždění imunitního systému, takže je vždycky možnost, že začne znovu fungovat, jak je očekáváno. Ale jak moc bude funkční – to zbývá vidět.

 

Pouze v Americe umírá ročně asi 100,000 lidí na následky očkování. Očkování proti obrně používá čtyři různé druhy obrny, což způsobilo celosvětovou epidemii této nemoci. To stejné bylo zaznamenáno s očkováním proti malarii, zánětu mozkových blan, tetanu a HPV (herpes), které byly pokusně naočkovány lidem po celém světě.

Bill Gates, spolu se WHO se zde nesmírně provinili, protože nejen že tato očkování rozšířili po světě, ale ještě zařídili, že do proti-tetanové injekce byly přidány látky proti početí. Takže miliony žen z Keňi, Tanzanii, Nikaraguy, Filipín a Mexika, které se v roce 2014 nechaly proti tetanu očkovat, zůstaly neplodné.

Bill Gates je vinen paralyzou půl milionu dětí v Indii. Indická vláda vyhostila jeho i jeho organizaci a dnes ho soudí za mnohonásobné zločiny proti tamnější populaci. Už to je podezřelé, jak on sám považuje očkování za způsob, jak docílit jeho osobní cíl, což je snížení světové populace. A nikdo mu na to nic neřekne?

Farmaceutický průmysl se vynasnažil, aby ovlivnil americkou vládu (a možná i jiné vlády, o tom není snadné získat důkazy), aby uzákonila, že v případě, že by kterékoliv očkování způsobilo někomu jakoukoliv újmu na zdraví, nebo dokonce smrt, výrobce tohoto očkování není soudně postižitelný a není povinen takto znevýhodněného člověka nijak odškodnit.

Takže, všecka očkování, jak tady jsou, bereme na vlastní riziko, s nulovou zárukou a s pochybnou historií.

Aby na nás nanutil jeho škodlivé produkty, farmaceutický průmysl nám nalhává, že nejsme schopni si sami vyrobit obranné látky proti COVIDu a proto jejich očkování nutně potřebujeme. Ovšem jestli to je ten případ, tak nám očkování nejsou schopna pomoci, protože tyto údajně vyburcují imunitní systém, aby vyprodukoval potřebné protilátky. Pak je zde něco hodně v nepořádku.

Jerry Day radí posílat ihned na vládu a své na parlamentární zástupce dokument, který je nazýván „Podmíněný souhlas.“ Tento dokument stanoví, že osoba, níže podepsaná, je ochotná přijmout očkování pouze tehdy, když ti, kteří toto očkování jí budou dávat podepíšou, že na sebe berou plnou zodpovědnost za neškodnost tohoto očkování a že jsou ochotni plně hradit jakékoliv výdaje, včetně odškodného tomu, který očkování přijímá, kdyby mu toto jakkoliv uškodilo.

Takový dokument samozřejmě nikdo nepodepíše.

A ten druhý dokument, který radí posílat na stejná místa je bezpodmínečné odmítnutí očkování.

 

ZDROJE:

https://www.youtube.com/watch?v=S2Nt5L8-MqI

https://www.youtube.com/watch?list=PLD841087C099E5B90&time_continue=100&v=7cS60v2N0v4&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=RhxjqAt779A&feature=share&fbclid=IwAR33mvHZPSRpYPaXnvPcYB7MNV-6XeWtTKQmG2_KW2vbx12eVczaZK8iiZw

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 712 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,31 out of 5)
Loading...
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)