islam82018
1.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Nehorázný skandál: Brusel financuje propagandu islámu, kterou dala “vědecky” vypracovat turecká vláda

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Jsem za Ochranu Evropských Hodnot! Jsem Proti islámu Politickému a Proti jeho podpoře Bruselem.

U této “skvělé vědecké” práce nejde o nic jiného než o “zprávu” nebo “reportáž” o údajné islamofobii velké části Evropanů. Tento bruselský skandál má dokonce dva aspekty. Jeden spočívá v tom, že Brusel tento projekt z Ankary okamžitě s rozhořčením neodmítl jako provokaci evropského křesťanství a druhý v tom, že za jeho vypracování prokázal Ankaře obrovskou sumu 127 000 eur.

Argument, proč Evropa potřebuje takovou “fundovanou zprávu” o tom jaká je údajně islamofóbní, zní: Je v ní mj přece i poselství míru, přátelství a lásky, které z islámu vyvěrají. Je to cynismus? Nebo provokace? A nebo nabádání, abychom všichni v Evropě co nejdříve konvertovali a přijali islám jako své náboženství? Vyloučit to v žádném případě nelze!

Já osobně to pokládám za zákeřný ideologický tah, kterým je nám signalizováno, že kdo neakceptuje islám v celém jeho spektru nebo že ho dokonce kritizuje (přičemž křesťanství je možné nejen kritizovat, ale ho i zesměšňovat, jak to často dělají muslimové), tak je nebezpečně islamofóbní. Pokud tento vývoj půjde v EU tímto směrem dál, tak lze očekávat, že v nedaleké budoucnosti bude islamofobie prohlášena za psychickou nemoc, kterou je třeba léčit na psychiatrii.

“Zpráva” má několik kapitol, přičemž každá z nich je věnována nějakému EU státu, kde je mnoho muslimů.

Jedna se zabývá i situací v Rakousku. Autor je politolog ze Salcburku, muslim Farid Hafez. Četl jsem ji celou. Je napsána neobjektivně a extrémně tendenčně. Říká například, že odlidštění muslimů je centrálním bodem antimuslimského rasismu ve veřejných řečech mnohých Evropanů a že se neustále stupňuje. Podle Hafeze to podporuje a umocňuje zavádění islamofóbních zákonů Vídní.

Je přímo neuvěřitelné a katastrofální, co všechno si v Evropě necháme líbit od politického islámu a islamistů, neboť Hafez není nic jiného než zarytý islamista.

A jako takový může žít v Rakousku jako vážená osoba a být tam královsky placen jako politolog. Ve své kapitole píše dále velké nesmysly (za naše peníze z Bruselu) jako např .: Islamofóbní je i ten, kdo se zasazuje za zákaz šátků na hlavách muslimských dívek na školách, jakož i ten, kdo píše kritické knihy o islámu, atd … Za islamofóbní označil množství renomovaných osobnosti, které kritizují islám, jak liberální berlínská imámka Seyran Ates , Mouhanada Chorchideho, který už léta bojuje za reformovaný osvícený islám, sociologa a kritika islámu Kenana Gungor a mnoho dalších skvělých osobností, v hlavě zdravých a normálních, na rozdíl od Hafeze, který označil za islamofoby dokonce i bývalého rakouského velvyslance v Tunisu, Gerharda Weinbergera (který si tam získal mnoho přátel muslimů), neboť napsal kritickou knihu o Koránu.

Zde končím, ačkoli bych mohl ještě dlouho pokračovat, v tomto duchu – např. kapitoly o Německu, Francii, ………. vše doslova jen islámsko-demagogické kydání nesmyslů na jistých lidí, kteří nevelebí islám.

Už jen tolik, že islamisty, kteří psali tuto “zprávu”, za islamofobií označené osobnosti napsali v této věci dlouhý otevřený dopis do Bruselu, adresovaný na von der Leyen.

Alespoň začátek z něj:

Vážená paní prezidentko von der Leyen, podepsaní tohoto dopisu Vás prosí, abyste se postarala o to, aby byla ukončena spolupráce s tureckými organizacemi, jakož i jejich podpora, neboť tyto organizace mají za úkol v Evropě pravidelně publikovat své štvavé a doslova udavačské “zprávy “o těch občankách a občanech EU, kteří se veřejně kriticky vyjadřují o politice Turecka a o politickém islámu v Evropě …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 335 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.